Μεσημέρι καλοκαιριού σε ερημικό τοπίο των Δωδεκανήσων.
Δεκάδες αλυσοδεμένοι προστατιδοποαθείς σέρνονται μαρτυρικά προς το λατομείο.
Ξαφνικά όμως ένα λεβεντόπαιδο με ξυλοκαϊνη και βαζελίνη τσακίζει τις αλυσίδες!
Είναι ο Pablo!


                                               CHORUS: Pabloooooo

                                        Pablo! Στείλε mail και θα 'ρθει
                                         Pablo! Και σαν φύγει η βασική
                                          Θα 'χεις πέος σαν γρανίτη!
                                           Θα πουλήσεις και το σπίτι...
                                                    μόνο αυτός
                                                  έχει τα fingers
                                                    και μπορεί
Χρόνιο, Μυϊκά βασιζόμενο Πυελικό Άλγος.
Ξεκίνησε το 2012, είμαι χωρίς συμπτώματα από το 2016.
Πυροδοτήθηκε από προστατίτιδα, το πρωτόκολλο Wise Anderson με βοήθησε περισσότερο από όλες τις θεραπείες.

κλαίω
Ηλικία εμφάνισης 39 (αρχές 2011). Αρχικά πόνος στη βουβωνική περιοχή, επιτακτική ούρηση και κίτρινο χρώμα σπέρματος. Αργότερα συχνουρία, νυχτουρία, σπανιότερα τσούξιμο, μικροενοχλήσεις κατά την στύση και την εξπερμάτωση. Πλέον σχεδόν καλά με χαλάρωση, αποφυγή εντάσεων και στρες, τρέξιμο, αραιή εκπερμάτωση, μασάζ, διατάσεις.

Αν κάποιος θέλει να με ρωτήσει για την γνώμη μου σε κάτι ας ποστάρει στο forum ώστε να μπορούν να διαβάσουν και άλλοι που μπορεί να ενδιαφέρονται. Όχι με προσωπικό μήνυμα αν δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος. Και όχι στο chat.

Δεν έχω (δεν γνωρίζω) πολλά πράγματα να απαντήσω σε ερωτήσεις ανθρώπων που πιστεύουν ότι έχουν μια μικροβιακή πάθηση και ρωτούν για αντιβιώσεις και μικρόβια πέρα από αυτά που έχω γράψει εδώ: http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=654.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=227.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=239.0

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

Βάλε και την δυνέχεια evans με την UHU


Ερχεται ιδρωμένος με μισανοιχτη την ρόμπα,οι τριχες εξω και  λέει στο μικροβιο

                               -Ουροπαθογόνο θα εξοντωθεις ή θα σε εξοντώσω εγω?
                               -Χα Παυλίτο δεν μπορεις.Ειμαι ανθεκτικος στα πάντα!!!!


Βάζει 1 γάντι, μια τζούρα βαζελίνη  και ΧΡΑΑΑΑΑΤΣ....

             PABLOOOOOO ζητησέ τον και θα ρθει....(τα παρακάτω ειναι του evans)
         
                                 
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

Ξέρει και τα ουροπαθογόνα; Άλα της η pablάρα, και καθαρίζει, κι έχει και γνώσεις να 'ούμε.

Στο Τέξας των ΗΠΑ, λόγω και του υψηλού IQ των ανθρώπων εκεί, ο Pablo έχει λατρευτεί και χιλιοτραγουδιστεί:


                                             Pablo! People call him akatan
                                           Pablo! And the cure is just a fan
                                             now you own only your jean
                                         but your prostate is soft and clean
                                                          only He,
                                              can take your money
                                                          and run!
Χρόνιο, Μυϊκά βασιζόμενο Πυελικό Άλγος.
Ξεκίνησε το 2012, είμαι χωρίς συμπτώματα από το 2016.
Πυροδοτήθηκε από προστατίτιδα, το πρωτόκολλο Wise Anderson με βοήθησε περισσότερο από όλες τις θεραπείες.

α, μιλάμε ότι είσαι μεγάλο ταλέντο!  ;D
Ηλικία εμφάνισης 39 (αρχές 2011). Αρχικά πόνος στη βουβωνική περιοχή, επιτακτική ούρηση και κίτρινο χρώμα σπέρματος. Αργότερα συχνουρία, νυχτουρία, σπανιότερα τσούξιμο, μικροενοχλήσεις κατά την στύση και την εξπερμάτωση. Πλέον σχεδόν καλά με χαλάρωση, αποφυγή εντάσεων και στρες, τρέξιμο, αραιή εκπερμάτωση, μασάζ, διατάσεις.

