Εχω χρονιο πυελικο αλγος κατηγοριας 3 μαλλον το λεω αυτο γιατι πριν παθω τα συμπτωματα ειχα κανει εξετασεις για να δω αν τελειωσα με τα χλαμυδια που ειχα και ηταν καθαρες  σχετικα ( με εντεροκκο 10^3 cfu/ml) ο μικροβιολογως και ο γιατρος μου ειπαν οτι ειναι στην ουρηθρα ανεξαρτητα το οτι βρεηκε στο σπερμα μετα απο 1 μηνα εμφανιζονται ενοχλησεις στην βαση του πεους ( κατω μερος ) κ μετα απο αντιβιωση vibramicin 10 μερες μου εμεινε μονημα συχνοουρια οι ενοχλησεις δεν εφυγαν  κ ρωτησα εναν αλλο γιατρο στον τοπο μ και μου ειπε παρε xatral OD μεχρι να παω εκει και βλεπουμε παω εκει κανω εξετασεις παλυ και εδειξαν τα ιδια οχι χλαμυδια η κατι αλλο ολα τελεια εντεροκκος 10^3 cfu/μλ  και μου λεει δεν κανεις τιποτα  το ξεχνας ειναι στο μυαλο σου με τον καιρο λιγο θα μαθω να ζω με αυτο λιγο θα περασει απο μονο του εγω φοβαμαι ομως οτι αν το αφησω  χωρις να κανω τπτ θα γινει πολυ χειροτερα απο οτι βλεπω απο εσας διορθωστεμε αν κανω λαθοσ....

Η σκεψη μ τωρα ειναι οτι επιδει εχω αρκετα σοβαρα θεματα με  το εντερο μ τρελες διαρροιες κ ταυτοχρονα τρελη δυσκοιλιοτητα που χρειαζομουν  πολυ πιεση για να ενεργησω  2 χρονια τωρ  ( Συνδρ του ευερεσθητου εντερου) επαθα αυτο στον προσταστη απο συσορευμενη πιεση στους μυς  και απο τους σπασμους που κανει το εντερο μου και την κακη ψυχολογικη κατασταση ( εχω φτασει σε σημειο να λιποθημισω απο τις δοιρροιες ) . τωρα ευτυχως το ρυθμισα αυτο σε πολυ μεγαλο βαθμο και κανω μια τελικη θεραπεια τωρα και θα κλεισω με αυτο .

Εσεις  πως το βλεπετε βασης εμπιρειας ? λετε να κρυβονται  τα χλαμυδια πουθενα και να μην ανιχνευονται ? η τελικα ειναι θεμα ψυχολογιας  γιατι ειδα καποια παιδια εδω  που τελικα περνονταν χαπια για την ψυχολογια τα καταφεραν και εφυγαν απο αυτο .... Καθε απαντηση εφπροσδεχτη ...
Αρχικα ενοχλησης στο κεφαλη του πεους αντιμετοπιση με daktarin k flenazole μια μερα μετα την αντιμετοπιση ενοχλησεις στην βαση του πεους . μετα απο αντιβιωση 10 ημερων vibramicyn χωρις αποτελεσμα προσθεθηκε και η συχνοουρια . Δοκιμασα netle root and lycopene για 1,5 μηνα χωρις παοτελεσμα.Βρισκομαι στο τελος της τριμηνης δοκιμης Quercetin apo lamberts 1000mg μαζι με Βromelain 800mg την ημερα. Επισης περνω ενα μηνα τωρα Prostate Perform με ενθαρυντικα αποτελεσματα στην ροη των ουρων και ελαχιστα στην συχνοουρια.Yποχωρησει των συμτωματων μετα απο μηνιαία αφαγεια λογο κακης ψυχολογικής καταστασεις .Επανεμφανιση μετα απο 8 μηνες κ υποχωριση ξανα με αντι καντιντα διατροφη β σιτοστερολ προσταβιταλ και προβιοτικα. *(Εξετασεις σπερμ πολλες αποικιες εντερ. φαεσαλις)