ΓΕΙΑ ΣΑΣ..ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ 17 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΡΟΣΤΑΤΙΤΙΔΑ..ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΣΑ ΜΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΤΑΤΙΤΙΔΑ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ 25 ΚΑΙ ΠΑΝΩ..ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟΣ..ΟΛΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟ ΣΤΟΥΣ ΟΡΧΕΙΣ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ 5 ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΜΟΥ ΕΙΔΑ ΑΛΛΑΓΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΣΟΥΞΙΜΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΖΕΛΕΔΑΚΙΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΡΟΣΤΑΤΙΤΙΔΑ ΠΗΡΑ 1 ΜΗΝΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΗΡΘΕ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩΩ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩΩ..ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕΕ??

δεν νομιζω πως υπαρχει ηλικία σε αυτο εγω ειμαι 21 και ξεκινησα απο τα  20 ειναι θεμα "τυχεις" ... να κανεις αυτα που θα σου πει ο γιατρος σου παντα να περνεις και δευτερη   γνωμη ( αντιβιοση παντα με αντιβιογραμμα ) και διαβασε και τα ιστορικα των παιδιων εδω θα βοηθης πολυ !
Υπομονή και επιμονή σου εύχομαι
Αρχικα ενοχλησης στο κεφαλη του πεους αντιμετοπιση με daktarin k flenazole μια μερα μετα την αντιμετοπιση ενοχλησεις στην βαση του πεους . μετα απο αντιβιωση 10 ημερων vibramicyn χωρις αποτελεσμα προσθεθηκε και η συχνοουρια . Δοκιμασα netle root and lycopene για 1,5 μηνα χωρις παοτελεσμα.Βρισκομαι στο τελος της τριμηνης δοκιμης Quercetin apo lamberts 1000mg μαζι με Βromelain 800mg την ημερα. Επισης περνω ενα μηνα τωρα Prostate Perform με ενθαρυντικα αποτελεσματα στην ροη των ουρων και ελαχιστα στην συχνοουρια.Yποχωρησει των συμτωματων μετα απο μηνιαία αφαγεια λογο κακης ψυχολογικής καταστασεις .Επανεμφανιση μετα απο 8 μηνες κ υποχωριση ξανα με αντι καντιντα διατροφη β σιτοστερολ προσταβιταλ και προβιοτικα. *(Εξετασεις σπερμ πολλες αποικιες εντερ. φαεσαλις)