19 Απριλίου, 2015, 08:43:14 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 19 Απριλίου, 2015, 08:46:37 ΜΜ από futurestep
Καλησπέρα και από μένα , χαίρομαι που βρήκα αυτό το blog για να βοηθηθώ και να βοηθήσω , πριν από ένα χρόνο αρχίσαν τα προβλήματα και ακόμα δεν έχω βγάλει άκρη , έχω επισκεφτεί αρκετούς ουρολόγους οι οποίοι κάνουν ότι μπορούν έχω τρελαθεί στην αντιβίωση αλλά και διαφορά αλλά μαντζούνια , βλέπω βελτίωση αλλά μετά από κάποιο καιρό μια από τα ιδιά , τείνω να ζω με το πρόβλημα μου και ευτυχώς δείχνει κατανόηση η σύζυγος ώστε να κάνει πλύσεις στον κόλπο της με χαμομήλι με οδηγίες γιατρού , μετά τους 5 μήνες άρχισα να αντιμετωπίζω και θέμα με την στύση μου , αυτό με έριξε πολύ άρχισα να τρώω διαφορά και να παίρνω από το φαρμακείο διαφορά συμπληρώματα αλλά τίποτα , έπειτα άρχισα να ψάχνω στο internet , αγόρασα πολλά και τελικά βρήκα και κάτι να λειτουργεί το smax που μοιάζει με το γνωστό μπλε χάπι και ανέβηκα σωματικά και ψυχολογικά , αν καταφέρω να μειώσω και τα φάρμακα πιστεύω θα γινώ καινούργιος , έχω αρχίσει και rhodiola 15 μέρες που είναι προσαρμογόνο βότανο , αλλά δεν έχω παρατήσει κάτι ακόμα ίσως μετά τον μηνά να δείξει. Καλή δύναμη και μην μασάτε .