Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

δεν ξέρω αν μόνο σε μένα δεν δείχνει το βίντεο.....
εμφανίστηκε στα 44 απο τον Οκτώβριο του 12, μεχρι στιγμής συχνοουρία, και εδω και ένα χρόνο Παροδικά στυτικά προβλήματα, πήρα  αντιβίωση ladinin, vibramysin,Lidaprim και μαλάξεις.ενόχληση και μουδιάσμα στον αριστερό όρχι πίσω αριστερα στην μέση, ενοχλήσεις κάτω από την κοιλιά εσωτερικά πάνω από το πέος,εσωτερικά αριστερα του μηρού,αλλά ακόμα και στο επάνω μέρος του ποδιού...

Παράθεση από: iceman στις 15 Ιουλίου, 2014, 12:39:55 ΜΜ
δεν ξέρω αν μόνο σε μένα δεν δείχνει το βίντεο.....
Κάτι θα παίζει με το flash player σου ,μόλις το τσέκαρα και παίζει μία χαρά  .
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .