ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ!ΑΝΟΙΞΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΟΣΤΑΤΙΤΙΤΙΔΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΥΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΙΤΕ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΑΣΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΠΡΟΩΡΗ ΕΞΠΕΡΜΑΤΙΣΗ ΚΑΙ ΣΤΥΤΙΚΗ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑ!!ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΘΟΔΟΣ ΑΝΑΚΑΛΥΦΤΗΚΕ ΣΤΟ ΙΣΡΑΗΛ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΣΤΥΤΙΚΗΣ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑΣ ΜΕ ΚΡΟΥΣΤΙΚΑ ΚΥΜΜΑΤΑ!ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΥΟ ΙΑΤΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΝΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ!!ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΤΙΜΗ ΚΤΛ ΑΛΛΑ ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙ ΟΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΒΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ!ΤΟ ΤΗΛ ΕΙΝΑΙ 210 6420181.ΑΠΟ ΟΣΟ ΕΨΑΞΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΣΕΞΟΛΟΓΟΣ Ο ΠΑΝΟΣ ΑΣΚΗΤΗΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΤΡΕΙΣ ΟΥΡΟΛΟΓΟΙ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΝ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΕΘΟΔΟ!!ΓΙΝΕΣΑΙ ΟΠΩΣ ΗΣΟΥΝΑ ΠΡΙΝ ΜΕ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΠΥΤΗΧΙΑΣ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 80 ΤΑ ΕΚΑΤΟ!ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΧΑΠΑΚΙΑ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΧΑΡΠΟΠΟΙΗΣΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!

Αυτό που λες είναι για όσους έχουν πρόβλημα στα αγγεία του πέους. Με τα κύματα αυτά δημιουργούνται νέα αγγεία. Εμάς το πρόβλημά μας  είναι στα στυτικά νεύρα. Στο ότι δεν φτάνει δηλαδή σωστά η "πληροφορία" μέσω των νεύρων απο τον εγκέφαλο στο πέος. Τα αγγεία μας είναι ,πλην εξαιρέσεων που έχουν πρόβλημα για άλλους λόγους, μια χαρα.

ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!!!ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΤΑΤΙΤΙΔΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΝΔΡΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΦΛΕΒΙΚΗ ΔΙΑΦΥΓΗ!!ΟΠΟΤΕ ΨΑΞΕ ΑΝ ΘΕΣ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΙΝ ΕΚΦΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ!!!ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΛΕΕΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΩΝΟΜΑΣΟ!ΜΑΛΛΟΝ ΕΛΕΓΕ ΜΟΥΦΕΣ!!ΟΠΟΤΕ ΨΑΞΟΥ!!

Καταρχήν αυτό που ήθελα να τονίσω είναι οτι η θεραπεία αυτή αφορά άτομα που έχουν πρόβλημα λόγω κακής αιμάτωσης των αγγείων.


Απο κει και πέρα πολύ πιθανόν να έχεις δίκιο και μάλιστα μου άνοιξες ένα νέο ορίζοντα αυτή τη στιγμή : ΦΛΕΒΙΚΗ ΔΙΑΦΗΓΗ!

Η αλήθεια είναι οτι είχε κολλήσει το μυαλό μου με τα στυτικά νεύρα (φταίει και ο γνωστός άγνωστος γι αυτό) επειδή ήταν η μόνη θεωρία που ταίριαζε με το πρόβλημά μου. Έχοντας καταλήξει στη νεύρο-μυική θεωρία πίστευα πως κάποιος μυς είναι η αιτία και "μπλοκάρει" τα στυτικά νεύρα.
Δεν μπορούσα όμως να εξηγήσω ένα πράγμα που μου συνέβαινε : Ενώ στο αρχικό σεξουαλικό ερέθισμα έχω στύση (μπορεί και καλή πολλές φορές) αυτή μέσα σε 10-20 δευτερόλεπτα  μαλακώνει και χάνετε. Εδώ κολλάει άψογα το πρόβλημα της φλεβικής διαφυγής που αναφέρεις!

Για πές μου σε παρακαλώ....
Πως ακριβώς το έλεγξε και σου είπε οτι έχεις φλεβική διαφυγή ? Σου εξήγησε καθόλου γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό ? (και πως μπορεί αυτό να σχετιστεί με πρόβλημα στους μυες του πυελικού πατώματος ?)

Θελω να κανω μια συντομη παρεμβαση .
Ο τροπος διαγνωσης εχει ως εξης :
Ο γιατρος διοχετευει στο πεος  μεσω μιας ενεσης  ,μια ουσια(που μου διαφευγει αυτη την στιγμη) η οποια προκαλει αμεσως στυση .Σκληρη ,ατσακιστη ,ασταματητη στυση . Με τον υπερηχο κατοπην ελεγχει το πεος και βλεπει αν και εφοσων  διαφευγει αιμα .Η διαφυγη συνηθως ειναι ελαχιστη και αμελητεα  .Συνηθως.
Προσοχη σε ποιον θα την κανετε .Ο γιατρος πρεπει να ειναι εμπειρος που θα την κανει την εξεταση και γνωστης . Απο το σημειο που θα κανει την ενεση ,ως και τον τροπο που θα χειριστει τον υπερηχο.Γνωριζω 2 ανθρωπους που την εκαναν ,ο ενας εκ των οποιων ειναι ο Μαρκελος ,στον οποιο η ενεση δεν χορηγηθηκε σωστα και η εξεταση δεν εγινε οπως πρεπει .Στον αλλον ετων 55 η διαφυγη ηταν ελαχιστη .
Προσοχη λοιπον.
Επισης  μια ελαφρια αντικαταθλίπτικη αγωγη αν τα προβληματα εστιαζονται μονο σε αυτο το σημειο και με την συμβουλη του σχετικου ιατρου ισως να σας βοηθαγε  .Πολλες φορες ενα τραυμα ή κατι αλλο μας δενει κυριολεκτικα τα χερια πανω σε αυτο .
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .


Την εχω κάνει κ εγω και λέγεται καβερνοζωγραφια