-Παρακαλώ κύριε, τι έχετε; Σας ακούω, λέει κοφτά ο γιατρός.
-Ξέρετε, ντρέπομαι, του λέει ο άντρας.
-Κακώς ντρέπεσαι. Εγώ είμαι επιστήμονας. Δεν ντρέπονται τους επιστήμονες.
-Πώς να σας το πω; Φοβάμαι ότι θα με κοροϊδέψετε.
Και τότε...

Έξαλλος έγινε ο γιατρός και σηκώθηκε όρθιος βγάζοντας το παρακάτω λογύδριο:

-Ποιος είστε εσείς κύριε που θα με προσβάλετε κατ' αυτόν τον τρόπο; Εγώ έδωσα τον όρκο μου στον Ιπποκράτη. Εγώ είμαι εδώ για να βοηθάω τους ανθρώπους, όχι για να τους κοροϊδεύω και να τους χλευάζω. Σηκώθηκε ντροπιασμένος ο άντρας, κατέβασε το παντελόνι και το εσώρουχό του και αποκάλυψε το μικρότερο μόριο που είχε δει ο γιατρός στη ζωή του. Ήταν σαν αναπτήρας μπικ, αλλά το μικρό μέγεθος. Του ήρθε απότομα του γιατρού και άρχισε να ψιλογελάει, αλλά όσο το έβλεπε, το γέλιο του εξελίχθηκε σε υστερικό. Πέρασαν πάνω από 10 λεπτά, μέχρι να καταφέρει να σταματήσει να γελάει. Κατακόκκινος, πήρε τις ανάσες του και είπε στον ασθενή:

-Σας ζητώ συγγνώμη. Ειλικρινά δεν ξέρω τι με έπιασε. Μπορεί να με επηρεάσατε εσείς όταν μου είπατε να μη γελάσω. Αλλά στον λόγο της ιατρικής και της αντρικής μου τιμής σας υπόσχομαι ότι δεν θα ξανασυμβεί. Πείτε μου, τι ακριβώς πρόβλημα αντιμετωπίζετε;

-Με κοροϊδεύετε γιατρέ; Δεν βλέπετε; Έχει πρηστεί...
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .