Καλησπέρα σας.Σας ανακάλυψα τυχαία απο μια αναζήτηση στο google και θα ήθελα να σας ρωτήσω για ένα θέμα μου να πάρω μια πρώτη εικόνα μέχρι να πάω στον ουρολόγο. Λοιπόν αρχικά να πω οτι ειμαι 25 χρονων. Στην ηλικία των 8 έπαθα φίμωση και έκανα χειρουργείο. Ενα χρόνο μετα έπαθα στένωση ουρήθρας και ξανάκανα χειρουργείο. Τόσα χρόνια δεν είχα κάποιο θέμα μέχρι που πριν απο 3 χρόνια κόλλησα ένα μικρόβιο E coli αν θυμάμαι έτσι λεγόταν απο τα πληκτρολόγια των υπολογιστών στην δουλεια μου μάλλον όπως μου είπε και ο ουρολόγος τότε. Αφου το ξεπέρασα με φάρμακα φτάνουμε στο σημερα που εδω και λίγες μέρες παρατήρησα ένα μικρό θέμα με την ούρηση οτι δεν μπορω να κατουρήσω πολλές φορές ευθεία και τρέχει σαν σπρέι κάτι που και πριν το είχα σε κάποιο βαθμό αλλα το σημαντικότερο ειναι κατά την εκσπερμάτωση όπου ενώ ολοκληρώνω ένα κομμάτι σπέρματος καθυστερεί να βγει σαν να φρακάρει μεσα στην ουρήθρα και μετα από λιγο χύνεται και αυτο... Εγω αρχικά σκέφτηκα οτι εχω παλι κάποια στένωση ουρήθρας... Θα μπορούσε κάποιος να μου δώσει μια πρώτη εικονα; Δεν ξέρω αν παίζει ρολο να σας πω οτι λογο απουσίας της κοπέλας μου 2 μήνες δεν κρατήθηκα και πολυ τον τελευταίο μήνα με το θέμα αυνανισμού

Καλησπέρα σας... Μπήκα για να ενημερώσω για το τι είχα τελικά μιας και πήγα σημερα στον ουρολόγο... Αφου λοιπόν με εξέτασε με υπερηχο να δει πως είναι η κύστη μου συμπέρανε οτι εχω στένωση ουρήθρας. Μου έβαλε καθετήρες διαφορων μεγεθών μιας και ήταν μπρωστα στην τρύπα το στενωμα και κατάφερε να την ανοίξει κάπως... Τωρα μακάρι να μην χειροτερεψει στην πορεία αν και μου είπε πρέπει να έχω υποψην μου ότι μπορεί να ξαναπαρουσιάσω πρόβλημα οπότε καλό ειναι να κανω μόνος μου κάθε 10 μέρες με καθετήρα ίσα ίσα για να μην κλείνει. Θα ξαναπάω σε καμια εβδομάδα να δουμε πως είναι... Αυτα απο μένα απλα ήθελα να τα γράψω μήπως και τύχει σε κανέναν άλλον να εχει παρόμοια συμπτώματα με μένα και ψάχνει για μια πρώτη εικόνα πρώτου πάει στον ουρολόγο

καλησπερα  lenono ποια ειναι η συνεχεια?ποια η πορεια σου? ενδιαφερομαι αμεσα ,εχω κατι κοινο με αυτα που περιγραφεις