Τυχαια βρέθηκα σε αυτό το σάιτ
https://www.ladygreen.gr/ladygreen/green/oi-therapeutikes-idiotetes-ton-botanon.html
που έχει παραθέσει μαζεμένες πολλές ιδιότητες βοτάνων και σκέφτηκα να το ποσταρω μαζί με την απορεια μου, η οποία είναι η εξής:
Αν έχω καταλάβει καλά (δεν διακρινομαι για την εξυπνάδα μου) το πρόβλημα με την ασθένεια που έχουμε οι περισσότεροι τουλάχιστον στο φόρουμ (εγώ προσωπικά δεν έχω καταλήξει) είναι πως να μειώσεις το στρεςς και την ένταση η οποία μαζεύεται στην περιοχή γύρο από τον προστάτη.
Από ότι μπορώ να διακρίνω υπάρχουν πολλά απλά βότανα που βρίσκουμε στην καθημερινότητα μας που χαλαρώνουν διώχνουν το στρες,βοηθάνε στην καλύτερη κυκλοφορία του αίματος κτλ κτλ.....έχει δοκιμασει κάνεις κανένα από αυτά και είδε κάποιο ξεκάθαρο αποτέλεσμα?(δεν ξέρω άμα ποσταρισα στο σωστό μέρος αλλά πιστεύω καλό θα ήταν να γίνει ένα τοπικ με μαζεμένα όλα τα βοτάνια που ίσως βοηθούν κατά κάποιο τρόπο)
ΥΓ: το σάιτ το έβαλα καθαρά για τον λόγο το ότι τα έχει πολύ ωραία μαζεμένα σε μια σελίδα όλα και όχι για διαφημιστικούς λόγους  :P
Πρωτα συμπτωματα στα 28 μου (2011) ( τσουξιματα κατα την ουριση και της εξπερματιση).Τα αποτελεσματα των εξετασεων βγαλανε ουρεοπλασμα,μυκοπλασμα χαμηλη κινηση σπερματοζωαριων γενικα πατος.6 μηνη χρηση αντιβιοτικων τα μικροβια φυγαν και δεν ξαναεμφανιστηκαν αλλα τα τσουξιματα παρεμειναν,
τα συμπτωματα εξαφανιστηκαν μετα απο ενα χρονο για τρεια χρονια με την μετακομιση μου στο εξωτερικο και ξανα καναν την επανεμφανιση τους προ δυετιας με την επιστροφη μου Ελλαδα(μυστηρια πραγματα)