03 Νοεμβρίου, 2012, 02:51:10 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 03 Νοεμβρίου, 2012, 02:53:08 ΜΜ από Super Ban
Ε,ναι ...
Είναι τρελοί αυτοί οι Κινέζοι .

Qi Gong  method :

http://www.youtube.com/watch?v=sdJZnFccVnM

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

Φεύγω για Κίνα τώρα!
Ρε φιλε 200 κιλά με τ αρ....α του;
respect...
Εμφανιση στα  23.Συχνουρία, κάψιμο στην ούριση, πόνος στην εξπερμάτιση, πιάσιμο-πόνος σε όρχεις,μούδιασμα-πόνος σε πυελική περιοχή και προσαγωγούς, πόνοι σε μέση,αδυναμία διατήρησης στύσης,δυσκοιλιότητα (όλα με εξάρσεις-υφέσεις),σήμερα εφαρμογή ασκήσεων με διατάσεις,μασάζ,αναπνοές,διατροφή.

Νομίζω οτι τα σηκώνει με την πούτσα του.Ας μας πουν και οι άλλοι τι πιστευουν και μετα ας στειλει mail o super  ban στον Ho chi minx να μας λυθει αυτη η τοσο ουσιαστικη απορία.(μην τραυματιστουνε σαν μαλάκες γιατι σε λίγο αυτο θα εφαρμόζεται κατα κόρων στην Ασκληπιού)   8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) (σας θυμιζει κάποιον)????sorry phaethon δεν μπορω να κρατηθω!!!!ΑΠΕΤΑΞΑΜΗΝ...................
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

Παράθεση από: mavrilous στις 03 Νοεμβρίου, 2012, 11:05:59 ΜΜ
Φεύγω για Κίνα τώρα!
Ρε φιλε 200 κιλά με τ αρ....α του;
respect...
Σε ένα άλλο βίντεο ,σπάνε με την κωλοτρυπίδα τους καρύδια και αμύγδαλα !!!
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

Με το ΠΕΟΣ ρε το σηκώνουν και παραδόξως ίσως να έχει και κάποια λογική ...!!!????:::::::!!!!!!
Όταν ο προστάτης αφαιρείται το μέγεθος του πέους μικραίνει ...Επηρεάζει δηλαδή αυτός ο αδένας άμμεσα το πέος ...Το τράβηγμα ίσως να επαναφέρει κάποια ελαστικότητα στην προστατική ουρήθρα και κάποια αποκατάσταση συνεπώς στην ούρηση . Ως γνωστόν  τώρα ,καλύτερη ούρηση = καλύτερη στυση ...
ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΟΜΩΣ....

ΜΗΝ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .