Καλησπέρα σε όλους είμαι νέος στο forum καλώς  σας βρήκα. Λοιπόν έχω πρόβλημα με την εκσπερμάτωση δηλαδή τελειώνω γρήγορα.. Το πρόβλημα έχει ξεκινήσει πολλά χρόνια και απλά έβρισκα δικαιολογίες για να μην το αντιμετωπίσω αλλά δεν πάει άλλο δεν αισθάνομαι καλά με τον εαυτό μου. Για να γίνω πιο συγκεκριμενος είμαι 29 χρονών παντρεμένος με την ίδια κοπέλα από τα 17 μου έχω 2 παιδιά έχω επισκεφθεί γιατρό για τυπικές έξετασεις προστάτη ουρά και άλλα διάφορα άλλα όλα ήταν καλά δεν του μίλησα για το πρόβλημα μου γιατί δεν μου άρεσε σαν γιατρός.. Όταν λέω γρήγορη εκσπερμάτωση εννοώ από την στιγμή που θα εισελθω δεν κρατάει πάνω από 2 λεπτά έχω δοκιμάσει διάφορους μέθοδους αλλά άκρη δεν έβγαλα από το Internet κάποιες τεχνικές. Πρόσφατα διάβασα ότι βγήκαν κάποια χάπια και σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πάρω αλλά δεν το έχω κάνει γιατί ούτε πια ξέρω αλλά και δεν μου αρέσει η χημεία γενικά.. Κάποιος που να είχε το ίδιο πρόβλημα και βρήκε λύση? Ευχαριστώ

Η γρήγορη εκσπερμάτωση είναι ένα θέμα που ταλαιπωρεί αρκετούς άντρες , εφόσον γίνουν εξετάσεις οι οποίες δεν δείξουν κάτι , τότε μπορεί να οφείλετε σε ψυχολογικούς λόγους όπως άγχος, κατάθλιψη, η απλά να βαριέσαι η να ερεθίζεσαι σε μεγάλο βαθμό από την σύντροφο σου. Υπάρχουν κάποιες τεχνικές που μπορείς να τις βρεις στο internet όπως την Masters και Johnson, που λέγεται μέθοδος Stop and Go αλλά χρειάζονται χρόνο και υπομονή για να λειτουργήσουν αν τελικά λειτουργήσουν. Αν δεν υπάρχει χρόνος για χάσιμο και πειραματισμούς η καλύτερη λύση είναι η dapoxetine, πωλείται στα φαρμακεία αλλά επειδή την πωλούν ακριβά και δεν μπορούσα να την χρησιμοποιώ όσο συχνά ήθελα, βρήκα το www.erection.gr που πουλάει το προϊόν extra time ( dapoxetine 60mg ) με διπλάσια ποσότητα στην μισή τιμή και όλα καλά.