Δημιουργω αυτο το topic καθως το παιδι δεν εχει προσβαση στο διαδυκτιο και θα ηθελε τη γνωμη σας. Απο οσο γνωριζω η κατασταση του ειναι φριχτη καθως εχει να κανει ερωτα περιπου 11 χρονια με βασικα συμπτωματα τους φριχτους πονους για ωρες μετα την εκσπερματωση η οποια μαλιστα ειναι και προωρη.

Εχει δει πολλους γιατρους και εχει εκθεσει τον ευατο του σε πολλες διαφορετικες θεραπειες με αντιβιωσεις, μαλαξεις ακομα και εισαγωγη στο νοσοκομειο με ενδοφλεβια αγωγη για καποιες μερες χωρις αποτελεσμα. Πως μπορουμε να βοηθησουμε ;;

Θεωρω πως για ολα υπαρχει εστω και μια καποια σχετικη λυση γιατι ειναι κριμα ενας νεος ανθρωπος κοντα στα 32 να μην μπορει να χαρει τον ερωτα.

Δεν κρυβω να πω πως ο εν λογω φιλος ηταν και η αιτια που με εκαναν να θορυβηθω και εγω απο τα πρωτα συμπτωματα που ειχα και να τρεξω απευθειας σε αρκετους γιατρους με τον φοβο οτι ισως καποτε να φτασω και εγω στην κατασταση του αν δεν προσεξω. Ο φοβος φυλαει τα ερμα λενε..

Θα ηθελα τη βοηθεια και συμβουλη σας σε ολο αυτο για να μπορεσω να του μεταβιβασω οτι μου πειτε..

Να εισαι καλα
Εμφάνιση στα 32 ( με 33 ). Καψιμο και πονος στην ουρηση και πολυ σπανια στην εκσπερματωση. Πρωτο ευρημα: Χλαμύδια που μετα απο σχεδον 1,5 μηνα αντιβιωση θεραπειας με vibamicyn εξαφανιστηκαν. Μετα απο μηνες  ειχα μια αναιπαισθητη ενοχληση σαν μουδιασμα στην ουρηθρα μετα απο την ουρηση και την εκσπερματωση η οποια ομως εξαφανιστηκε και πλεον ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ( δόξα το θεό ) ειμαι σε περιοδο προληπτικων εξετασεων για τυχον μικκροβιο καθως ο φοβος καποιες φορες ειναι καλος συμβουλος και καλο ειναι να προλαβαινουμε το κακο πριν μας προλαβει εκεινο.

Παράθεση από: evilnanouk στις 06 Ιουνίου, 2013, 04:01:48 ΜΜ
Δημιουργω αυτο το topic καθως το παιδι δεν εχει προσβαση στο διαδυκτιο και θα ηθελε τη γνωμη σας. Απο οσο γνωριζω η κατασταση του ειναι φριχτη καθως εχει να κανει ερωτα περιπου 11 χρονια με βασικα συμπτωματα τους φριχτους πονους για ωρες μετα την εκσπερματωση η οποια μαλιστα ειναι και προωρη.

Εχει δει πολλους γιατρους και εχει εκθεσει τον ευατο του σε πολλες διαφορετικες θεραπειες με αντιβιωσεις, μαλαξεις ακομα και εισαγωγη στο νοσοκομειο με ενδοφλεβια αγωγη για καποιες μερες χωρις αποτελεσμα. Πως μπορουμε να βοηθησουμε ;;

Θεωρω πως για ολα υπαρχει εστω και μια καποια σχετικη λυση γιατι ειναι κριμα ενας νεος ανθρωπος κοντα στα 32 να μην μπορει να χαρει τον ερωτα.

Δεν κρυβω να πω πως ο εν λογω φιλος ηταν και η αιτια που με εκαναν να θορυβηθω και εγω απο τα πρωτα συμπτωματα που ειχα και να τρεξω απευθειας σε αρκετους γιατρους με τον φοβο οτι ισως καποτε να φτασω και εγω στην κατασταση του αν δεν προσεξω. Ο φοβος φυλαει τα ερμα λενε..

Θα ηθελα τη βοηθεια και συμβουλη σας σε ολο αυτο για να μπορεσω να του μεταβιβασω οτι μου πειτε..

Να εισαι καλα
Ακουγεται πολυ δυσκολη η περιπτωση του ρε γαμωτο ...Ας δοκιμασει ολα αυτα που εχουμε προτεινει ...Απο  quercetin ως και νεους γιατρους με εκπαιδευση στο wise και anderson protocoll ...
Aυτο που ζητας δεν ειναι ευκολονα απαντηθει ούτε κατοπην διάλογου και ισως και αυτο που εχει να ειναι και νευρολογικο ...Η σκληρυνση κατα πλακας ας πουμε (λεω εγω τωρα) διημιουργει διαφορα παρομοια προβληματα .Μην ξεχνας δεν ειμαστε γιατροι ,αλλα ασθενεις οπως λεει και το forum .
Πρεπει να μαθει να μπαινει στο ιντερνετ ,να ανοιγει το forum και να διαβαζει .Δεν ειναι 100 χρονων ,30ρης ειναι  . . ,ΜΙλησε του και αν θες πραγματικα να τον βοηθησεις(βεβαιως και θελεις)μαθε του για αρχη τον τροπο να σερφαρει .

Φιλικα και μονο . -
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

έχει δοκιμάσει κατι διαφορετικο απο αντιβίωση και μαλάξεις?χάπια που δρούν στο ΚΝΣ?Κανένα lyrica?"Ηρεμηστικά?
11 χρόνια ειναι πάρα πολυ μεγάλο διαστημα για έναν νέο άνθρωπο να απέχει απο το σεξ!!!!!Δεν μπορω ουτε να το φανταστω.

Ας κάνει αυτο που σου ειπε ο hyper μπας και καταφέρει μέσα απο τις αναρτησεις να βρει κάτι που θα τον βοηθήσει.
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .