Νομίζω είναι το κατάλληλο μέρος για να ξεκινήσω ένα θέμα που θέλω να γράψω καιρό.
Είμαι στο φόρουμ περίπου 6 μήνες. Βρήκα απίστευτες και χρήσιμες πληροφορίες, έλυσα απορίες, άρχισα να βλέπω πολλά που είχα αγνοήσει ή δεν είχα υπολογίσει αρκετά στο παρελθόν. Γνώρισα και αρκετούς ανθρώπους, ανταλλάξαμε απόψεις, και ελπίζω να βοήθησα λίγο κάποιους από εσάς. Και προσωπικά και δημόσια.

Θέλω πολύ αυτό το φόρουμ να παραμείνει στον αέρα, να συνεχίσει να ενημερώνει, να προστατεύσει όσους περισσότερους μπορεί. Και επίσης, με πολύ σεβασμό στους "παλιούς",  που έβαλαν ψυχή εδώ μέσα, πολύτιμο χρόνο και ενέργεια, θέλω να είμαι ένα μικρό μέρος της συνέχειας αυτής της προσπάθειας.

Εδώ έρχεται το "καφενείο". Μια ανοιχτή ερώτηση προς όλους. Τι άλλο θέλουμε; Τι λείπει; Ποια ερωτήματα έμειναν αναπάντητα; Έχω ιδέες, μου έχουν πει κάποιοι και άλλες, αλλά δεν έχω το απεριόριστο χρόνο να κάνω αυτή την έρευνα.

Πείτε. Μην ντρέπεστε!

1 θα ήθελα να είχαμε και κάποιον γιατρό στο φόρουμ. Όχι απαραίτητα ουρολόγο και όχι απαραίτητα επώνυμα. Είναι τραγικό να προσπαθούμε να βγάλουμε συμπεράσματα χωρίς την γνώμη γιατρών.
2 Αναλυτικότερα ιστορικά. Τα περισσότερα είναι "έχω προστατιτιδα μου έδωσαν αντιβίωση δεν έγινα καλά. Τι κάνω?" και δεν ξαναμπαίνουν ούτε ενημερώνουν. Έχουν γραφτεί πόσα.. Δεν έκαναν τον κόπο να διαβάσουν τπτ. Έστω αν θέλουν απλά να το πούνε κάπου, να βγάλουν τον πόνο τους.
3 Να δώσουν κανένα σημείο ζωή οι παλαιοί.
4 Μη ντρέπεσαι να δώσεις λεπτομέρειες ανώνυμο είναι, έχουμε και εμείς πρόβλημα και θα σε βοηθήσουμε.
-Εχω καταλάβει τι συμβαίνει με το σωμα μου και τον εαυτο μου.
- Εχασα λεφτα, χρονο και επεσα θυμα παραπληροφόρησης απο διάφορες πηγές.
- Ειμαι καλα, δεν συμβιβαστικά. Συνεχίζω κανονικά την ζωη μου με γνώμονα την υγεία μου.
'' Το πρόβλημα ολων των ανθρώπων ειναι οτι θέλουν να ακούσουν αυτο που ηδη πιστεύουν ''