Παράθεση από: Phaethon στις 01 Αυγούστου, 2013, 07:41:16 ΜΜ
Χαρά στην υπομονή σας και την ανοχή σας φίλοι admins.

Και ρε admins τώρα μια και το συζητάμε, και με όλο το σεβασμό -αν μη τι άλλο στην προσωπική φιλία μας- πάμε καλά εδώ μέσα τώρα τελευταία;;;;;;;;; Τι πάθατε αγχωθήκατε με τη μυξογκρίνια του pk που σήμερα τα έβαλε...και μαζί σας (καλά δεν το συζητάμε - ο άνθρωπος καταφέρνει να κάνει όλο το κόσμο πουτάνα χωρίς λόγο και αιτία-...τρομερό χάρισμα) και λογοκρίνατε....το "ανθρωποδιώκτες" που έγραψε ο aaa;;;;;;; ΗΜΑΡΤΟΝ...τι είμαστε εδώ μέσα παιδάκια;;;; Και αφήσατε τις ειρωνίες του pk??? Δηλαδή ο καθένας τώρα που θα σας λέει το κοντό του και το μακρύ του εσείς θα τρέχετε; Με απογοητεύετε άσχημα. Προσωπικά θέλω οι παρεμβάσεις σας να είναι όπως παλιά οι ελάχιστες δυνατές και ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΑΙΤΙΑ ή ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ. Έχουμε ελευθερία λόγου και ο κόσμος εδώ έχει στοιχειώδη γνώση να διαβάσει και να κρίνει. Δεν είμαστε νήπια.
Ηλικία εμφάνισης 39 (αρχές 2011). Αρχικά πόνος στη βουβωνική περιοχή, επιτακτική ούρηση και κίτρινο χρώμα σπέρματος. Αργότερα συχνουρία, νυχτουρία, σπανιότερα τσούξιμο, μικροενοχλήσεις κατά την στύση και την εξπερμάτωση. Πλέον σχεδόν καλά με χαλάρωση, αποφυγή εντάσεων και στρες, τρέξιμο, αραιή εκπερμάτωση, μασάζ, διατάσεις.

Αν κάποιος θέλει να με ρωτήσει για την γνώμη μου σε κάτι ας ποστάρει στο forum ώστε να μπορούν να διαβάσουν και άλλοι που μπορεί να ενδιαφέρονται. Όχι με προσωπικό μήνυμα αν δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος. Και όχι στο chat.

Δεν έχω (δεν γνωρίζω) πολλά πράγματα να απαντήσω σε ερωτήσεις ανθρώπων που πιστεύουν ότι έχουν μια μικροβιακή πάθηση και ρωτούν για αντιβιώσεις και μικρόβια πέρα από αυτά που έχω γράψει εδώ: http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=654.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=227.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=239.0

#31 01 Αυγούστου, 2013, 09:59:17 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 01 Αυγούστου, 2013, 10:00:53 ΜΜ από Phaethon
Παράθεση από: pk στις 16 Ιουλίου, 2013, 11:30:02 ΜΜ
....τώρα να διαβάζω πράγματα που με κάνουν Ψ...δεν θα το κάνω, δεν ξαναγράφω.....

Παράθεση από: pk στις 16 Ιουλίου, 2013, 11:30:02 ΜΜ
Ευχαριστώ τους admins, τα μέλη, όλη την κοινότητα

Παράθεση από: pk στις 01 Αυγούστου, 2013, 05:48:39 ΜΜ
Δε θα συνεχίσω πολύ στο φορουμ

Παράθεση από: pk στις 01 Αυγούστου, 2013, 05:48:39 ΜΜ
κάνε με ban...το αιτούμαι.

Bye

Παράθεση από: pk στις 01 Αυγούστου, 2013, 05:48:39 ΜΜ
"Φιλάκια" και καντε με ban!

Παράθεση από: pk στις 01 Αυγούστου, 2013, 06:35:27 ΜΜ
Γεια χαρά.

Παράθεση από: pk στις 01 Αυγούστου, 2013, 09:23:20 ΜΜ
Σβήστε τις αναρτησεις μου και τέλος, αυτό πια καταντάει αυτιστικό.

