Τυχαια επεσα στο συγκεκριμενο φυτικο φαρμακο το οποιο υποσχεται πολλα για την καλυτερη στυση.Εμενα παντως μου κανει πιο πολυ για μουφα.Στο site δεν υπαρχει ουτε ενα τηλ για πληροφοριες.Γνωριζει κανεις κατι για αυτο το προιον?
Εδω και 2 χρονια πλεον με το προβλημα με πολυ συχνοουρια,καψυμο στην ουρηθρα και στο περινεο,βαρος χαμηλα στην κοιλια,μερικεσ φορες πονους στην μεση,αλλαγη στην εξπερματιση.Εχω δοκιμασει πολλες αντιβιωσεις,βοτανα,μαλλαξεις στον γνωστο σε ολους μας ουρολογο χωρις καποιο ιδιαιτερο αποτελεσμα.Τωρα δοκιμαζω το quercetin μαζι με ηλεκτροθεραπεια.

Και εμένα για μούφα μου κάνει ...

Να σε ρωτήσω ,εκανες τίποτα απο αυτά που λέγαμε ;

Περιόρισες την αυτοικανοποιηση ;

Έκοψες μαχαίρι τις τσόντες ;
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

Ναι πλεον εχω σταματησει της τσοντες και την αυτοικανοποιηση και κανω και τρεξιμο και διατασεις αλλα ο πονος και η πιεση της κυστης και η συχνοουρια παραμενουν.Οποτε για αυτο και δεν εχω ορεξη για σεξ.Εδω το κεφαλη αν σε ποναει λιγο δεν εχεις ορεξη.Τι να λεμε αν σε ποναει το κατω κεφαλη?Το προβλημα μου ειναι και οργανικο και ψυχολογικο.Πολυ δυσκολη υποθεση.Υποθετα voltaren δοκιμαζω τωρα αν και δεν βλεπω κανα τρελο αποτελεσμα.
Εδω και 2 χρονια πλεον με το προβλημα με πολυ συχνοουρια,καψυμο στην ουρηθρα και στο περινεο,βαρος χαμηλα στην κοιλια,μερικεσ φορες πονους στην μεση,αλλαγη στην εξπερματιση.Εχω δοκιμασει πολλες αντιβιωσεις,βοτανα,μαλλαξεις στον γνωστο σε ολους μας ουρολογο χωρις καποιο ιδιαιτερο αποτελεσμα.Τωρα δοκιμαζω το quercetin μαζι με ηλεκτροθεραπεια.

Παράθεση από: sentenced στις 01 Νοεμβρίου, 2013, 10:04:48 ΜΜ
Ναι πλεον εχω σταματησει της τσοντες και την αυτοικανοποιηση και κανω και τρεξιμο και διατασεις αλλα ο πονος και η πιεση της κυστης και η συχνοουρια παραμενουν.Οποτε για αυτο και δεν εχω ορεξη για σεξ.Εδω το κεφαλη αν σε ποναει λιγο δεν εχεις ορεξη.Τι να λεμε αν σε ποναει το κατω κεφαλη?Το προβλημα μου ειναι και οργανικο και ψυχολογικο.Πολυ δυσκολη υποθεση.Υποθετα voltaren δοκιμαζω τωρα αν και δεν βλεπω κανα τρελο αποτελεσμα.

Sentenced ,αυτό το έχεις δοκιμασει ;

Παράθεση από: Geo στις 02 Νοεμβρίου, 2013, 12:18:08 ΠΜ
Χαιρετώ το φόρουμ.Χαθηκα λόγω πολλών υποχρέωσεων κλπ έχω όμως καποια νέα...Εδώ και περίπου 1μήνα είμαι σε θεραπεία με prostaq, εδώ και μια βδομάδα νιώθω ΞΑΦΝΙΚΑ  παλι όπως την πρωτη φορα πριν 10 χρόνια σχεδον καλά.Οχι απολύτως καλά αλλά σε μεγαλο βαθμο ΚΑΛΑ.Δεν θέλω να πω μεγαλα λόγια αλλά φαινεται ότι αυτο το σκευασμα βοηθα κατα πολύ στην περιπτωση μου.Επαναλαμβανω ΔΕΝ είμαι τελειως καλά αλλά η βελτιωση ειναι μεγαλη.Πιστευω πως αν συνεχιζα και την γυνμαστικη κλπ οπως έκανα όταν μου επενεμφανιστηκε η νοσος θα ένιωθα ακομη καλυτερα.Δυστυχως λογω υποχρεωσεων δεν μπορω να ακολουθησω προγραμμα  με τρεξιμο κλπ οπως πρεπει.Τελος παντων ειναι πολύ νωρις για μεγαλες κουβεντες ακόμα .Με το τελος της θεραπειας με το prostaq εχω ακομα 1,5 μπουκαλι και αναλογως των εξελιξεων θα σας πω.Ευχομαι τα καλυτερα σε ολους.Επαναλαμβανω για να μην παρεξηγηθω  για τριτη φορα ότι ΔΕΝ είμαι καλά.Θελω χρόνο ακομη...αλλά σιγουρα νιωθω κατι να πηγαινει καλυτερα. :) Απότομα πάλι.

Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

Οχι αυτο δεν το εχω δοκιμασει.Qercetin και prostex εχω παρει μονο.Οποιοδηποτε prostaq να παραγγειλω?
Εδω και 2 χρονια πλεον με το προβλημα με πολυ συχνοουρια,καψυμο στην ουρηθρα και στο περινεο,βαρος χαμηλα στην κοιλια,μερικεσ φορες πονους στην μεση,αλλαγη στην εξπερματιση.Εχω δοκιμασει πολλες αντιβιωσεις,βοτανα,μαλλαξεις στον γνωστο σε ολους μας ουρολογο χωρις καποιο ιδιαιτερο αποτελεσμα.Τωρα δοκιμαζω το quercetin μαζι με ηλεκτροθεραπεια.