Παράθεση από: pantsito στις 28 Μάρτιος, 2014, 08:32:48 ΜΜ
αν μπορούσατε να μου προτείνετε εμένα έναν γιατρό στη θεσσαλονίκη που να είναι καλός...είμαι από επαρχία και καταλαβαίνετε ,δεν υπάρχουν και πολλές επιλογές εδώ πέρα
ΣΑΣ  ΠΡΟΤΕΙΝΩ  ΧΩΡΙΣ  ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ  ΤΟΝ  ΚΥΡΙΟ  ΖΟΥΜΠΟ  ΙΩΑΝΝΗ  Ο  ΟΠΟΙΟΣ  ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ  ΚΑΙ  ΤΗΝ  ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ  ΜΕΘΟΔΟ  WIT  ANTERSON   ΚΑΙ  ΕΙΝΑΙ  ΑΝΘΡΩΠΟΣ  ΠΡΟΣΙΤΟΣ  ΚΑΙ  ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ  ΚΑΛΛΟΣ.

ΔΕΝ  ΘΑ  ΑΣΧΟΛΗΘΩ  ΠΟΛΥ  ΜΕ  ΤΟΝ  ΚΥΡΙΟ  ΖΟΥΜΠΟ  ΝΑ  ΜΗΝ  ΘΕΩΡΗΘΕΙ  ΟΤΙ  ΚΑΝΩ  ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ, ΕΓΩ  ΠΑΣΧΩ  ΠΕΡΙΠΟΥ  18  ΧΡΟΝΙΑ  ΑΠΟ  ΠΟΝΟΥΣ  ΤΣΟΥΞΙΜΑΤΑ  ΜΕΙΩΣΗ  ΕΡΩΤΙΚΗΣ  ΕΠΙΘΥΜΙΑΣ  ΚΑΙ  ΟΤΙ  ΑΡΝΗΤΙΚΟ  ΟΥΡΟΛΟΓΙΚΟ  ΒΑΛΕΙΣ  ΣΤΟ  ΜΥΑΛΟ  ΣΟΥ, ΕΚΑΝΑ  13  ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΕΣ  ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ  ΚΑΙ  ΕΠΙΣΚΕΥΘΗΚΑ  ΠΕΡΙΠΟΥ  20  ΓΙΑΤΡΟΥΣ,    ΜΕ  ΤΟΝ  ΚΥΡΙΟ  ΖΟΥΜΠΟ  ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ  ΤΑ  ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ  3  ΧΡΟΝΙΑ  ΕΚΑΝΑ  ΤΟ  ΠΕΡΙΦΗΜΟ  ΤΕΣΤ  WIT  ANTERSON  ΚΑΙ  ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ  ΒΓΗΚΑ  ΑΠΟ  ΤΗΝ  ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ  ΓΙΑ  ΤΟ  ΕΙΔΟΣ  ΤΗΣ  ΠΑΘΗΣΗΣ  ΜΟΥ,ΔΙΕΓΝΩΣΘΗ  ΜΕΤΑ  ΑΠΟ  ΤΡΙΩΡΗ  ΑΞΩΝΙΧΙΣΤΙΚΗ  ΕΞΕΤΑΣΗ  ΟΤΙ  Ο  ΠΡΟΣΤΣΤΗΣ  ΜΟΥ  ΔΕΝ  ΕΧΕΙ  ΤΙΠΟΤΑ  ΟΥΤΕ  ΠΡΟΣΤΑΤΙΤΙΔΑ  ΟΥΤΕ  ΜΙΚΡΟΒΙΟ,  ΑΡΑ  Η  ΠΑΘΗΣΗ  ΜΟΥ  ΕΙΝΑΙ  ΤΟ  ΓΝΩΣΤΟ  ΠΛΕΟΝ      ΧΡΟΝΙΟ  ΣΥΝΔΡΟΜΟ  ΠΥΕΛΙΚΟΥ  ΑΛΓΟΥΣ,   ΔΗΛΑΔΗ  ΠΟΛΛΑ  ΜΑΖΙ  ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ  ΣΤΟ  ΟΥΡΟΛΟΓΙΚΟ  ΣΥΣΤΗΜΑ  ΠΟΥ   ΚΥΡΙΩΣ ΠΟΝΟΥΣ  ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΗΣ  ΦΥΣΕΩΣ  ΚΑΙ  ΔΕΝ  ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ  ΠΛΕΟΝ  Η  ΛΗΨΗ  ΑΝΤΙΒΙΩΤΙΚΩΝ  ΦΑΡΜΑΚΩΝ, ΠΑΡΑ  ΜΟΝΟ  ΝΕΥΡΟΔΙΑΒΙΒΑΣΤΙΚΩΝ  ΚΑΙ  ΨΥΧΟΧΑΛΑΡΩΤΙΚΩΝ,  ΕΙΧΑ  ΑΡΙΣΤΗ  ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ  ΜΕ  ΤΟΝ  ΓΙΑΤΡΟ  ΚΑΙ  ΕΚΑΝΕ  ΚΑΙ  ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ  ΝΑ  ΚΑΝΕΙ  ΟΤΙ  ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ  ΤΑ  ΜΕΧΡΙ  ΣΤΙΓΜΗΣ  ΙΑΤΡΙΚΑ  ΔΕΔΟΜΕΝΑ  ΤΗΣ  ΕΝ  ΛΟΓΩ  ΠΑΘΗΣΑΗΣ,  ΟΜΟΛΟΓΩ  ΠΩΣ  ΜΕΤΑ   2  ΧΡΟΝΙΑ  ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ  ΕΧΩ  ΜΙΑ  ΚΑΠΟΙΑ  ΒΕΛΤΙΩΣΗ, ΓΙΑΤΙ  ΠΑΙΖΕΙ  ΡΟΛΟ  ΚΑΙ  ΤΟ  ΜΕΓΕΘΟΣ  ΤΗΣ  ΠΑΘΗΣΗΣ,   ΚΑΙ  ΠΡΕΠΕΙ  ΝΑ  ΕΧΟΥΝ  ΟΛΟΙ  ΤΗΝ  ΑΙΣΘΗΣΗ  ΟΤΙ  Ο  ΓΙΑΤΡΟΣ  ΔΕΝ  ΜΑΓΟΣ  ΟΥΤΕ  ΘΕΟΣ  ΠΑΡΑ  ΕΦΑΡΜΟΖΕΙ  ΑΥΤΑ  ΠΟΥ  Η  ΕΠΙΣΤΗΜΗ  ΕΠΙΤΑΣΕΙ,

Αγιος ακολουθεις το πρωτοκολλο wise anderson; Σε ποιους νευροδιαβιβαστες και σε ποια ψυχοχαλαρωτικα αναφερεσαι ; 
Εμφανιση στα 31(Δεκ/13). Ενοχλησεις στο περινεο στο πεος, βαρος στους ορχεις, συχνοουρια πονος μετα την εκσπαρματωση. Χαμηλη λιμπιντο ενοχλησεις και μετριες στυσεις. Πονοι στην πλατη μεση. Εχει βρεθει εντεροκοκκος σε καλλιεργεια. Δοκιμη με αντιβιωση αποτυχημενη. Αντιμετωπιση κυριως με χαλαρωση και μειωση του στρες. Οι ενοχλησεις παραμενουν καθημερινα. Ισως επιχειρησω να καθαρισω τον εντεροκοκκο ..αλλα οχι για το πυελικο αλγος. Ειμαι σιγουρος πως το προβλημα ειναι μυοσκελετικο.

Καλησπέρα,

Γράφω 1η φορά στο φορουμ, πάσχω και εγώ οπως πολλοί απο το σύνδορμο χρονιου πυελικού άλγους. Πριν ενα χρόνο μου έγινε και διάγνωση της νόσου κρον.
Ψάχνω κάποιον καλό ουρολόγο απο Θεσσαλονίκη, μπορεί κάποιος να με βοηθήσει; με πμ ή εδώ στην ενότητα θεσσαλονικη. 

Ευχαριστώ!