Κάποιοι απο εμάς που γράφουμε εδώ , κάποια στιγμη επισκεφθηκαμε τον Ακατάν και νιώσαμε καλύτερα .

Πάνω στον ενθουσιασμό μας και με ''παρότρυνση'' του ίδιου του ''γιατρού'' , αποφασίσαμε να γράψουμε δημόσια για αυτή  μας την εμπειρία .

Το νουμερακι μπήκε στο blog και τα αρχικά μας καταχωρηθήκανε ,όπως και ο διορθικός μας .

Το μετανιώσαμε όμως και μόλις αποφασίσαμε να  το διαγράψουμε ,  δυστυχως δεν μπορέσαμε ,διοτι καταλάβαμε πως αυτό δεν γίνεται ,διοτι :

1.Το blog ειναι κλειδωμενο και δεν επιτρέπει σχόλια να ανεβούν αν δεν λογοκριθουν

2.Ανήκει στον ίδιο τον Ακατάν και ο ιδιοκτητης του έγινε  υπάλληλος του .Συνεπώς δεν   μπορεί διαφορετικά να κάνει απο το να ακυρωνει τα αιτήματα μας για διαγραφη αυτών των τεκμηριώσεων .

Έτσι λοιπόν έδω σε αυτό το θέμα ,ανεβάζουμε ποια τεκμηριωση θεραπείας είμαστε (νουμερο) και λέμε τι εγινε  και αν φιμωθήκαμε ή πιεστικαμε ή ακόμα και με ποιον τρόπο / βρωμικη διαδικασία έγινε αυτή  καταχώρηση στου καραγκιοζη το  blog .

Ευχαριστώ και περιμένω ΑΝΥΠΌΜΟΝΑ τους 1ους που σιωπηλα παρακολουθούνε .



Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

Θα συμφωνήσω με τον hyper ban πρέπει να σταματήσει η κοροιδία.Ολοι είμασταν και ειμαστε θυματα του ειτε σε μικρο ή σε μεγάλο βαθμο.Ας κάνει καποιος την αρχή και ειμαι και εγω σίγουρος οτι θα ακολουθήσουν και άλλοι.

Και μην βιαστει κανεις να βγάλει το συμπερασμα οτι αυτο το forum ειναι κάτι που δημιουργήθηκε για να κράζει τον Ακαταν και τον Καραγκιόζη,ειναι ομως χρέος μας να μιλάμε ανοιχτα και να σταματήσουν αυτοι οι τυποι να εκμεταλευονται τον πόνο και την απελπισία συμπασχόντων μας με δήθεν τεκμηριώσεις που μοναδικό σκοπο έχουν να ξεγελάσουν παιδια που στον πανικό τους μπηκαν στο ιντερνετ και πληκτρολόγησαν την πάθηση μας και βγήκε το τριμπούρδελο που λέγεται καραγκιοζομπλόγκ.Ενα μπλόγκ που οφείλει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ στον super ban και οταν κατάλαβε οτι το πράγμα βρώμαγε και κατάλαβε το δούλεμα και την εκμετάλευση που γινόταν εκει μεσα διέγραψε τον λογαριασμο του μην προλαβαίνοντας να διαγράψει τα σχόλια που δειλα δειλα εκθείαζαν τον Ακαταν και την μεθοδό του.

Λόγια απο κάποιον που ειχαν αρκετη αξία για όλους μας και μας "'επεισαν"να επισκεφθούμε τον Ακαταν.Αλλά η τελικη απόφαση ηταν δική μας(για να μην παρεξηγηθώ).Και ακριβώς αυτα τα λόγια -κατεβατα του super ban έκανα το καραγκιοζομπλόγκ αυτο που ειναι σήμερα,ενα μπλόγκ που με αισχρό τρόπο εκμεταλέυεται  ο Ακαταν .
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

Δεν θα ξεχάσω ποτέ , οταν τον παρακάλεσα προσωπικα τον ΚΑΡΑγκιόζη και μέσω email να μου διαγραψει  απο συγκεκριμενα σημεια οτι ειχα ανεβασει και μου απαντησε πως δεν μπορει αυτο να το κανει για τον ''καθενα'' και πως εχει και αλλες δουλειες να κανει . . .
Δουλειές με τεκμηριώσεις όπως φάνηκε ...
Ήμουν μαλάκας και βιαστικος και δεν μπορω με τιποτα να ανακτησω τον λογαριασμο που διεγραψα τοτε απο την google . . .
Λυπάμαι πραγματικα για αυτό  . . .
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

Καλησπέρα...φυσικά και <<πιέστηκα>>  από τον Ακαταν. να γράψω τη δική μου τεκμηρίωση...και δυστυχώς έγραψα τις παπαρι@ς μου, που φυσικά απ' ότι μου είχε πει ο Ακαταν. ( και είδα και μετά) είχε προσθέσει και δικά του... το καλό της υπόθεσης ήταν ότι από εκεί άρχισα να ψιλιάζομαι τις πουστίες του και άρχισα να ψιλοαραιώνω...  Πραγματικά δεν έχω διάθεση ούτε  να μπω στο μπλόγκ, όχι να κάτσω να ψάξω ποιο νούμερο είμαι...
   Δυστυχώς πάντως, μιλώντας με παλιούς γνώριμους απο το σαλονάκι... έμαθα ότι υπάρχουν ακόμα  πολλά πρόβατα που έχουν κλείσει πάνω απο χρόνο εκεί...

Παράθεση από: Elendar στις 26 Μαΐου, 2013, 03:31:29 ΠΜ
όχι να κάτσω να ψάξω ποιο νούμερο είμαι..

τα μόνα νούμερα εκει ειναι ο καρα και ο Ακαταν.Και είναι ΜΕΓΑΛΑ ΝΟΥΜΕΡΑ
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

Παράθεση από: Elendar στις 26 Μαΐου, 2013, 03:31:29 ΠΜ
Καλησπέρα...φυσικά και <<πιέστηκα>>  από τον Ακαταν. να γράψω τη δική μου τεκμηρίωση...και δυστυχώς έγραψα τις παπαρι@ς μου, που φυσικά απ' ότι μου είχε πει ο Ακαταν. ( και είδα και μετά) είχε προσθέσει και δικά του... το καλό της υπόθεσης ήταν ότι από εκεί άρχισα να ψιλιάζομαι τις πουστίες του και άρχισα να ψιλοαραιώνω...  Πραγματικά δεν έχω διάθεση ούτε  να μπω στο μπλόγκ, όχι να κάτσω να ψάξω ποιο νούμερο είμαι...
   Δυστυχώς πάντως, μιλώντας με παλιούς γνώριμους απο το σαλονάκι... έμαθα ότι υπάρχουν ακόμα  πολλά πρόβατα που έχουν κλείσει πάνω απο χρόνο εκεί...
Φιλαράκι προσπάθησε να σώσεις οσους μπορείς.Εφόσον το εχουν κάνει 1 χρόνο η μεθοδος αυτη δεν εχει να τους προσφερει ΑΠΟΛΥΤΩΣ τιποτα.Κάποια στιγμη θα σε ευγνωμονούν.Αν εχεις το θαρρος να τους μιλήσεις.
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

Παράθεση( και είδα και μετά) είχε προσθέσει και δικά του...

Ξερω , ξερω ...

Να τον εχει καλά ο θεος  και τετοια .

Αυτη η βρωμικη διαδικασια πως γινεται ρε'συ ;

Το δινεις στον ιδιο τον Ακατάν  και αυτος το δινει στον Κάραγκιοζη και αυτος το ανεβαζει ;

ΜΙλάμε έχει στηθει καταπληκτικη δουλειά πωλησης δαχτυλων ,τρομπών μεγένθυσης πεους και στυτικων handmade χαπιών (τριψιμο φαρμάκων και χωσιμο σε καψουλα)  .

Ωραιος ρε ΚΑΡΑγκιοζη μπράβο !Ξέρω είναι δύσκολη η εποχή ,υπάρχουν ανάγκες .

ΑΚΑΤΑΝ ΕΧΕ θρηνους  .-
ΚΑΡΑγκιοζη ΣΕ ΛΥΠΑΜΑΙ . -
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .


ρε τι γράφεις για τρόμπες?πουλάει οντως και τέτοια?χαχαχαχαχ
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

Παράθεση από: markelos στις 26 Μαΐου, 2013, 11:09:55 ΠΜ
Φιλαράκι προσπάθησε να σώσεις οσους μπορείς.Εφόσον το εχουν κάνει 1 χρόνο η μεθοδος αυτη δεν εχει να τους προσφερει ΑΠΟΛΥΤΩΣ τιποτα.Κάποια στιγμη θα σε ευγνωμονούν.Αν εχεις το θαρρος να τους μιλήσεις.

Εννοείται πως σε όσους έχω το θάρρος το έχω πεί... αν και σε μερικούς έχει κάνει <<τόσο καλή δουλειά>> ο χοντρός που δεν ξεκολλάνε με τίποτα...ποίος είμαι εγώ που θα αμφισβητήσω την <<τεκμηριωμένη>> επιστήμη του υποψηφίου για Νόμπελ????????

Παράθεση από: Hyper Ban στις 26 Μαΐου, 2013, 09:54:13 ΜΜ
Παράθεση
Αυτη η βρωμικη διαδικασια πως γινεται ρε'συ ;
Το δινεις στον ιδιο τον Ακατάν  και αυτος το δινει στον Κάραγκιοζη και αυτος το ανεβαζει ;

Ακριβώς έτσι γίνεται Hyper Ban...όπως το περιγράφεις... με μία λεπτομέρεια...ο πάντα σοβαρός και ολιγόλογος "επιστήμονας" Ακατανόμαστος, φλυαρεί σαν γριά κουτσομπόλα όταν πρόκειται να σε πείσει πόσο σημαντικό έιναι να γράψεις και εσύ την δική σου εμπειρία - τεκμηρίωση για την καταπληκτική δουλεία του και να του την δώσεις... 
  Πραγματικά εγώ στεναχωριέμαι που έχασα έστω και λίγο χρόνο  για να γράψω τις αηδίες...

