Παράθεση από: Phaethon στις 21 Απριλίου, 2013, 12:03:27 ΠΜ
Μωρό μου δεν ήθελα να σε πληγώσω. Να με συγχωρείς  ;D. Όταν με το καλό γίνεις Senior Member θα δεις την μάλαξη που σου έχω υποσχεθεί (απαιτείται κι άλλος ένας όμως να σου κρατάει τα πόδια ανοιχτά) και πρέπει να φοράει δερμάτινο καπέλο και να έχει tatoo. Θα ψήσω τον Μήτσο.

Από τον Ακατάν πάντως αυτό που μου έλειψε είναι αυτό το καφενεδάκι που καθόμασταν από κάτω -όταν άνοιξε ο καιρός- και πίναμε καφεδάκι εγώ, εσύ, ο Μήτσος, ο Λαρισαίος, ο Spridex κι ο John...νοιώθοντας σαν χεσμένοι από τη βαζελίνη στον πισινό μας και μετράγαμε "πόσες κάναμε" και στις πόσες "θα γίνουμε καλά"...ωραία χρόνια  :P
Δεν ξερω για σενα αλλά εμένα τα κωλομεράκια μου εξακολουθούν να ειναι βαζελινιασμενα...μια γλυκια ανάμνηση απο το παρελθον αχ!!!!!Τελος πάντων κοιτα να ψησεις τον μητσο να κάνει κανα tatoo.
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

καλησπερα σε ολους.ολοκήρωσα την δυο μηνων θεραπεια με bactrimel για τον σταφυλοκοκκο χρυσιζων περιμενω να περασει ενασ μηνας να ξαναξκανω καλλιεργεια να δω αν εφυγε.η συχνοουρια μειωθηκε πρα μα παρα πολυ.ομως οταν παω μετα νιωθω σαν να μην αδειασα πηγα λοιπον εκανα υπερηχο ξανα υπολοιπο ουρων 20cc και προστατης μεγεθους μωρου οπως ειπε ο γιατρος και  οτι να μην παρω χατραλ ακομα.αυτο εγινε πριν δυο βδομαδες.αυτην την εβδομαδα ομως χειροτερεψα.νιωθω οτι κατι εχω μεσα στην ουρηθρα και θελω να ουρησω να βγει αλλα δεν εχω ουρα και ενα αισθημα οχι πονου αλλα πιεσης στην ουρηθρα δεν μπορω να το εξηγησω λες και εχει διεσταλει αλλα δεν τρεχου ουρα απαισιο αισθημα.χθεσ το βραδυ πηρα χατραλ ομως σημερα τα ιδια.αν μπορει καπποιος μια συμβουλη δεν αντεχεται αυτο το αισθημα στην ουρηθρα.πινω νερο συνεχεια να πηγαινω μπας και ηρεμησει αλλα δεν
συχνοουρια.αισθημα ατελους κενωσης μετα την ουρηση,φαγουρα,επιτακτικη ουρηση εδω και εναν χρονο.σε καλλιεργεια σπερματος βρεθηκε σταφυλοκοκκος aereusθεραπεια με αντιβιωση bactrimel