Καλησπερα σας ειμαι νέο μελος  στο φοροιυμ και σχεδον ασχετος  στον   χειρισμο  ηλεκτρονικου υπολογιστή και  γιαυτο   ζητω την κατανοηση σας για την δυσκολια στην πληκτρολογηση ενός μεγαλου κειμενου στο οποιο να αναφερω με πολλες λεπτομερειες ολο το ιστορικο μου
Εν συντομια να σας πω ότι  την τελευταια πενταετια μετα από  κυστεοσκοπηση διεγνωσε ο ουρολογος μου ότι πασχω από  μια παθηση του αυχένα του ουροδοχου κύστης που λεγεται νόσος του Marion.  Και αρχισα να παιρνω φαρμακευτικη αγωγη a blockers . όμως παρολη την αγωγη  τα επωδυνα συμπτωματα τα οποια  εχουν αναφερει τα περισσοτερα μελη του  φορουμ  συνχιζονταν   ο γιατρος συνεστησε καλλιεργεια  ουρων και  καλλεργεια σπερματος .οι καλλιεργεις ουρων βγηκαν ολες αρνητικες χωρις κανενα μικροβιο .η καλλιεργεια όμως σπερματος  εδειξε την πρωτη φορα δυο παθογονα μικρόβια  συγκεριμενα  χλαμυδιο τραχωματος και morganella morganii σε μεγαλες συγκεντρωσεις  .Μετα τη καλλιεργεια σπερματος  πηρα   για τρεις εβδομαδες  ciproxin 1000 mg . περασε ενας μηνας αφου τελειωσα την αντιβιωση και ξαναεκανα νεα καλλιεργεια  σπερματος  στην οποια βρεθηκε ένα νέο μικροβιο ασχετο με τα δυο προηγουμενα  το stenotrophomonas maltophilia 
.Επειδη παρα την φαρμακευτικη αγωγη τα επωδυνα συμπτωματα  παραμενουν και μαλιστα επιδεινωνονται  και  η εμπιστοσυνη που εχω στο ουρολογο μου εχει αρχισει να εξαντλειται και η υπομονη μου  .θα ηθελα  την βοηθεια σας αν καποιο μελος   γνωριζει στην Αθηνα έναν ουρολογο που να εχει αποδεδειγμενα γνωση και εμπειρια  πανω στο θεμα της χρονιας προστατιτιδας η του πυελικου παρακαλω να μου στειλει μηνυμα στο ινμποξ  με την ονομα και τη διευθυνση   του .