19 Ιανουαρίου, 2015, 12:48:20 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 19 Ιανουαρίου, 2015, 12:56:15 ΜΜ από leon
Γεια σας παιδια, ειμαι 31 ετων και εδω και καιρο πανω απο  1,5 χρονο εχω καποια συμπτωματα που  μεχρι τωρα δεν με πολυαπασχολουσανε δηλαδη: καποιες φορες συχνοουρια,  μεσα στην ημερα να πηγαινω σχεδον καθε 1 ωρα τουαλετα αλλά χωρις να συμβαινει ολη την ημερα και χωρις να σηκωνομαι νυχτα, διχαλο η ροη της ουρησης, ορισμενες φορες χαμηλη λιπιντο και αλλες να ειναι ποιο καλη, απουσια πρωινων στυσεων εδω και πολλα χρονια , αυτο ομως που με εκανε να τα δω ποιο σοβαρα ειναι το εξης:
πριν καμια 20αρια μερες αρχισα να κανω τζοκινγ και τρεξιμο με αποτελεσμα στις 3 μερες να σταματησω γιατι ενιωθα καποιες ενοχλησεις στο περιναιο, μετα με αφησε αυτο και ξεκινησε ενας πονος στον αριστερο ορχι ο οποιος κρατησε κανα 2 ημερες. Επισης καποιες φορες κατα τη διαρκεια του σεξ  εαν  πιεζωμουν ενιωθα μια ενοχληση στο περιναιο. Ολα αυτα με εκαναν να αρχισω να σκεφτομαι τη προστατιτιδα.
Το παραλογο ειναι οτι η λιμπιντος μου ειναι σε καλυτερη φαση απο πριν.
Αυτη τη στιγμη τα παραπανω συμπτωματα ειναι σε υφεση αυτο που με ταλαιπωρει ειναι ο εντονος πονος στους προσαγωγους, δεν μπορω να κανω πολλες κινησεις περα απο το να περπαταω, 
επισης εαν πιεσω δυνατα το περιναιο ο πονος χτυπαει στο προσαγωγο.
Εχω μπερδευτει και δεν ξερω τι να κανω τελικα το θεμα ειναι ουρολογικο ή ορθοπεδικο?
Θα ηθελα να μου συστησετε καποιο καλο ουρολογο εδω στην Αθηνα (γιατι δεν εχω ξανασυστραφει), το ξερω οτι ειναι δυσκολο να βρεθει σωστος για να θεραπευσει τη προστατιτιδα αλλά τουλαχιστον να ειναι αξιοπιστος να να τη διαγνωσει ή αποκλεισει.