Έλα, σβήστες μόνος σου pk, σβήσε και το προφίλ σου και κόβε λάσπη. Όλα αυτά μπορείς να τα κάνεις ο ίδιος και το ξέρεις καλά...άσε το μελό και μην μας πρήζεις άλλο τα παπάρια. Βαρεθήκαμε.

Παράθεση
Ευχαριστώ το Λουκά και τον Evans και όλα τα σιωπηρά μέλη και τους αναγνώστες-μή μέλη

Ευχαριστώ τον θεό, τη μαμά μου, τον μπαμπά μου, τον δάσκαλό μου στο δημοτικό και τον σκηνοθέτη μου που πίστεψε σε μένα και μου έδωσε τον ρόλο.
Ηλικία εμφάνισης 39 (αρχές 2011). Αρχικά πόνος στη βουβωνική περιοχή, επιτακτική ούρηση και κίτρινο χρώμα σπέρματος. Αργότερα συχνουρία, νυχτουρία, σπανιότερα τσούξιμο, μικροενοχλήσεις κατά την στύση και την εξπερμάτωση. Πλέον σχεδόν καλά με χαλάρωση, αποφυγή εντάσεων και στρες, τρέξιμο, αραιή εκπερμάτωση, μασάζ, διατάσεις.

Αν κάποιος θέλει να με ρωτήσει για την γνώμη μου σε κάτι ας ποστάρει στο forum ώστε να μπορούν να διαβάσουν και άλλοι που μπορεί να ενδιαφέρονται. Όχι με προσωπικό μήνυμα αν δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος. Και όχι στο chat.

Δεν έχω (δεν γνωρίζω) πολλά πράγματα να απαντήσω σε ερωτήσεις ανθρώπων που πιστεύουν ότι έχουν μια μικροβιακή πάθηση και ρωτούν για αντιβιώσεις και μικρόβια πέρα από αυτά που έχω γράψει εδώ: http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=654.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=227.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=239.0

#32 01 Αυγούστου, 2013, 10:36:48 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 01 Αυγούστου, 2013, 11:00:56 ΜΜ από pk
Προς ADMIN

Διέγραψα τις αναρτήσεις μου στο θεμα που ανοιξα.

Επειδή προφανώς δεν ειναι δόκιμο με εξαφανισμένα τα δικά μου σχόλια σε θεμα που άνοιξα να εμφανιζονται άλλων σχόλια, θα ηθελα να σβηστεί εντελώς το θεμα μιας και η "δικιά μου πλευρά" πλέον απουσιάζει.

θΑ ηθελα ομως να ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΝ τα μηνύματά μου σε άλλα θέματα...

Αρα στο πμ που εστειλα μη ληφθει υποψη η διαγραφη μυνημάτων μου σε άλλα θέματα, να μείνουν.

Εαν δεν διαγραφεί το θέμα, να κλειδωθεί.

Ευχαριστώ.



ΕΠΙΛΟΓΟΣ απο τον προσωπικο μου αγωνα.

1. Δεν ειμαι γιατρός, ούτε manager γιατρών, δεν εχω ιαθεί πληρως, και ΔΕΝ συμβουλευω κανεναν να κανει τίποτα, ο καθενας ειναι υπευθυνος για τον εαυτό του, ΜΗΝ πάρετε ως θεσφατο τίποτα από τα παρακατω.

2. Αν ο ουρολογος δωσει αντιβιωση χωρις εξετασεις, επιμονη εμμεσα για εξετασεις ή ακομα καλύτερα  σε αλλο ουρολογο που ειναι γνωστης, τηρει το πρωτοκολλο και  ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΖΕΙ. Ετσι οφειλει να ειναι ο γιατρος.

3. Προκειται για μια ασθενεια που δε σε σκοτωνει.

4. Προκειται για μια ασθενεια που ενω μπορει ν αρχισει μικροβιακα, χτυπαει και ινομυικα-πυελικα-ψυχολογικα.

5. Ειναι μια ασθενεια που ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ και ιδιως αν υπαρχουν γενικευμενα πυελικα συμπτωματα θελει ΠΟΛΛΕΣ ειδικοτητες για να αποκλειστουν αλλα πραγματα. Και αυτο επραξα.

