Αγαπητoi φίλoι.
Επιτρέψτε μου μου να σας ρωτήσω μια πληροφορία σχετικά με έναν Γιατρό
που πολύ φοβάμαι είναι ο εν λόγω που γίνεται σε πολλά σημεία συζήτησης εδώ.
Έχω ξεκινήσει τις πρώτες μαλάξεις για θεραπεία προστατίτιδας σε συνδυασμό με αντιβίωση, και το κόστος θα είναι αρκετά μεγάλο όπως δείχνουν τα πράγματα μια και θα μεσολαβήσουν και διαδικασίες έκχυσης αντιβίωσης στον προστάτη όπως με ενημέρωσε.
Φοβάμαι την εκμετάλλευση χωρίς αποτέλεσμα. Δεν θα με πείραζε αν ήμουν σίγουρος ότι κάνω το σωστό και με τον σωστό άνθρωπο. 
Θα εκτιμούσα όποια πληροφορία μου δίνατε, έστω και αν ήταν μόνο ένα "φύγε μακριά, μείνε ή δεν ξέρω"
Το όνομα του είναι..... δεν το αναφέρω για ευνόητους λόγους όμως θα απαντήσω σε όποιον έχει την ευγενή καλοσύνη να επικοινωνήσει με PM μαζί μου.
Το πρόβλημα μου είναι αιμοσπερμία που παρουσιαστηκε πρόσφατα χωρίς άλλα συμπτώματα.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Αμα ειναι αυτος στο κολωνακι λεμε τον ιδιο. εγω πηγα παλια και μου ελεγε για 40 μαλαξεις. τοτε δεν ειχα χρονο τωρα δεν εχω λεφτα. και να ειχα δε θα πηγαινα γιατι εδω διαβαζω οτι μαλλον μαπα το καρπουζι.
Τωρα και εσυ δεν πηρες καμια δευτερη γνωμη απο αλλο γιατρο; και μαλαξεις και ενεσεις στον προστατη πρεπει να γινουν;
Παντως για το γιατρο αυτο δεν εχω ακουσει καλα λογια και απο αλλους γιατρους. μου ειπαν οτι εχει καταγγελιες στον ιατρικο συλλογο.
Ακουσα και για ενα αλλο στο μαρουσι που κανει μικροκυματα. αυτος παραλιγο να φαει χοντρο ξυλο απο ενα αστυνομικο με προστατιτιδα.
Οτι σε φωτισει ο θεος μακαρι να σε θεραπευσει αλλα παρε και μια δευτερη γνωμη.

#2 31 Μάρτιος, 2015, 03:14:36 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 01 Απριλίου, 2015, 09:59:08 ΠΜ από Robby
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου για το χρόνο που διέθεσες να μου απαντήσεις.
Ναι περί αυτού πρόκειται.
Ευτυχώς αφυπνίστηκα γρήγορα και σταματώ κάθε διαδικασία.
Αυτό που δεν μου πήγαινε καλά είναι ότι ο άνθρωπος αυτός, σου μιλάει και δεν σε κοιτάζει στα μάτια, έχω αρχή μου από εμπειρίες μου στη ζωή να μη εμπιστεύομαι τέτοιους ανθρώπους κάτι κρύβουν.
Έχω πάει σε 3, και ρωτήσει πληροφοριακά άλλους 2, όλοι μου λένε να το ξεχάσω, εγώ ηλιθιοδώς το ψάχνω.
Είναι και το άλλο που σε κάνει να λες ρε γαμώτο τι ΘΡΑΣΟΣ!!
200€ η επίσκεψη, 50€ η μάλαξη και για απόδειξη ούτε συζήτηση, τη πάπια!!
Βλέπω, ότι άλλοι φίλοι εδώ έχουν πραγματικά μεγάλα προβλήματα και συμπτωματολογίες, που εγώ δεν έχω καθόλου, παρά μόνο την αιμοσπερμια η οποία τείνει να εξαφανιστεί. Έτσι σταματώ κάθε τι άλλο και περιμένω να τελειώσει το μαρτύριο της ανασφάλειας και αβεβαιότητας που μόνος μου έχω δημιουργήσει και επιδεινώνω με την ψυχολογική μου κατάσταση, μια και έχω χίλιες δυό εξετάσεις που μου επαληθεύουν ότι δεν έχω τίποτε το τρομερό.
Ευχαριστώ πολύ και εύχομαι σε όλους εδω γρήγορη λύση στο πρόβλημα τους.
Πολύ καλό το Forum και πολύ καλές και θετικές οι συμβουλές αλληλοϋποστήριξης των μελλών!
Ευχαριστώ και πάλι.

