#15 02 Οκτωβρίου, 2012, 01:20:37 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 02 Οκτωβρίου, 2012, 01:31:25 ΜΜ από Super Ban

Rocky

Στο τελευταιο σου κειμενο λες:  ''Κατάφερε να με πάρει στο λαιμό του ο μαλάκας γιατρός που μου άλλαξε την αντιβίωση''...

Να σου υπενθυμισω πως συμφωνα με τα λεγομενα σου παντα , εσυ ησουν αυτος που αλλαξε γιατρο και ο επομενος  με την σειρα του σου αλλαξε την αντιβιωση και συγκεκριμενα : ''Για να μη σας κουράσω μου έδωσαν ciprofloxacin(UFEXIL) των 500mg 2 χάπια την ημέρα και xefo)αντιφλεγμονώδη) για 7 ημέρες.Θεραπεία 1 μήνα.
Επειδή όμως ο γιατρός ήταν πιτσιρικάς,είπα να το βεβαιώσω και σε άλλον.
Ηταν το μεγαλύτερο λάθος της ζωής μου...
Ενώ ήμουν καλά,πήγα στον άλλο γιατρό και μου είπε (προφανώς για τις γνωστες μίζες),ότι στις 15 μέρες θα άλλαζα την αντιβίωση στην RULID''.

Αρα εσυ εκανες αυτη την επιλογη και οχι ο γιατρος που εσυ επελεξες να αλλαξεις  στην μεση της πρωτης θεραπειας .

Αυτο που εγω εχω να σου προτεινω ειναι να ηρεμησεις ,εχεις εναλλακτικες .
Διαβασε απο εδω μεσα προσεκτικα τα παντα ,κατι θα σου δουλεψει ειμαι σιγουρος .
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

τελικα θεραπευτηκες ?  φιλε μου ολα καλα?  με φοβιζουν ολα αυτα που διαβαζω