ΣΑΝ ΓΡΙΑ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΑ!!!!!!!!!!!ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

Παράθεση από: Elendar στις 27 Μαΐου, 2013, 02:02:15 ΠΜ
ο πάντα σοβαρός και ολιγόλογος "επιστήμονας" Ακατανόμαστος, φλυαρεί σαν γριά κουτσομπόλα όταν πρόκειται να σε πείσει πόσο σημαντικό έιναι να γράψεις και εσύ την δική σου εμπειρία - τεκμηρίωση για την καταπληκτική δουλεία του

Ο μόνος λόγος που ο Ακατάν είναι σοβαρός και ολιγόλογος είναι ότι φοβάται πως με κάθε του λέξη μπορεί να πετάξει κοτσάνα και να υποψιάσει όποιον έχει τον στοιχειώδη νου. Εγώ τις μαύρες μέρες που ξημεροβραδιαζόμουν στο γιατρείο του, του έκανα ερωτήσεις όποτε είχα την ευκαιρία. Δυστυχώς ποτέ, ποτέ, μα ουδέποτε πήρα μια απάντηση που να με καλύψει. Πότε σιωπή, πότε μπερδεμένα λόγια, πότε αντιφάσεις. Κάθε φορά που αποπειράθηκε να μου απαντήσει, δυνάμωσε τις υποψίες μου ότι με κοροϊδεύει, ότι δεν ξέρει τι του γίνεται και ότι δεν θυμάται ούτε καν γιατί είμαι εκεί, τι φάρμακα μου δίνει -τίποτα. Έγινε ξεκάθαρο σε μένα γρήγορα πως το μόνο που είχε στο μυαλό του ήταν να με κωλοδαχτυλώσει και να πάρει το πενηντάρικο στη συνέχεια. Ούτε μέθοδος, ούτε τίποτα. Σε εμένα άλλα χαπάκια, σε άλλον άλλα. Τον ρώταγα γιατί, βάση ποιανού στοιχείου και ψέλιζε. Σύντομα διαπίστωσα πως είναι αδύνατον αυτός ο άνθρωπος να κρατάει κάποια στατιστική για την πορεία των ασθενών του για να δίνει αυτά τα ποσοστά που έδινε στο site του. Οι διορθικοί -όσους δεν είχαν φροντίσει να πάρουν οι ασθενείς- ήταν μπουρδέλο ανακατεμένο σε μια ντουλάπα και δεν θυμόταν ούτε τα ονόματά μας.
Ηλικία εμφάνισης 39 (αρχές 2011). Αρχικά πόνος στη βουβωνική περιοχή, επιτακτική ούρηση και κίτρινο χρώμα σπέρματος. Αργότερα συχνουρία, νυχτουρία, σπανιότερα τσούξιμο, μικροενοχλήσεις κατά την στύση και την εξπερμάτωση. Πλέον σχεδόν καλά με χαλάρωση, αποφυγή εντάσεων και στρες, τρέξιμο, αραιή εκπερμάτωση, μασάζ, διατάσεις.

Αν κάποιος θέλει να με ρωτήσει για την γνώμη μου σε κάτι ας ποστάρει στο forum ώστε να μπορούν να διαβάσουν και άλλοι που μπορεί να ενδιαφέρονται. Όχι με προσωπικό μήνυμα αν δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος. Και όχι στο chat.

Δεν έχω (δεν γνωρίζω) πολλά πράγματα να απαντήσω σε ερωτήσεις ανθρώπων που πιστεύουν ότι έχουν μια μικροβιακή πάθηση και ρωτούν για αντιβιώσεις και μικρόβια πέρα από αυτά που έχω γράψει εδώ: http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=654.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=227.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=239.0

Παράθεση από: markelos στις 26 Μαΐου, 2013, 10:58:56 ΜΜ

ρε τι γράφεις για τρόμπες?πουλάει οντως και τέτοια?χαχαχαχαχ
Καλά ;
Πλάκα κάνεις ;
Στο link που είχε ανέβει στο blog του Κενταυρου με έναν ξένο να αφηγείται τις αποτυχημενες του επισκέψεις στον Ακατανόμαστο ,είχε αναφερθεί πως του είχε πουλήσει και μια τρόμπα μεγένθυσης πέους !!!
Συγκεκριμένα της φιναστερίδης ήταν αυτό το forum .
Πέρα απο αυτό το γεγονός ,προσφατα σε κοινό γνωστό μας ,αποπειράθηκε να πουλήσει τα χάπια του των 100 ευρώ  (που είχε πουλήσει και στον Πειρατή να σου θυμίσω) και την τρόμπα μεγένθυσης η οποία υσχύριζεται πως βοηθαέι και στην στυση .Ο παλιός αλλα σκοτεινός συμπασχωντας όμως δεν ψάρωσε .
Να σου θυμίσω πως στην καρτα του γραφει κάτι για μεγενθυση πεους  ,πουλάει τις τρομπες του  προφανώς ...

Έλα πάρε ,πάρε , πάρε !!!

Έχει και τον Ζήκο Καραγκιόζη βοηθό να του κόβει φέτα , ο κωλομπακάλης .
Ουστ !!!
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .