ρε παιδια μια απορεια εχω.....το σιτε λεγετε chronic-prostatitis.....ποσους ουρολογους εχουμε στην Ελλαδα?200-300-500? ποσοι απο αυτους γνωριζουν το σιτε και ποσοι απο αυτους ειχαν την περιεργεια να γραφτουν να διαβασουν και να ενημερωθουν?μπορει καποιος να μου λυση την απορεια?
Πρωτα συμπτωματα στα 28 μου (2011) ( τσουξιματα κατα την ουριση και της εξπερματιση).Τα αποτελεσματα των εξετασεων βγαλανε ουρεοπλασμα,μυκοπλασμα χαμηλη κινηση σπερματοζωαριων γενικα πατος.6 μηνη χρηση αντιβιοτικων τα μικροβια φυγαν και δεν ξαναεμφανιστηκαν αλλα τα τσουξιματα παρεμειναν,
τα συμπτωματα εξαφανιστηκαν μετα απο ενα χρονο για τρεια χρονια με την μετακομιση μου στο εξωτερικο και ξανα καναν την επανεμφανιση τους προ δυετιας με την επιστροφη μου Ελλαδα(μυστηρια πραγματα)

νομιζω στο φορουμ εχουμε εναν δυο ουρολογος ενεργους .... κ κατα καιρους μπαινουν καποιοι για να διαφημησουν καποιους "γνωστους" ουρολογους  αλλα τους διώχνει ο admin .
Αρχικα ενοχλησης στο κεφαλη του πεους αντιμετοπιση με daktarin k flenazole μια μερα μετα την αντιμετοπιση ενοχλησεις στην βαση του πεους . μετα απο αντιβιωση 10 ημερων vibramicyn χωρις αποτελεσμα προσθεθηκε και η συχνοουρια . Δοκιμασα netle root and lycopene για 1,5 μηνα χωρις παοτελεσμα.Βρισκομαι στο τελος της τριμηνης δοκιμης Quercetin apo lamberts 1000mg μαζι με Βromelain 800mg την ημερα. Επισης περνω ενα μηνα τωρα Prostate Perform με ενθαρυντικα αποτελεσματα στην ροη των ουρων και ελαχιστα στην συχνοουρια.Yποχωρησει των συμτωματων μετα απο μηνιαία αφαγεια λογο κακης ψυχολογικής καταστασεις .Επανεμφανιση μετα απο 8 μηνες κ υποχωριση ξανα με αντι καντιντα διατροφη β σιτοστερολ προσταβιταλ και προβιοτικα. *(Εξετασεις σπερμ πολλες αποικιες εντερ. φαεσαλις)