Παράθεση από: Robby στις 31 Μάρτιος, 2015, 03:14:36 ΜΜ
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου για το χρόνο που διέθεσες να μου απαντήσεις.
Ναι περί αυτού πρόκειται.
Ευτυχώς αφυπνίστηκα γρήγορα και σταματώ κάθε διαδικασία.
Αυτό που δεν μου πήγαινε καλά είναι ότι ο άνθρωπος αυτός, σου μιλάει και δεν σε κοιτάζει στα μάτια, έχω αρχή μου από εμπειρίες μου στη ζωή να μη εμπιστεύομαι τέτοιους ανθρώπους κάτι κρύβουν.
Έχω πάει σε 3, και ρωτήσει πληροφοριακά άλλους 2, όλοι μου λένε να το ξεχάσω, εγώ ηλιθιοδώς το ψάχνω.
Είναι και το άλλο που σε κάνει να λες ρε γαμώτο τι ΘΡΑΣΟΣ!!
200€ η επίσκεψη, 50€ η μάλαξη, και για απόδειξη ούτε συζήτηση, τη πάπια!!
Βλέπω, ότι άλλοι φίλοι εδώ έχουν πραγματικά μεγάλα προβλήματα και συμπτωματολογίες, που εγώ δεν έχω καθόλου, παρά μόνο την αιμοσπερμια η οποία τείνει να εξαφανιστεί. Έτσι σταματώ κάθε τι άλλο και περιμένω να τελειώσει το μαρτύριο της ανασφάλειας και αβεβαιότητας που μόνος μου έχω δημιουργήσει και επιδεινώνω με την ψυχολογική μου κατάσταση, μια και έχω χίλιες δυό εξετάσεις που μου επαληθεύουν ότι δεν έχω τίποτε το τρομερό.
Ευχαριστώ πολύ και εύχομαι σε όλους εδω γρήγορη λύση στο πρόβλημα τους.
Πολύ καλό το Forum και πολύ καλές και θετικές οι συμβουλές αλληλοϋποστήριξης των μελλών!
Ευχαριστώ και πάλι.

τιποτα αλιμονο για αυτο μπαινουμε εδω να ενημερωνομαστε για τα θεματα.
εγω ειχα παει το 2012 και μου βρηκε κοκκινα σημαδια στο διορθικο υπερηχο.
απο τον κοσμο που συζητησα εξω στην αναμονη καποιοι μου ειπαν οτι ειδαν βελτιωση αλλα οχι πληρη θεραπεια.
μετα το εψαξα και με αλλους γιατρους και μου ειπαν οτι αυτα τα κοκκινα ειναι η αιματωση του προστατη και τα εχουν ολοι!
ο γιατρος που εχω τωρα μου ειπε οτι ειχε δυο που τους εκανε τρις χειροτερα με τις μαλαξεις ο κολωνακιωτης.
απορω πως επιτρεπεται σε αυτον τον ανθρωπο να λεει τετοια πραγματα.
τωρα ο καθενας κανει τις επιλογες του ενηλικοι ανθρωποι ειμαστε.

