Καλησπέρα σ όλο τ φόρουμ και ένα μεγάλο μπράβο για όλη αυτή την αξιοθαύμαστη δουλειά που έχαιτε κάνει.Το πρόβλημα μου ξεκίνησε πριν από 3 μήνες όταν ξαφνικά είχα μούδιασμα στους όρχεις,στην αρχή δεν τ έδωσα σημασία και μέσα στις επόμενες ημέρες άρχισαν οι πόνοι  :'(.ετσι είπα ν επισκεφτώ έναν ουρολόγο (τ γιατρό τον γνωρίζω πήγενει όλη η οικογένεια σε αυτόν)αφού μου έκανε υπέρηχο μου είπε ότι δεν βλέπει κάτι,μου έφυγε τ αρχικό άγχος..Αφού λοιπόν άφησα σπερμα για ν κάνουν ελενχω μετά από 2 ημέρες μ είπε ότι έχω ε.κολι....Γενικά ο γιατρός είναι αρνητικός προς τα αντιβιοτικά και μ είπε ν μην πάρω και έτσι έκανα...Μετά από 2 εβδομάδες μην αντέχοντας τον μόνιμο πόνο τον πήρα τηλέφωνο και μ χωριγισε criptoxin για 2 εβδομάδες,είδα μια βελτίωση αλλά σ την 4η μέρα μετά την θεραπεία πάλι τ ίδια πόνοι μόνιμοι και στους 2 όρχεις...Ξαναπήγα έκανα και άλλο υπεριχο βρήκαμε 2 φλεγμονές στην επιδηδιμιδα και μ έδωσε να πάρω prixina για 2 εβδομάδες ακόμα και μετά vibrocil....Αφού τελείωσα και μ αυτές τις αντίβιωσεις οι πόνοι δεν έφυγαν έτσι ξαναπήγα.Εξετασεις πάλι και αυτή τ φορά μ βρίσκουν klepsiela pnemonieu (κάπως έτσι) ο γιατρός μου έδωσε άλλη αντιβίωση για 2 εβδομάδες και μετά πάλι εξετάσεις στο σπερμα μου είπε....5 ημέρα αντίβιωσεις και οι πόνοι δεν υποχωρούν..Να σημειώσω ότι οι πόνοι δεν είναι ίδιας έντασης όλη την ημέρα.Δεν μπορώ ν πιστέψω ότι δεν θα φύγει εντωμεταξύ δεν έχω κανένα άλλο σύμπτωμα πέρα από τον πόνο στους όρχεις .ευχαριστω για τον χρόνο σας!οποιαδηποτε πληροφορία θα είναι ευγνώμων.