Καλησπέρα στο φόρουμ, θα ήθελα να ρωτησω αν υπάρχει κανείς με χρόνια βακτηριακή προστατίτιδα που να θεραπεύτηκε πλήρως είτε με τν ακαταν είτε με οποιονδήποτε αλλο γιατρό;

Διάβασε καλά το συγκεκριμένο φόρουμ και δες γιατί πρέπει να μείνεις μακριά απ'τον ακατάν...

Έχω διαβασει τις εμπειρίες μερικών. Από αυτό το φόρουμ στον ατακαν αλλά έχω διαβάσει και για άλλους που τους λύθηκε το πρόβλημα και είναι τελείως καλά.

#3 29 Απριλίου, 2020, 02:30:46 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 29 Απριλίου, 2020, 04:34:36 ΜΜ από John1987
Αυτές τις ιστορίες των "άλλων" μήπως τις έχεις διαβάσει από το μπλογκ του ακατάν;;;

Τις εχω διαβάσει στο google  στις αξιολογήσεις σστον γιατρο

Φίλε μου κανε ότι νομίζεις, αν η λύση ήταν εκεί δε νομίζω να καθόμαστε να συζητάμε και να ψάχνουμε λύσεις σε διάφορα επιστημονικά άρθρα, να έχουμε χαλάσει ένα σκασμό λεφτά, να έχουμε στερηθεί αλλά πόσα και η λύση μας να ήταν το πρώτο πράγμα που πέταξε το Google.
-Εχω καταλάβει τι συμβαίνει με το σωμα μου και τον εαυτο μου.
- Εχασα λεφτα, χρονο και επεσα θυμα παραπληροφόρησης απο διάφορες πηγές.
- Ειμαι καλα, δεν συμβιβαστικά. Συνεχίζω κανονικά την ζωη μου με γνώμονα την υγεία μου.
'' Το πρόβλημα ολων των ανθρώπων ειναι οτι θέλουν να ακούσουν αυτο που ηδη πιστεύουν ''

Μάνο αν διαβάσεις καλά το forum, θα δεις εξιστορήσεις απο άτομα (hyper ban, Φαέθων) για τον Άκαταν, που και μόνο που τις διαβάζεις πονάς. Και ψυχικά και σωματικά. Αν θες να πας πήγαινε αλλά να θυμάσαι οτι προσπαθήσαμε να σε αποτρέψουμε!!

Ναι τις εδώ διαβασει.. απλά το σκέφτομαι γτ τα δύο παιδιά έχουν χσπα ενώ εγώ έχω βακτηριακη λοιμωξη και με βάση μερικές κριτικεςπου λένε ότι είναι τελείως καλά μετά από χρόνια από το τέλος τν θεραπειών . Δν ξέρω

Ακόμα και βακτηριακή προστατίτιδα να έχεις, που δε ξέρω γιατί το ασπάζεσαι και το υπερασπίζεις τόσο αυτό, σίγουρα ο συγκεκριμένος δε θα σε κάνει καλά. Πες μας λίγο το ιστορικό σου, πως έχει καταλήξει οτι έχεις μικρόβιο. Εχεις κάνει τις απαραίτητες εξετάσεις? Πότε ξεκίνησε όλο αυτό και τι συμπτώματα έχεις?
Αν θες να σε βοηθήσουμε βοήθησέ μας και εσύ...

Καλλιέργεια σπέρματος έδειχνε e-coli σε 3 που έχω κάνει συνολικά