#5 01 Απριλίου, 2015, 11:03:27 ΠΜ Τελευταία τροποποίηση: 01 Απριλίου, 2015, 11:08:28 ΠΜ από Robby
Ναι φίλε μου, και σε μένα βρήκε αυτά τα κόκκινα σημάδια και μου τα έδειξε να πεισθώ.
Και εγώ ρώτησα και έμαθα ότι αυτά τα σημάδια είναι λογικό να υπάρχουν και είναι περισσότερα η λιγότερα ανάλογα τη γωνία που τοποθετεί την κεφαλή του υπερήχου.
Τώρα στο ότι είμαστε ενήλικα άτομα και είμαστε υπεύθυνοι για τις αποφάσεις μας είναι λίγο συζητήσιμο, όταν είσαι απελπισμένος και φοβισμένος πιάνεσαι από τα μαλλιά σου.
Διάβασα εδώ,του "PHAETHON" ένα report που τα λέει όλα, και πως βασιλεύουν οι απατεώνες σε όλους τους τομείς. Έχει απόλυτο δίκιο.
Πάντως σε ένα άλλο Blog βρήκα επώνυμες αναφορές στο πρόσωπο του συγκεκριμένου Κου, που αναφέρονται στο όνομα του κανονικότατα, και τα λένε χύμα μέχρι και αυτοί που τον υποστήριζαν και έγραφαν κατ υπόδειξη του στο blog του, άρθρα και θριαμβολογίες!
Δεν εγκαταλείπω το ψάξιμο μου ούτε θα αφήσω απροστάτευτο το κόσμο, το ψάχνω έντονα και  θα επανέλθω.
Μπορεί να μη καταφέρω να εμπεριστατώσω ιατρικά τίποτε, αλλά μη ξεχνάμε ότι τον "Al Capone" τον έβαλαν μέσα για φοροδιαφυγή.
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ   


Παράθεση από: giorgis στις 01 Απριλίου, 2015, 10:37:38 ΠΜ
τιποτα αλιμονο για αυτο μπαινουμε εδω να ενημερωνομαστε για τα θεματα.
εγω ειχα παει το 2012 και μου βρηκε κοκκινα σημαδια στο διορθικο υπερηχο.
απο τον κοσμο που συζητησα εξω στην αναμονη καποιοι μου ειπαν οτι ειδαν βελτιωση αλλα οχι πληρη θεραπεια.
μετα το εψαξα και με αλλους γιατρους και μου ειπαν οτι αυτα τα κοκκινα ειναι η αιματωση του προστατη και τα εχουν ολοι!
ο γιατρος που εχω τωρα μου ειπε οτι ειχε δυο που τους εκανε τρις χειροτερα με τις μαλαξεις ο κολωνακιωτης.
απορω πως επιτρεπεται σε αυτον τον ανθρωπο να λεει τετοια πραγματα.
τωρα ο καθενας κανει τις επιλογες του ενηλικοι ανθρωποι ειμαστε.


Ευχαριστώ Αlex
Κατάλαβα και ας μην έγραψες ούτε μια γραμμή εκτός από την παράθεση σου.
Έτσι την πάτησα και εγώ έπεσα πρώτα στο δικό του Site και μετά τα πρώτα χρήματα χωρίς απόδειξη και τα άλλα ντ'άλλων που μου έλεγε χωρίς μικροβιολογικές εξετάσεις διάγνωση, και τις άπειρες υποσχέσεις για 100% θεραπεία, άρχισα να ψάχνομαι έντονα, μια και όπως προ είπα με έβαλε ακόμα σε μεγαλύτερες υπόνοιες ότι μου μίλαγε χωρίς να με κοιτάει στα μάτια.
Μετά από αρκετό ψάξιμο βρήκα εσάς εδώ και ένα άλλο blog, και ξεστραβώθηκα και φυσικά σώθηκα από τα νύχια του. Όμως δεν θα το αφήσω εξ' απαλών ονύχων, θα προχωρήσω αρκετά μεθοδευμένα εναντίον του, στην αρχή ομολογώ την πάτησα. Το καλό είναι ότι πάρα πολύ γρήγορα το πήρα είδηση και σταμάτησα ότι είχα ξεκινήσει, κάθετα.

   
ΠαράθεσηΠαράθεση
Από περιέργεια... Πότε εμφανίστηκε στην πιάτσα ο Ακατάν;

Τέλος του 2010 αρχές του 2011.

