15 Μάρτιος, 2022, 01:39:52 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 15 Μάρτιος, 2022, 04:15:19 ΜΜ από Cursed1991
9 χρόνια περάσαν!Απο τότε που διαγνώστηκα έχω πάρει μια φορά αντιβίωση,2 γιατρούς που πήγα δεν μπορούσαν να βοηθήσουν και ότι είναι στο μυαλό μου  ::) Είχα πληθώρα συμπτωμάτων τα αρχικά χρόνια πλέον αυτό το σφύξιμο 10000 joule στο περιναίο 24/24 η επιτακτική ούρηση (πίνω και 3 φρέντο τη μέρα),διακοπή ροής και να σφύγγεται απο μόνοι τους οι μυίς και ξαναπετάγεται δυνατά,στυση πονός στη βάση,εξπερμάτηση αν πάει στη κοπέλα θα τις βγεί το μάτι με τετοια δυνάμη που διασπάτε ο πραστάτης και οι μυις του το νιώθω εκείνη μαζι με καψιμο στο πρωκτό και στην ουρήθρα την ώρα και κάποιες φορές διαταραχή στη στυση πλεον!πόνοι χαμήλα στη πλάτη καμια φορά!Έχει κάνεις τα ίδια συμπτώματα?Θέλω να ξεκινήσω έναν ουρολόγο για αθήνα που να με κάνει να νιώσω καλύτερα αποτι τώρα μιας και έχουν περάσει τόσα χρόνια και το είχα ξεχάσει...Aν μπορεί κάποιος να μου στείλει PM θα το εκτιμούσα

Πρέπει να ασχοληθείς με το θέμα σου για να μην έχεις προβλήματα στο μέλλον, υπάρχουν πάρα πολλές απαντήσεις στο φόρουμ  πρέπει όμως να διαβάσεις προηγούμενες αναρτήσεις.
Το πρώτο πράγμα που πρέπει να κάνεις είναι να σταματήσεις τα φρέντο και το αλκοόλ, εάν δεν μπορείς αντικατεστησέ τα με decaf, και μπύρα free, αυτά από αύριο κιόλας τα υπόλοιπα ένας καλός ουρολόγος.

Συνεχίζω να διαβάζω και να ενημερώνομαι αλλα δεν μπορώ να ξέρω ποιός ουρολόγος είναι καταρτισμένος σε αυτό το σύνδρομο στην Αθήνα και να μήν έχει χαρτιά απο πρώην ΕΣΣΔ χώρες...όποτε αν μπορείς να με βοηθήσεις στείλε μου PM και πες μου κάποιον...