Ηyper συνεχιζω να γελαω με αυτα που γραφεις!
Το αν σας γνωριζω απο καπου εννοω αν γνωριζομαστε απο κοντα εξ ου και το παραδειγμα με χρηματα και γκομενα!Σαφως και γνωριζομαστε απο το forum του Ακαταν και σαφεστατα ενιωσα συγκινηση οταν ξαναβρηκα σε αυτο το σαιτ καποιους παλιους ομοιοπαθεις να εχουν καταλαβει κιολας το μεγαλο ψεμα του ακαταν!Επισης ναι με σθγκινησε που υποτιθεται οτι δημιουργηθηκε ενα αλλο σαιτ με το δικαιωμα της γνωμης και την ανταλλαγη αποψεων και συμβουλων!Στο κανω νιανια μπας και καταλαβεις!
Απο κει και περα δεν εφυγα δακρυσμενος μαγκακο απο εκεινο το forum,αλλα με εκοψε ο ακαταν γιατι τον ξεσκεπαζα!Στο κατω κατω γιατι να εφευγα δακρυσμενος οταν κατηγορουσα το forum και τον απαταιωνα?επειδη τοτε εσεις τον υποστηριζατε?Σιγα τα ωα,ποσως με εννοιαζε κατι το οποιο δεν πιστευα!Στο ξανακανω νιανια για να καταλαβεις και αυτο!
Απο κει και περα καλο θα ηταν να μην κανεις τον συνηγορο σε αλλους εκτος αν ο Φαεθων σε εχει διορισει(αν και ο ιδιος μου απαντησε και δεν υπηρξε αλλη συνεχεια στο θεμα)τωρα δικη σου επιμονη με συγκεκριμενο στυλακι,παροτι σου απαντησα αρχικως πολυ ηρεμα μαλλον φανερωνει δικα σου ψυχολογικα!Σου απαντω λοιπον στο υφος που εχεις!
Το να εχω την αποψη μου και τη γνωμη μου χωρις την αδεια καποιου αλλου,ειδικα οταν αυτη δεν προσβαλλει και δεν παραπλανει,νομιζω οτι δεν χρειαζεται να στο κανω νιανια....θα το καταλαβεις!Εξεφρασα την αποψη μου και τελος,αδεια δεν θα σου ζητησω και ουτε με νοιαζει αν συμφωνεις κιολας!Κρατα τη δικη σου και παλι τελος!
ΑΥΤΑ.
ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ,ΝΥΚΤΟΟΥΡΙΑ,ΠΟΝΟΙ ΣΤΟΥΣ ΟΡΧΕΙΣ,ΠΟΝΟΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΝΕΟ,ΤΣΟΥΞΙΜΑΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΟΥΡΗΣΗΣ,ΦΑΓΟΥΡΑ-ΠΟΝΟΙ ΣΤΗ ΒΑΛΑΝΟ,ΓΔΑΡΣΙΜΟ ΚΑΙ ΑΦΟΡΗΤΟΙ ΠΟΝΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΚΣΠΕΡΜΑΤΩΣΗ,ΑΠΩΛΕΙΑ ΣΤΥΣΗΣ,ΚΑΤΑΡΑΚΩΜΕΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ!

Σπάρτακε θυμάσαι το παιδί που έγραφε με το nick "Μανιάτης"; Μάλλον πάμε τη συζήτηση αλλού γιατί εδώ έχουμε βγει εκτός θέματος. Ανοίγω καινούργιο.
Ηλικία εμφάνισης 39 (αρχές 2011). Αρχικά πόνος στη βουβωνική περιοχή, επιτακτική ούρηση και κίτρινο χρώμα σπέρματος. Αργότερα συχνουρία, νυχτουρία, σπανιότερα τσούξιμο, μικροενοχλήσεις κατά την στύση και την εξπερμάτωση. Πλέον σχεδόν καλά με χαλάρωση, αποφυγή εντάσεων και στρες, τρέξιμο, αραιή εκπερμάτωση, μασάζ, διατάσεις.

Αν κάποιος θέλει να με ρωτήσει για την γνώμη μου σε κάτι ας ποστάρει στο forum ώστε να μπορούν να διαβάσουν και άλλοι που μπορεί να ενδιαφέρονται. Όχι με προσωπικό μήνυμα αν δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος. Και όχι στο chat.

Δεν έχω (δεν γνωρίζω) πολλά πράγματα να απαντήσω σε ερωτήσεις ανθρώπων που πιστεύουν ότι έχουν μια μικροβιακή πάθηση και ρωτούν για αντιβιώσεις και μικρόβια πέρα από αυτά που έχω γράψει εδώ: http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=654.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=227.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=239.0

Φαεθων δυστυχως καποια ατομα γουσταρουν τη μανουρα η απλα δεν εχουν μαθει να συναναστρεφονται με κοινωνιες ανω των 2 ατομων,μια,δυο με εβγαλε εκτος οριων!