6. Δε θελει αδιαφορους γιατρους-εξεταστες με το ματι.

7. Εχουμε κάνει ελεγχο σπέρματος για κοινά μικροβια, χλαμυδια, γονοκοκο, μυκητες, τριχομονάδες κτλ.

8. Nευρομυικά θέλει πολλή φροντίδα, θέλει ψάξιμο και αισιοδοξία.

Προς Admins:

Μου είναι δύσκολο κατ'αρχάς να κρατήσω αντικειμενική στάση. Την αντιπάθειά μου για τον pk την έχω εκδηλώσει πλέον. Κατά την γνώμη μου από την ημέρα που εμφανίστηκε χωρίς λόγο και αιτία προσπάθησε να τραβήξει την προσοχή πάνω του παιδιαρίζοντας, βάζοντας σε μπελά εσάς, εμάς: άτομα που αγαπάμε το forum και έχουμε συμβάλλει τα μέγιστα σε αυτό εδώ και δύο χρόνια στην προσπάθεια να έχουν ένα βήμα ανταλλαγής πληροφοριών οι ομοιοπαθείς. Προσωπικά έχω βάλει πολύ χρόνο και κόπο και έχω λάβει πολλές ευχαριστίες δημόσια ή ιδιωτικά από άτομα που κρίναν ότι τα βοήθησα. Και ξαφνικά είδα έναν καπετάν φασαρία να μπαίνει και να δυσφημεί όλους μας επαναλαμβάνω ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΑΙΤΙΑ. Και εν πάση περιπτώσει εάν κάτι δεν του άρεσε στην προσπάθεια αυτή δεν τον υποχρέωσε κανείς να γραφτεί. Υπάρχουν κι άλλοι ιστοτόποι γι αυτή την πάθηση αν θέλει να πάει να γράψει ή αν θέλει μπορεί να φτιάξει έναν δικό του. Και τελικά ποτέ δεν μας έκανε την τιμή να μας εξηγήσει ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημά του και τι ακριβώς θέλει. Θέλει να διαγράψουμε το forum; Θέλει να πει μια άποψη και δεν τον άφησε κάποιος;

Δεν εξήγησε τίποτα παρά αποφάσισε να διαγράψει τα ποστ του. Δικαίωμά του αν και στους όρους ποσταρίσματος διαβάζω: "12) To forum σας δίνει τη δυνατότητα τροποποίησης / διαγραφής αναρτήσεών σας. Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε τη συγκεκριμένη δυνατότητα προσεκτικά ώστε να μην δημιουργούνται κενά στην λογική και την αλληλουχία μηνυμάτων σε κάποιο θέμα, πράγμα που μπερδεύει και δυσκολεύει τους αναγνώστες στην κατανόηση. "

Προσωπικά και μετά από όλη αυτή την ανακατωσούρα, αν ήμουν στη θέση σας θα τον έκανα ban για να υπερασπίσω το forum και κυρίως την δουλειά εμάς των άλλων χρηστών και τους νέους που μπαίνουν και διαβάζουν.  Όπως λέτε κι εσείς στους όρους: "Ωστόσο, διατηρούμε το δικαίωμα να διαγράψουμε κατά την κρίση μας και χωρίς αιτιολογία ή προειδοποίηση μέρος μηνύματος ή ολόκληρο μήνυμα που θεωρούμε ότι παραβιάζει τα παραπάνω ή ότι είναι κακόβουλο (φάρσα ή παραπλανητικό ή υποβολιμαίο) ή ακατανόητο / δυσνόητο ή άσχετο. Επίσης διατηρούμε το δικαίωμα να αποκλείσουμε από τη δυνατότητα αναρτήσεων ή ακόμα και να αποκλείσουμε από το forum χρήστες, οι οποίοι συστηματικά παραβαίνουν τους απλούς αυτούς κανόνες. "

Το παιδί κατά την γνώμη μου είναι προβληματικό όπως φαίνεται από την ακατανόητη και σπασμωδική συμπεριφορά του και ίσως γι αυτό έχει και προστατίτιδα.

Όσον αφορά την απόφαση διαγραφής των μηνυμάτων του στην οποία επανέρχομαι, δεν ξέρω τι κέρδισε αλλά όπως είπα ας πούμε ότι είναι δικαίωμά του. Εγώ προσωπικά απλά θα ήθελα να φύγει από το forum.

