Καλησπέρα!
Εχω το εξής πρόβλημα περίπου 2-3 χρόνια , στην αρχή ξεκίνησε να μου Ανεβαίνουν απλά πάνω 1-2 δευτερόλεπτα πριν τελειώσω όλα τα υπόλοιπα ήταν κομπλέ.. Μετά από λίγο καιρό δεν μπορούσα να τελειώσω εύκολα έπρεπε να πάω πολύ γρήγορα να ανέβουν πάνω οι ορχης να μην φαίνονται δηλαδή και μετά από 5-10 δευτερόλεπτα να τελειώσω.. Τώρα τελευταία υπάρχει και άλλο πρόβλημα μαζί με τα υπόλοιπα, το σπέρμα δεν πάει μακριά καθόλου δεν πετάγεται ούτε λίγο συν μετά από κατουριμα βγαίνουν σταγόνες αρκετές!  Μερικές φορές νιώθω κ τσουξιμο ελαφρύ!  Ανα διαστήματα όμως σπάνια 2-3 φορές  στις 40-50 μέρες τελειώνω κανονικά με ευκολία αλα πάλι ποτέ Ανεβαίνουν πάνω  ποτέ όχι ποτέ πετάγεται μακριά ποτέ όχι, απλά έχω παρατηρήσει αν κ σπανια να γίνει αυτό όταν δεν ανεβαίνουν πάνω κ τελειώνω κανονικά δεν πετάγεται μακριά.. Έχω πάει σε γιατρό δεν ασχολήθηκε καν μου λέει είναι ψυχολογικό.. Εγώ πάντως δεν το βλέπω για ψυχολογικό!  Να σημειώσω ότι στην αρχή που είχα τα πρώτα συμπτώματα έχει 3-4 μήνες που πήγαινα γυμναστήριο κ όταν το είχα σταματήσει για 2 μήνες για 10 μέρες ήταν όλα εντάξει! Αν κάποιος είχε-έχει κάτι παρόμοιο ας μου πει!  Όποιος έχει απορίες ας με ρωτήσει Γτ έτσι όπως  τα έγραψα ίσως να μην καταλαβαίνει κάτι.. Ευχαριστώ εκ των προτέρων


Kαλησπέρα φίλε μου,,

Μήπως στο γυμναστήριο οταν πήγαίνεις καταναλώνεις τίποτα περίεργα συμπληρώματα ?
Προεξασκητικά, πρωτεινικά , για αυξηση μυικης μάζας, για αύξηση τεστοστερόνης κλπ ?
Κάνεις πολλούς κοιλιακούς και ειδικά αυτούς που σηκώνεις τα πόδια κρατωντας τον κορμό σταθερό ?

Προσπαθείς να κρατηθείς για να μη τελειώσης γρήγορα ? να παρατείνης την πράξη ?
Κάνε το τεστ μόνος σου. Προσπαθησε να προσομειώσης το κρατημα και δες συμβαινει αυτή η ανύψωση ?