Τον ανακάλυψε φίλος συμπάσχων, ο οποίος κουρασμένος από την ταλαιπωρία του είχε αρχίσει να googlάρει περί προστατίτιδας και να κοιτάει ακόμα και τη 10η σελίδα αποτελεσμάτων. Εκεί ανακάλυψε το -μόλις κατασκευασθέν- site του Ακατάν ο οποίος μίλαγε περί θεραπείας. Ο φίλος έτριψε τα μάτια του...και κατευθείαν το πόσταρε. Τον επισκέφτηκε μπας και δεν κατάλαβε καλά και ο Ακατάν του επανέλαβε ότι "θα τον θεραπεύσει". O φίλος το ξαναπόσταρε και τότε όλοι όσοι είχαν μαζευτεί εκεί άρχισαν να συρρέουν μαζικά στον Ακατάν, όπως οι παράλυτοι και οι δαιμονισμένοι πηγαιναν να δουν τον Ιησού. Ο ακατάν κατάλαβε τη δύναμη του ιντερνετ και εκτός από το χρήμα που άρχισε να μασάει από τα παιδάκια άρχισε να τα πιέζει συνεχώς να μπαίνουν και να τροφοδοτούν το ιντερνετ με "μαρτυρίες" για το έργο του. Όλα αυτά βέβαια σύντομα έκαναν κάποιους να αρχίσουν να αμφιβάλλουν για τις προθέσεις του αλλά και για την ειλικρίνειά του. Δεν είχε σημασία όμως αφού όσο οι παλαιότεροι τον καταλάβαιναν, τόσο οι μαρτυρίες τον τροφοδοτούσαν με νέο αίμα.

Τον ρωτούσαμε που είναι οι προηγούμενοι "χιλιάδες" που έχει θεραπεύσει πριν γίνει γνωστός και γιατί αυτοί δεν καταθέτουν κάποια μαρτυρία και ζήταγε από εμάς να γράψουμε που στο κάτω κάτω μόλις είχαμε αρχίσει θεραπεία. Μας έλεγε ότι απλά θεραπεύτηκαν και πήγαν σπίτι τους και δεν ασχολούνται.

Η πλάκα είναι ότι ο ίδιος ο φίλος που τον ανακάλυψε όλο ενθουσιασμό είναι από τους πρώτους που τον κατάλαβαν. Μια μέρα καθώς "τελειώναμε τη θεραπεία" έβαλε στο facebook προφίλ μια κρεμάλα και απόρησα. Στο σαλονάκι που καθόμασταν και περιμέναμε τον ρώτησα τι συμβαίνει και μου είπε ότι αρχίδια προκοπή θα βλέπαμε και μ'αυτόν.   

παντως θα επρεπε να υπαρχει ενα εξειδικευμενο κεντρο για τετοιες περιπτωσεις.
απο τη στιγμη που η αντιβιωση και μονο δεν κανει απο μονη της δουλεια, θα επρεπε οι ασθενεις να καθοδηγουνται σωστα απο ειδικους.
δε λεω τωρα για παπατζηδες κλπ. ειναι κοσμος που εχει τετοια προβληματα και δε μπορει να βρει λυση. οσο το συζηταω και με αλλους τοσο μαθαινω οτι πολλοι ειχαν τετοιο θεμα
πραγματι το φορουμ προσφερει πολλες λυσεις και πρεπει να γραφουν οσοι εχουν τετοιο προβλημα.

#8 02 Απριλίου, 2015, 03:04:05 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 04 Απριλίου, 2015, 03:34:33 ΜΜ από Robby
Παραθέτω μήνυμα που μου έστειλε πολύ φίλος μου, που ο κουμπάρος του συνεργάζεται στο "Doctors Hospital" όπως ο εν λόγω "δικός μας επιστήμονας".
Δεν αλλάζω ούτε ένα κόμμα.
-(σε ψάχνω παντού  και δεν σε βρίσκω......  Μονο ιντερνετικά μπορώ να επικοινωνήσω μαζί σου.....  Σύμφωνα με τον κουμπάρο μου (εν συντομία θα το πω) ο γιατρος [........] είναι ένας τσαρλατάνος, κάτι γνωστό στον ιατρικό κόσμο).
Και φυσικά ερωτώ εγώ, και δεν του έχουν κάνει ακόμη τίποτε ?
Μόλις μάθω περισσότερο εδώ είμαι.
Καλημέρα σας !!