Παιδιά θελω την γνώμη σας για ένα θέμα που με ταλαιπωρεί εδώ και 2 μήνες και για αυτό μπήκα στο φόρουμ να πάρω την άποψη σας.
Για να μην τα πολυλογώ πριν 2 μήνες πήγα σε ουρολόγο γιατί είχα κάποιες μικρο ενοχλήσεις στο πέος και δεν είχα καλή στύση και το  σπερμα μου ήταν νερουλο και είχε αλλάξει,με εξέτασε λοιπόν και δεν βρήκε τιποτα κ στην συνέχεια μου έδωσε να κάνω εξετάσεις αίματος(τεστοστερόνη) και σπερμα(καλλιέργεια) οι εξετάσεις αίματος βγήκαν καλες ομως από την καλλιέργεια σπέρματος μου βρήκε προστατιτιδα(λεω για αυτό δεν εχω καλή στύση και το σπερμα μου δεν είναι όπως ήταν) μου δίνει ufexil για 2 εβδομάδες αφού τελείωσα την θεραπεία για 2-3 μέρες είχα καλες στυσεις(όχι όπως όταν ήμουν καλά βέβαια) αλλα το σπερμα μου συνέχιζε να είναι νερουλο και διάφανο, σήμερα έκανα ξανά καλλιέργεια και βγήκε αρνητική δηλαδή έφυγε το μικρόβιο και υποτίθεται θα έπρεπε να είμαι καλά αλλα συνεχίζω να εχω χαλια στύση και το σπερμα μου όπως είπα είναι νερουλο και διάφανο δεν ξέρω τι να κάνω ταλαιπωρούμε εδώ και 2 μήνες είμαι χαλια ψυχολογικά τι να κάνω είχε η έχει πάθει κανεις το ίδιο; Τι μπορω να πάρω για να γίνω καλύτερα;