γεια σας σκφτηκα να συστηθω
περιεργο να γραφω εδω σε φορουμ γμιας και δεν προκειται για καποιο χομπυ αλλα για προβλημα, Περυσι τον Ιουλιο ειχα πολυ εντονο πυρετο που δεν επεφτε και μεκρα τσουξιματα στην ουρηση. Με οδηγησαν στο νοσοκομειο για δυο διανυκετρευσεις οπου πραγματικα ψηνομουν αλλα τελικα εγινα καλα. Πηρα αντιβιωση ενεσιμη οχι κυνολονες γιατι κανω σπασμους. Βρηκα και μια μικρη πετρα οπου την αφαιρεσα με λιθοτριψια. Ολα καλα αλλα απο το Νοεμβρη πεσμενο ανοσοποιητικο με αρκετες αρρωστιες εχω και το γιο μου στο παιδικο σταθμο να μου φερνει πραγματα και τη γυναικα μου φαρμακοποιο. Επαθα λοιπον γαστρεντεριτιδα μετα αρχες του 2017 αμυγδαλιτιδα μετα απο 20 μερες βρογχιτιδα εκοψα το καπνισμα και το Μαρτιο ειχα δεκατα τσουξιματα καψιματα και πονο οταν καθομουν. Ο παλιος μου ουρολογος αρνηθηκε να με συμβουλεψει απο το τηλεφωνο και μου ειπε ελα γρηγορα για δαχτυλοσκοπηση. Ο νεος μου ουρολογος μου ανεφερε οτι απαγορευται δαχτυλοσκοπηση γιατι μπορει να στειλει το πιθανο μικροβιο στο αιμα. Πηρα αντιβιωση ενεσιμη και μου περασαν τα δεκατα και οι ενοχλησεις. Τελη Μαιου πια, ποναει κατα ηκος το πουλι μου, η ο προστατης μου ποτε ταυτοχρονα, οταν τελειωνω στην ερωτικη πραξη δεν νοιωθω αρκετες φορες οτι το σπερμα μου εφυγε καλα, ποναω οταν καθομαι και κανω δουλεια γραφειου. Ο γιατρος μου ανεφερε χρονια προστατιτιδα και μου ειπε οτι πρεπει να ξανακανω καλιεργεια σπερματος τωρα που δεν περνω αντιβιωση. Περιμενω το αποτελεσμα της καλιεργειας και μου ανεφερε οτι μαλλον εχω χρονιο πυελικο αλγος και θελει να δει αν εχω και μικροβια στο ουροποιητικο. Εντωμεταξυ εκανα και μια μαγνητικη για να σιγουρευτουμε οτι η οντως η πετρα δεν υπαρχει μιας και μπορει να εχει προσβληθει απο μικροβια. Επιπροσθετως κατα καιρους εχω αιμοραιδες, μονιμως παθαινω αλοπεκιασεις στα μουσια απο στεναχωρια η στρεςς και αγχος, ειμαι ευαισθητος τυπος και τα κραταω μεσα μου. Και κατι σημαντικο κανω χρονια ποδηλατο και καποτε λογω κακης σελας με ειχε πονεσει ο προστατης μου. Επισης εχω και κιρσοκηλη β βαθμου που δεν με ενοχλει
ολες οι συμβουλες καλοδεχουμενες

Το ποδήλατο ήταν  πρόβλημα γιατί υπάρχουν από χρόνια οι σέλλες no nose (χωρίς μύτη) αφήνουν κενό στο σημείο του προστάτη, εγώ χρησιμοποιώ μία που είναι σαν μισοφέγγαρο, την χρησιμοποιούν οι ταχυδρόμοι στον καναδά.