Επιστροφη λοιπον στο "θεμα" μας!Οχι δεν τον θυμαμαι καθολου.Θα πρεπει μαλλον να ειχε μπει οταν πλεον ειχα αποκλειστει απο το φορουμ!
ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ,ΝΥΚΤΟΟΥΡΙΑ,ΠΟΝΟΙ ΣΤΟΥΣ ΟΡΧΕΙΣ,ΠΟΝΟΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΝΕΟ,ΤΣΟΥΞΙΜΑΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΟΥΡΗΣΗΣ,ΦΑΓΟΥΡΑ-ΠΟΝΟΙ ΣΤΗ ΒΑΛΑΝΟ,ΓΔΑΡΣΙΜΟ ΚΑΙ ΑΦΟΡΗΤΟΙ ΠΟΝΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΚΣΠΕΡΜΑΤΩΣΗ,ΑΠΩΛΕΙΑ ΣΤΥΣΗΣ,ΚΑΤΑΡΑΚΩΜΕΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ!

#33 25 Μαΐου, 2014, 04:31:40 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 25 Μαΐου, 2014, 06:31:09 ΜΜ από Hyper Ban
Παράθεση από: ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ στις 25 Μαΐου, 2014, 12:32:00 ΜΜ
Φαεθων δυστυχως καποια ατομα γουσταρουν τη μανουρα η απλα δεν εχουν μαθει να συναναστρεφονται με κοινωνιες ανω των 2 ατομων,μια,δυο με εβγαλε εκτος οριων!

Επιστροφη λοιπον στο "θεμα" μας!Οχι δεν τον θυμαμαι καθολου.Θα πρεπει μαλλον να ειχε μπει οταν πλεον ειχα αποκλειστει απο το φορουμ!
Εμμμ ...Εγώ τι να πω τώρα ;
Ποιό nick είπαμε οτί είχες στο blog του Κάρα  ;
Αν κάποιος θα έπρεπε να είχε παρεξηγηθεί με εμένα αυτός θα ήτανε ο  evans και όχι εσύ .
Η στάση σου μου θυμίζει τον Maniath (για την ακρίβεια) μιάς και  κάνεις σαν να έχεις προηγούμενα μαζί μου .
  Πράγματικά αυτές οι ιντερνετικές ψευτομαγκιές δεν οδηγούν πουθενα ,αν και δεν παρατήρησα να σου πουλάω κάπου την μαγκιά μου εν αντιθέση με εσένα και το τελευταίο σου post .
  Όποιος και αν είσαι δεν θέλω μελλούμενα μαζί σου ,ας μην επεκταθούμε άλλο γύρω απο αυτό και ας μην το αναλύσουμε  επίσης ,τι λες ;
  Σου εύχομαι αυτά που έχουν γραφτεί να σε βοηθήσουν  να θεραπευτείς μία και καλή απο το ''θεριο'' ,γιατί πραγματικά θλίβομαι  που ενω ξεκινήσαμε μαζί ,έχεις κάνει μικρά βήματα βελτίωσης .
Δεν θα ήθελα να έχω όμως περαιτέρω σχέσεις μαζί σου .Με δυσκολεύει η στάση σου  .
  Γεία και χαρά σου Alex ,Maniath ή όποιος και αν είσαι  και σου εύχομαι υγεία ευτυχία ,βελτίωση και αγάπη πάνω από ολα .
Done . -
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

Oχι σε διαβεβαιωνω οτι δεν ειμαι αυτος ο μανιατης!Στο προηγουμενο φορουμ εγραφα με το ονομα μου κανονικα.Αλεξ (και επιθετο το οποιο δεν θα ηθελα να αποκαλυψω)το οποιο ξεκινουσε Κα...!Επισης ειχα φωτο με τον Βatman!
Hyper με προκαλεσες επανειλημμενα με το τροπο σου,προσπαθησα να το απαλυνω αλλα δεν φαινεται να καταλαβαινεις γι αυτο και απαντησα αναλογως!Εννοειται και δεν θελω μελλουμενα μαζι σου και ουτε διαθεση εχω για προσωπικη αντιπαραθεση,σε φορουμ ανταλλαγης "βοηθειας" προκειμενου να βοηθηθουμε ολοι,αλλα δεν μπορω να αφηνω αναπαντητες προσβολες και ειρωνιες!Ο "σταυρος" μας ειναι δυστυχως μεγαλος και πολυσυνθετος οποτε περαιτερω θεματα ωχριουν!
Εγω δοξα τω θεω θεωρω αρκετα μεγαλη την προοδο μου και φυσικα ευχομαι σε ολους ακριβως το ιδιο και ακομα καλυτερα!
Τελειωνει εδω η προσωπικη μας αντιπαραθεση και απλα συνεχιζουμε την αναζητηση-ξεναγηση σε αυτο το φορουμ!
Ελπιζω και ευχομαι για ολους τα καλυτερα!
ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ,ΝΥΚΤΟΟΥΡΙΑ,ΠΟΝΟΙ ΣΤΟΥΣ ΟΡΧΕΙΣ,ΠΟΝΟΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΝΕΟ,ΤΣΟΥΞΙΜΑΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΟΥΡΗΣΗΣ,ΦΑΓΟΥΡΑ-ΠΟΝΟΙ ΣΤΗ ΒΑΛΑΝΟ,ΓΔΑΡΣΙΜΟ ΚΑΙ ΑΦΟΡΗΤΟΙ ΠΟΝΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΚΣΠΕΡΜΑΤΩΣΗ,ΑΠΩΛΕΙΑ ΣΤΥΣΗΣ,ΚΑΤΑΡΑΚΩΜΕΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ!