Για σασ !!!

Αρχισα εχθεσ βελονισμο σε κινεζικο ιατριο, με εκσετασε τους παλμουσ στα χερια και μου εκανε διαγνοση στην γλωσα.

Οι παλμι ειναι χαμιλι επιδι τωρα εδο και ενα χρωνω δεν ασκουμε , και η γλωσα μου απο τησ αντιβιοσισ ειναι σημαδεμενη !!

Με των βελονισμο θελει να μου παρι τουσ πονουσ και να διναμοση την κικλοφορια του οργανισμου.  Μου εβαλε στα χερια στην κοιλια και στα ποδια σε διαφορα σιμια, μου εβαλε διο μικρεσ βελονεσ που τισ εχω ακομα οσο κρατισυνε !!  Θα κανω τρισ σινεδριασισ και βλεπουμε.
θα μου ετιμαση και διαφορα βοτανα για τσαι !!  θα ειναι αντιφλεγμονεδησ, τα σιστατικα ακομα δεν τα γνοριζο !!
Οι ιδικοτητα τησ ειναι χειρουργοσ και ασχολιτε δεκα χρονια με την κινεζικι ιατρικι.

Εκανε κανενασ απο εσασ βελονισμο ????

Η καταχώριση των λεπτομερειών μας κάνει να νιώθουμε καλύτερα όταν βλέπουν την περιγραφή να ακολουθεί για πάντα.

μεχρι στιγμισ εχο κανει δυο σινεδριασεισ. βλεπο μεγαλι βελτιοσι .

βελονεσ μου βαζι μια στο κεφαλι , τρισ στιν κιλια , κατο από το αρεστιρο γονα και στις πατουσεσ.

μου βαζι και τρισ μονιμεσ μικρεσ βελονεσ στιν κατο κιλια που είναι η μεγαλιτερι πονι . το τσαι είναι ο βοτανα με σινταγι φιαγμενο από φαρμακιο για διο εβδομαδεσ 3χ 300 μλ




βελτοπση έχω ΔΕΗ στενό ουρήσει και στους πόνους μακάρι να φέρει παραπάνω βελτίωση !!! Έχω άλλες 3 συνεδρίασης

Για σασ παιδια !!
Ενιμερονο οτι εφτασα στον δεφτερο μινα βελονισμου, μια μερα μετα από κάθε θεραπια βλεπο τουσ πονουσ να μιονονται, αλλα επαναερχονται σιγα σιγα. Ο Ιατροσ μου εκσιγισαι ,10 χρονια κανι TCM , Χειρουργοσ, με τον βελονισμο ανεβενι το ανοσοποιτικο και διναμονι την ροη του εματοσ. Μου εδοσε μια νεα σινταγη για τσαι, παρα πολι πικρο, για ενδιναμοσι και καταπολεμισι φλεγμονον και μικροβιον, σηνεχησο και μια νεα για μενα Αντιβιοσι, minocyklin, μπασ και εχο μικροπλασμα !!

.
-Εχω καταλάβει τι συμβαίνει με το σωμα μου και τον εαυτο μου.
- Εχασα λεφτα, χρονο και επεσα θυμα παραπληροφόρησης απο διάφορες πηγές.
- Ειμαι καλα, δεν συμβιβαστικά. Συνεχίζω κανονικά την ζωη μου με γνώμονα την υγεία μου.
'' Το πρόβλημα ολων των ανθρώπων ειναι οτι θέλουν να ακούσουν αυτο που ηδη πιστεύουν ''

Γεια σου 123!!! PCR εκανα δεν βρέθηκε !!
Μου εξειγησανε επειδή είναι μέσα στα κηταρα και δεν μπορεί να βρεθεί , να το δοκημασο αυτήν την αντιβίωση , είναι από της ξεχασμένες

Θα ενιμερωσω