Σας έχει ζητήσει να σβήσετε κι άλλα μηνύματά του που για κάποιον λόγο δεν κατάφερε να σβήσει ο ίδιος; Δεν θεωρώ ότι είναι υποχρέωσή σας να ασχολείστε με το τι καπνίζει κάθε μέρα στον καθένα αλλά αν θεωρείτε ότι θέλετε να μπείτε στον κόπο και να το κάνετε, ok. Είναι στην κρίση σας.

Ωστόσο δεν θεωρώ ότι η αντικανονική συμπεριφορά του pk πρέπει να σας οδηγήσει να σβήσετε μηνύματα άλλων χρηστών. Οι άλλοι χρήστες σπαταλήσαν χρόνο και κόπο και δεν φταίνε τίποτα που του pk του κάπνισε να σβήσει τα μηνύματά του. Αλλοιώς δημιουργούμε προηγούμενο και κάθε ένας που θα αποφασίζει να σβήσει κάποια μηνύματά του θα βλέπουμε όλοι εμείς οι υπόλοιποι τον κόπο μας να χάνετε. Με άλλα λόγια θα ποστάρουμε και δεν θα ξέρουμε ποιανού θα του καβλώσει στο μέλλον να μας υποχρεώσει να δούμε τα μηνύματά μας να χάνονται.

Για τον λόγο αυτό θεωρώ τρομερό φάουλ αν σβήσετε μηνύματα άλλων χρηστών και θεωρώ ότι νομιμοποείτε καταστρατήγηση των κανονισμών του φόρουμ. Αν ήθελε ο pk να υπάρχει αντίλογός του ας το σκεφτόταν πριν μονομερώς πάρει την απόφαση να σβήσει τα μηνύματά του χωρίς προηγουμένως να ρωτήσει τους άλλους χρήστες αν αυτοί δέχονται να σβήσουν τα δικά τους.

Το αν κάποιοι χρήστες προτίθενται να σβήσουν τα μηνύματά τους θα πρέπει να παραμείνει στην δική τους ατομική κρίση. Επαναλαμβάνω πάντως ότι για εμένα ο pk πρέπει να διωχτεί από το forum.
Ηλικία εμφάνισης 39 (αρχές 2011). Αρχικά πόνος στη βουβωνική περιοχή, επιτακτική ούρηση και κίτρινο χρώμα σπέρματος. Αργότερα συχνουρία, νυχτουρία, σπανιότερα τσούξιμο, μικροενοχλήσεις κατά την στύση και την εξπερμάτωση. Πλέον σχεδόν καλά με χαλάρωση, αποφυγή εντάσεων και στρες, τρέξιμο, αραιή εκπερμάτωση, μασάζ, διατάσεις.

Αν κάποιος θέλει να με ρωτήσει για την γνώμη μου σε κάτι ας ποστάρει στο forum ώστε να μπορούν να διαβάσουν και άλλοι που μπορεί να ενδιαφέρονται. Όχι με προσωπικό μήνυμα αν δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος. Και όχι στο chat.

Δεν έχω (δεν γνωρίζω) πολλά πράγματα να απαντήσω σε ερωτήσεις ανθρώπων που πιστεύουν ότι έχουν μια μικροβιακή πάθηση και ρωτούν για αντιβιώσεις και μικρόβια πέρα από αυτά που έχω γράψει εδώ: http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=654.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=227.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=239.0

#34 01 Αυγούστου, 2013, 11:16:21 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 01 Αυγούστου, 2013, 11:25:51 ΜΜ από pk
Εαν θέλει ο Admin ας βάλει την υπογραφή στο προφιλ μου , ως την τελευταια απάντηση, εαν δεν διαγραψει το θεμα.

Τ αλλα τα αντιπαρερχομαι.

ΕΠΙΛΟΓΟΣ απο τον προσωπικο μου αγωνα.

1. Δεν ειμαι γιατρός, ούτε manager γιατρών, δεν εχω ιαθεί πληρως, και ΔΕΝ συμβουλευω κανεναν να κανει τίποτα, ο καθενας ειναι υπευθυνος για τον εαυτό του, ΜΗΝ πάρετε ως θεσφατο τίποτα από τα παρακατω.