Αν κάποιος θέλει να με ρωτήσει για την γνώμη μου σε κάτι ας ποστάρει στο forum ώστε να μπορούν να διαβάσουν και άλλοι που μπορεί να ενδιαφέρονται. Όχι με προσωπικό μήνυμα αν δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος. Και όχι στο chat.

Δεν έχω (δεν γνωρίζω) πολλά πράγματα να απαντήσω σε ερωτήσεις ανθρώπων που πιστεύουν ότι έχουν μια μικροβιακή πάθηση και ρωτούν για αντιβιώσεις και μικρόβια πέρα από αυτά που έχω γράψει εδώ: http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=654.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=227.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=239.0

E είναι να υπάρχει και ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ που σε εμπνέει!
Γιατρός-άνθρωπος, άνθρωπος πάνω απ' όλα, να του δίνει ο Θεός κουράγιο και δύναμη να μας εμπνέει...
Μόνο...
Χρόνιο, Μυϊκά βασιζόμενο Πυελικό Άλγος.
Ξεκίνησε το 2012, είμαι χωρίς συμπτώματα από το 2016.
Πυροδοτήθηκε από προστατίτιδα, το πρωτόκολλο Wise Anderson με βοήθησε περισσότερο από όλες τις θεραπείες.

Και για μένα, τον Μαρκέλο και τον Hyper Ban έχει αποτελέσει μεγάλη έμπνευση...τι να λέμε...ανέκδοτα, γελοιογραφίες, ποιήματα...μην κοιτάς που δεν τα βγάζουμε στη φόρα  :D
Ηλικία εμφάνισης 39 (αρχές 2011). Αρχικά πόνος στη βουβωνική περιοχή, επιτακτική ούρηση και κίτρινο χρώμα σπέρματος. Αργότερα συχνουρία, νυχτουρία, σπανιότερα τσούξιμο, μικροενοχλήσεις κατά την στύση και την εξπερμάτωση. Πλέον σχεδόν καλά με χαλάρωση, αποφυγή εντάσεων και στρες, τρέξιμο, αραιή εκπερμάτωση, μασάζ, διατάσεις.

Αν κάποιος θέλει να με ρωτήσει για την γνώμη μου σε κάτι ας ποστάρει στο forum ώστε να μπορούν να διαβάσουν και άλλοι που μπορεί να ενδιαφέρονται. Όχι με προσωπικό μήνυμα αν δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος. Και όχι στο chat.

Δεν έχω (δεν γνωρίζω) πολλά πράγματα να απαντήσω σε ερωτήσεις ανθρώπων που πιστεύουν ότι έχουν μια μικροβιακή πάθηση και ρωτούν για αντιβιώσεις και μικρόβια πέρα από αυτά που έχω γράψει εδώ: http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=654.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=227.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=239.0

ρε αυτος με την εμπνευση του μας ρίχνει στα αυτια.τι κατεβατα εχω γραψει,τι για κατσικότριχες,τι για μοναχικες βραδιες με ακαταν και καρα, το μουνάκι ο evans μας ξεπερασε με 2 ποιηματακια.
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

Παράθεση από: markelos στις 05 Σεπτεμβρίου, 2013, 06:40:14 ΜΜ
ρε αυτος με την εμπνευση του μας ρίχνει στα αυτια.τι κατεβατα εχω γραψει,τι για κατσικότριχες,τι για μοναχικες βραδιες με ακαταν και ΚΑΡΑγκιόζης, το μουνάκι ο evans μας ξεπερασε με 2 ποιηματακια.
Με τον Παύλο , μεσ´τον σταύλο  .
Τι αγάπη . Ένα δάκρυ  !!!
1994 ΚΟΜΦΟΥΖΙΟ
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

Που 'στε ρε μάγκες; Καιρό έχουμε να τα πούμε (από το blog του Κένταυρου αλλά βλέπω νέκρα πλέον εκεί). Σας παρακολουθώ αλλά δεν έχω προλάβει να ποστάρω λόγω τρομερού φόρτου εργασίας. Χαίρομαι που βλέπω ότι πολλά παιδιά εξακολουθούν να είναι καλά. Γυρίζω Ελλάδα σύντομα οπότε θα έχετε νέα μου.

Super Ban καλά είσαι φιλαράκι; Phaethon, Μαρκέλος τι λέει;

Καλά βρε Ηλία.Τι λέει θα κατεβεις για δήμαρχος στης εκλογες ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

Παράθεση από: Ηλίας Κασιδιάρης στις 06 Σεπτεμβρίου, 2013, 01:47:49 ΜΜ
Super Ban καλά είσαι φιλαράκι; Phaethon, Μαρκέλος τι λέει;

ΑΝΤΕ ΡΕ ΝΟΥΜΕΡΟ !!!!
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

ΟΧΙ     ΟΧΙ        ΟΧΙ          ΟΧΙ
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .