25 Οκτωβρίου, 2015, 02:26:26 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 27 Οκτωβρίου, 2015, 03:37:49 ΜΜ από admin2
Διάβασα με μεγάλη προσοχή όλα τα σχόλια και τις ιστορίες (τραυματικές) που έχει ο καθένας.Εγώ θα μιλήσω για την περίπτωση μου. Πρώτον όσον αφορά την υπογονιμότητα σε έναν νέο άνθρωπο δύο πράγματα παίζουν. Πρώτον Κιρσοκήλη και δεύτερον φλεγμονές στον προστάτη. Οσον αφορά την κιρσοκίλη όταν εντοπιστεί πρέπει να εντοπιστεί και η ζημία που έχει κάνει, κυρίως με σπεροδιάγραμμα, και φυσικά η άμεση αφαιρεσή της. Τώρα όσον αφορά το άλλο είναι η γνωστή σε όλους μας προστατιτιδα. Η προστατίτιδα έχει να κάνει ξεκάθαρα με σεξ χωρίς προφυλάξεις στο παρελθόν. Μια κοπέλα που έχει χλαμύδια ή άλλα μικρόβια μπορεί να σου κάνει μεγάλη "ζημιά¨ ειδικά στο μέλλον. Ξεκινώντας από τσουξίματα και ανύπαρκτη στύση έως και πλήρη υπογονιμότητα του άνδρα και αποβολές από την γυναίκα. Τι πρέπει να κάνεις προτού ξεκινήσεις οποιαδήποτε θεραπεία. Πρώτον μάλαξη προστάτη και έλεγχος σε ιδιωτικό ιατρείο καλύτερα το έιδος του μικροβίου που υπάρχει στο υγρό μετά την μάλαξη. Δεύτερον ανάλογα με το μικρόβιο ανάλογη αντιβίωση και αλλά συμπληρώματα του στυλ  liberprosta για ένα εύλογο χρονικό διάστημα. Τρίτον και κυριότερον αλλάγη τρόπου ζωής. Ξέχνα την ζωή που ζούσες. Καθόλου καφέ, καθόλου αλκοόλ και και καθόλου πιπέρι και καθόλου έως ελάχιστη ζάχαρη.Αυτά για αρχή όλα τηρούμενα κατά γράμμα. Είναι σίγουρο πως θα δεις μια ιδιαίτερη αλλάγη προς το καλύτερο. Τώρα όσον αφορά τις μαλλάξεις μια αποστράγγιση δεν κάνει κακό ανά τακτό χρονικό διάστημα  και ΦΥΣΙΚΑ χωρίς πιέσεις γιατί υπάρχουν πολλά ζωτικά όργανα γύρω από τον προστάτη και σε περίπτωση κακοήθεις (σε μεγαλύτερες ηλικίες) ακόμα χειρότερα. Αυτά προτείνω από προσωπική εμπειρία που μπορώ να πω έχω θετικά αποτελέσματα. όσον αφορά έναν γνωστό γιατρό με μαλλάξεις τον θεωρώ μια μικρή απάτη για πολλούς λόγους που δεν θέλω να αναφέρω...Ευχαριστώ.