Πως δημιουργήθηκε η στένωση στην ουρήθρα; σου είπε ο γιατρός; σίγουρα μια στενή ουρήθρα δημιουργεί διάφορα θέματα. Για να βγεί χάλια το ουροόγραμμα θα πρέπει να είχες μειωμένη ροή, αλλα ενδεχομένως λόγω της στένωσης που είχες από τα 20 να είχες συνηθίσει σε μειωμένη ροή.
Τέλος πάντων πιστεύω ότι είναι σημαντικό το εύρημα και θα λύσει το προβλημά σου.
Καλή επιτυχία, περιμένουμε ευχάριστα νέα σου.

Η στένωση δημιουργείται από παραμελειμενες ουρηθρητιδες δηλαδή από μικρόβια η από ιατρικές πράξης κάμπια φορά χρήση καθετήρα δηλαδή η οτιδήποτε εισερχεται από την ουρήθρα.
Στυτική δυσλειτουργία και προωρη εκσπερμάτωση μετά από 7 μηνες φιναστεριδης τον Νοέμβριο του 2013.βελτιωση μετά από κάνα χρόνο  η οποία βελτίωση κράτησε λίγους μήνες και μετά από έντονη σεξουαλική ζωή  αρχίζουν καψίματα σε απροσδιόριστο σημείο κοντά στην λεκάνη.Παω σε γιατρό Ιανουάριο του 2016 και.μετα από εξέταση με μπατονετες στην ουρήθρα που μου βρήκε χλαμύδια και μου έδωσε 14 μέρες αντιβίωση η στύση μου χειροτέρεψε ξανα  αμέσως μετά την τρομερά επίπονη εξέταση και επανήλθε η πρόωρη εκσπερμάτωση που κρατανε ως σήμερα μαζί με  το κάψιμο στην περιοχή της λεκάνης που  δεν είναι συνεχές αλλά με πιάνει τακτικά και όταν με πιάνει είναι ελαφρύ .Τα χλαμύδια δεν ξαναεμφανίστηκαν σε καμοια εξέταση ούτε κάνα άλλο μικροβιο.Η ορμόνες μου είναι εντός φυσιολογικών ορίων και το τριπλές πέους δεν έδειξε κάτι παθολογικό.Το σπερμοδιαγραμμα είναι καλό εκτός από το ιξώδες που είναι πολύ αναιβασμενο το ph που είναι 8.5 αναιβασμενο και αυτό και μικρός όγκος σπέρματος 1.8.Η ηλικία μ είναι 30 χρόνων.