Παθων και μαθων οι ουρολογοι τοχουν εξεταση σπερματος βακτηριο και αντιβιωση μετα ξανα επανεξεταση ξανα αντιβιωση λογω αλλου βακτηριου 4 βακτηρια στη σειρα ενα χρονο αντιβιωσεις τελικα ευτυχως ο τελευταιος ουρολογος μουπε πηγαινε σε λοιμοξιολογο ο οποιος μου ειπε πως χωρις σταμευ μαρει 4 δειγματα δεν μπορει να μιλαμε για προστατιτιδα ιδιως οταν αιμα βγαινει καθαρο οταν ουρα βγαινουν καθαρα κανω και την σταμευ μαρευ ολα στειρα και χαμηλα πυοσφαιρια , το λεω για καποιους πηγαιντε σε λοιμωξιολογο που ξερει ο ουρολογος συνθετες καταστασεις ενω ειναι στην ειδικοτητα του αποτυγχανει να την διερευνησει και αξιολογησει σωστα
Τελικα μου διεγνωσε ψυχολογικη επιβαρυνση γι αυτο και τα πονακια περιστασιακα και αμμο στα ουρα απο τα νεφρα τα οποια εδιναν τα τσουξιματα κυριολεκτικα μου πε πως τσακισα τον εαυτο μου στις αντιβιωσεις τζαμπα και πως βακτηρια στο σπερμα αν δεν εκτιμηθ με αλλες εξετασεις δεν ειναι αξιοπιστος παραγοντας που υποδεικνυει λομωξη ή προστατιτιδα

Καλώς ήρθες στην παρέα φίλε μου. Λες οτι έβγαιναν συνεχώς βακτήρια το ένα μετά το άλλο και αναγκαζόσουν να πάρεις αντιβίωση. Λογικό το βρίσκω. Το λάθος ήταν ίσως οτι έπαιρνες την λάθος αντιβίωση και δεν καταπολεμούσες το μικρόβιο.
Εν τέλη πήγες σε λοιμοξιολόγο και ξαφνικά βγήκαν όλα στείρα? Πως ακριβώς? Έκανες κάτι και καθάρισες?
Και επίσης πως ακριβώς ο λοιμοξιολόγος σου διέγνωσε ψυχολογική επιβάρυνση? Είναι αυτή η ειδικότητά του?
Τελικά που κατέληξες? Το ξεπέρασες το πρόβλημα με κάποιο τρόπο ή συνεχίζουν τα συμπτώματα?

Καλύτερα να ανοίξεις ένα νήμα της δικής σου ιστορίας και να μας γράψεις το ιστορικό σου. Να είσαι καλά.