έχω τα παραπάνω προβλήματα του τίτλου να προχωρήσω σε triplex αγγείων πέους ή μήπως κάποιο υπερηχογράφημα στον προστάτη?

Αμάν , όλα αυτά τα θέματα !! αν ανέφερες την ηλικία σου , σωματική κατάσταση , φαρμακευτική αγωγή θα βοηθούσε, ας αρχίσουμε με την συχνοουρία τα συνηθέστερα αίτια συχνοουρίας είναι, καλοήθης υπερπλασία του προστάτη, ουρολοιμώξεις και σακχαρώδης διαβήτης η απλά σύνδρομο της υπερλειτουργικής ή υπερδραστήριας κύστης, η αδύναμη στύση ίσως να προέρχεται από το γεγονός ότι έχεις πανικοβληθεί και βάζεις διαφορά με το μυαλό σου αφού δεν έχεις κάνει ακόμα εξετάσεις, όσο για την πρόωρη εκσπερμάτωση μην στεναχωριέσαι δεν είσαι μονός, είμαστε πολλοί και με προβλήματα υγείας αλλά και  απόλυτα υγιείς, δεν θα πρότεινα σε καμία περίπτωση να αρχίσεις από μονός σου με triplex αγγείων πέους & υπερηχογράφημα στον προστάτη, το πιο λογικό είναι η επίσκεψη στο ουρολόγο ο οποίος θα σε καθοδηγήσει. Ελπίζω όλα να πάνε καλά πάντως σε κάθε περίπτωση εγώ δεν έκατσα να κλαίω ανέλαβα δράση έψαξα και βρήκα την λύση, βελτίωσα και την στύση μου και την διάρκεια  με smax 100 και smax ultra από το www.erection.gr, και ηθικόν ακμαιότατον.