Καλησπερα σας!Ειμαι 20 χρονών!Τα τελευταια 2,5 χρονια χρονια εχω συχνοουρια!Ολα ξεκίνησαν την περιοδο που εδινα πανελλήνιες!Στην μέση της χρονιάς περίπου μου ξεκίνησε η συχνουρια με αποτέλεσμα καθε τρεις και λίγο να πηγαίνω τουαλέτα με την αίσθηση οτι κάθε φορα θέλω να ουρήσω ενώ πολλές φορές δέν εβγαζα και τίποτα!Μετά απο 2,5 χρόνια δυστυχώς η συχνουρία δεν μου έχει φύγει!Έχω κανει 3 φορές εξετάσεις ούρων και τα αποτελέσματα ειναι πολύ καλά χωρίς κανένα πρόβλημα!Τους τελευταίους όμως 8 μήνες έχω παρατηρησει κάποιες φορές το σπέρμα να είναι σε στερεή μορφή(κατι σαν κομματακια μεσα στο υγρό)!Δεν έχω κάνει κάποια εξέταση πάνω σε αύτο γιατί κάποιες φορές έχω πολύ λιγο και το αφήνω κάθε φορά!Ακόμα έχω να σας πω οτι είμαι πολύ αγχωδη ατομο με αποτέλεσμα να έχω χρόνιο άγχος και να το έχω σωματοποιήση!Με χτυπαει κάθε μέρα στην δεξιά περιοχή της κοιλιάς προς τα κάτω(μεχρι που πηγα και σε 2 γιατρους νομιζοντας οτι εχω κηλη)!Ακόμα θέλω να σας πω οτι δεν καπνίζω,δεν πίνω και τρωω εντελώς υγιεινά φαγητά!Γυμναζομαι 4-5 φορές την εβδομάδα!Κάνω βάρη και τρέξιμο!(για να πω την αλήθεια τα βαρη δεν με ξεκουράζουν ψυσικά όπως το τρέξιμο)!Δεν έχω προβλήματα στυτικής δυσλειτουργίας,δεν έχω πόνο κατά την ούρηση ούτε τσουξιμο!Ούτε έχω πάθει ποτέ μου μέχρι στιγμής κάποια ουρολήμωξη!Συγγνώμη αν σας κούρασα αλλα ήθελα να τα πω κάπου ρε παιδιά να πάρω μια συμβουλή και από εσάς!Ανηχυχώ μήπως πάσχω και εγώ από χρόνια προστατίτιδα!Ευχαριστω εκ τον προτέρων!

Σε ευχαριστω Αλεξ για την απαντηση σου!Οντως πρεπει να το κοιταξω γιατι το εχω παραμελησει τοσο καιρο και το βασικοτερο να χαλαρωσω!Θα ηθελα να πω ακομα ενα Μπραβο στους διαχειριστες αλλα και στα μελη για τα πολυ ενδιαφεροντα θεματα που εχουν στο forum και ενημερωνουν με τον καλυτερο δυνατο τροπο τους αναγνωστες ωστε να ειναι ενημεροι πανω στο συγκεκριμενο θεμα που τους απασχολει!