2. Αν ο ουρολογος δωσει αντιβιωση χωρις εξετασεις, επιμονη εμμεσα για εξετασεις ή ακομα καλύτερα  σε αλλο ουρολογο που ειναι γνωστης, τηρει το πρωτοκολλο και  ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΖΕΙ. Ετσι οφειλει να ειναι ο γιατρος.

3. Προκειται για μια ασθενεια που δε σε σκοτωνει.

4. Προκειται για μια ασθενεια που ενω μπορει ν αρχισει μικροβιακα, χτυπαει και ινομυικα-πυελικα-ψυχολογικα.

5. Ειναι μια ασθενεια που ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ και ιδιως αν υπαρχουν γενικευμενα πυελικα συμπτωματα θελει ΠΟΛΛΕΣ ειδικοτητες για να αποκλειστουν αλλα πραγματα. Και αυτο επραξα.

6. Δε θελει αδιαφορους γιατρους-εξεταστες με το ματι.

7. Εχουμε κάνει ελεγχο σπέρματος για κοινά μικροβια, χλαμυδια, γονοκοκο, μυκητες, τριχομονάδες κτλ., αντιβιογραμμα.

8. Nευρομυικά θέλει πολλή φροντίδα, θέλει ψάξιμο φαρμακευτικό/ή και ψυχολογικό/ ή και φυσιοθεραπευτικό ή/και διατροφικό ή ό,τι αλλο νομιζει ο καθενας. Και αισιοδοξία!



ΕΠΙΛΟΓΟΣ απο τον προσωπικο μου αγωνα.

1. Δεν ειμαι γιατρός, ούτε manager γιατρών, δεν εχω ιαθεί πληρως, και ΔΕΝ συμβουλευω κανεναν να κανει τίποτα, ο καθενας ειναι υπευθυνος για τον εαυτό του, ΜΗΝ πάρετε ως θεσφατο τίποτα από τα παρακατω.

2. Αν ο ουρολογος δωσει αντιβιωση χωρις εξετασεις, επιμονη εμμεσα για εξετασεις ή ακομα καλύτερα  σε αλλο ουρολογο που ειναι γνωστης, τηρει το πρωτοκολλο και  ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΖΕΙ. Ετσι οφειλει να ειναι ο γιατρος.

3. Προκειται για μια ασθενεια που δε σε σκοτωνει.

4. Προκειται για μια ασθενεια που ενω μπορει ν αρχισει μικροβιακα, χτυπαει και ινομυικα-πυελικα-ψυχολογικα.

5. Ειναι μια ασθενεια που ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ και ιδιως αν υπαρχουν γενικευμενα πυελικα συμπτωματα θελει ΠΟΛΛΕΣ ειδικοτητες για να αποκλειστουν αλλα πραγματα. Και αυτο επραξα.

6. Δε θελει αδιαφορους γιατρους-εξεταστες με το ματι.

7. Εχουμε κάνει ελεγχο σπέρματος για κοινά μικροβια, χλαμυδια, γονοκοκο, μυκητες, τριχομονάδες κτλ.

8. Nευρομυικά θέλει πολλή φροντίδα, θέλει ψάξιμο και αισιοδοξία.

Κατόπιν δικής μας επιθυμίας για λόγους ηρεμίας του forum αλλά και αιτήματος του χρήστη pk ο λογαριασμός του απενεργοποιείται. Δεν διαγράφεται τελείως, προκειμένου να παραμείνουν κάποια μηνύματά του όπως εκείνος ζήτησε. Το συγκεκριμένο θέμα κλειδώνει εδώ και παρακαλούμε να μην συνεχιστούν σχόλια που αφορούν τον χρήστη.

Δεν σβήνουμε μηνύματα άλλων χρηστών. Οι ίδιοι είναι αρμόδιοι να αποφασίσουν.

@Phaethon: ευχαριστούμε για τις υποδείξεις αλλά προσπαθούμε να κάνουμε την δουλειά μας όπως νομίζουμε καλύτερα. Δεν είμαστε συνέχεια online και ούτε θέλουμε να παίρνουμε βιαστικές αποφάσεις.