χαχαχαχαχαχα

Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις ;;;;

Σοβαρα τώρα  :

-ΟΧΙ

-Γιατί δεν ρωτάς τον ίδιο ;

Ρώτησε τον επίσης αν θες  , γιατί στο blog των τεκμηριώσεων όπου και του έχει αφιερωθεί , δεν υπάρχουν μαρτυρίες θεραπείας αλλά μόνο τεκμηριώσεις βελτίωσης ! Το προφανές είναι βεβαίως ,πως δηλαδή οι μαλλάξεις και για όσο γίνονται επιφέρουν μια κάποια σχετική ανακουφιση και όχι σε ολους .
ΣΟΡΥ.
Κάποιοι εδώ μέσα έκαναν γυρω στις 40 ,άλλοι 50 ,άλλοι 60 ...Εγώ (ο κόπανος) πάτησα τις 70 και ενώ τον είχα φάει απο τις πρώτες τι λαμόγιο είναι ,είχα εκτεθεί τόσο πολύ σε εκείνο το κωλοblog (έγραφα απο τους πρώτους-πολύ πριν εμφανιστεί αυτό το πράγμα δια χειρός spridex)   ,συνέχισα πιέζοντας τον εαυτό μου να πιστέψει πως αυτό δεν είναι αλήθεια , εθελοτυφλούσα κυριολεκτικά στις κωλοτούμπες του ,ανεχόμουν την λαιμαργία του για το χρήμα !!!
Τέλος κατέληξα με ένα wand και έναν πολύ καλο έλεγχο της κατάστασης μου .
Και για να προλάβω την σκεψη σου , ακριβώς 2 χρονια  πριν ,μας έλεγε πως οι θεραπευμένοι του σήμερα  θα φτάνουν το 96% αυτών που δοκίμασαν την θεραπεία του !!!Για το τώρα !!!Θεραπευμένοι απο μικρόβια και συμπτώματα βεβαίως !! Που ειναι λοιπόν ;;;;;;
Επίσης, Ακατάν τον λένε !
Άκου εκεί γιατρός απο το νησί !!!!
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

#16 22 Απριλίου, 2013, 07:30:58 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 22 Απριλίου, 2013, 07:32:51 ΜΜ από SUPER_SUPER BAN
Και πάλι όμως ,ναι ...
Με όλα αυτά που δίνει ,όλα αυτά τα περίεργα και κυριολεκτικά θανατηφόρα κοκτέιλ αντιβιοτικών  όλο και κάποιος θα έχει θεραπευτεί απο τα μικρόβια και θα έχει κάψει το συκώτι του ,αφού έπαθε ρήξη του αχειλίου του .
Ναι...
ΝΑι..
ΝΑΙ.
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .



Γράφονται και λέγονται πάρα πολλά πράγματα για τον συγκεκριμένο γιατρό. Αυτή τη στιγμή έχω ολοκληρώσει το ¼ της θεραπείας που ακολουθεί και το μικρόβιο δεν έχει καθαρίσει. Τα συμπεράσματά μου θα τα πω όταν και αν καθαρίσω από το μικρόβιο.
[/quote] Trapsoul σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να γινεις καλά και να ξεφραγκιαστεις γιατι η δουλειες γενικα δεν πάνε καλά και ο Ακαταν εχει αυξημενες ανάγκες.Αλλά ας πάμε στα σοβαρα.Αν θυμαμαι καλά τα χλαμυδια θέλουν ειδικη αντιμετώπιση και καταπολεμόνται σε 3 φάσεις ΑΣΧΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΩΛΟΔΑΧΤΥΛΟ και θελει πολύ προσοχη.Προσεχε μην την πατησεις!!!
Κια τωρα γυρναμε στις μαλακίες πάλι.....μα καλά πιστευεις σε αυτα που λέει?????ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ τα πιστευεις?????Δεν εχεις δει οτι ακόμα και στους θεραπευμένους του ειναι μηδενικα τα σχόλια??Δεν αφηνει να γράφουν τιποτα απολύτως ουτε στην χουντα(χρονια πολλα εχθες ηταν η επέτειος)δεν υπήρχε τετοια λογοκρισια και μην τσιμπας στην δικαιολογια του στυλ"δεν τα αφηνω για να μην παραπληροφορουν αυτα τα κοπροσκυλα markelos,super ban,phaethon κλπ συμορια τους ανυπεράσπιστους ασθενεις μου".Τελος πάντων τον βλέπω σε λίγο να βγαίνει σαν άλλος χριστος πάνω απο τους προστάτες σας και να φωνάζει ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΔΕΥΡΟ ΕΞΩ!!!!!!!ΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧ
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

Παράθεση από: SUPER_SUPER BAN στις 22 Απριλίου, 2013, 01:51:03 ΜΜ
Παράθεση από: Phaethon στις 22 Απριλίου, 2013, 01:12:05 ΜΜ
Καλωσήλθες...

ΠαράθεσηΨάχνοντας λοιπόν στο Internet και αποφασισμένος να λύσω το πρόβλημά μου πέφτω στο site του γιατρού από το νησί, αυτός με τις προστατικές πιέσεις(μαλάξεις). Μόνο με το ανάγνωσμα των μαρτυριών των ασθενών του μου ΈΦΥΓΑΝ τα συμπτώματα!!! Ακόμα και σήμερα δεν μπορώ να το εξηγήσω.

Lol... ;D Εγώ αν θες μπορώ να στο εξηγήσω! Απλά μια απορία, αφού σου έφυγαν τα συμπτώματα τότε γιατί πήγες;

(Ακατάν: τώρα και θεραπεία από απόσταση σαν τον Γιούρι Γκέλερ- μην με παρεξηγείς κάνω πλάκα!!)
Στην ηρεμία του ιατρείου του και εκεί που κάνει break με την απογευματινή  μπανάνα του και τον ζεστο ελληνικό καφέ του ,  ακούγωντας τα παλιά λαικά hit του Φίλιππου Νικολάου και των animals  ,συγκεντρώνεται μπροστά απο την οθόνη του laptop του και ακουμπώντας με τον δείκτη του το email του παθώντα ,φωνάζει με σχεδόν ναρκωμενη φωνή :
-Καθάρισε !!! ΚΑΘΑΡΙΣΕ !!!!!! Κ Α Θ Α Ρ Ι Σ Ε !!!!!!!!!!!!
Και μετά βυθίζεται σε  nirvana για να συνεχίσει το γνωστό θεόσταλτο  έργο του ,της συλλογής   50ρικων ...
Αμήν .
δεν ξερω για εσενα super ban αλλά αν ο υπολογιστης μου κολλήσει ιο στον Ακαταν θα τον πάω.Θα βάζει δάχτυλο στο USB
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

Παράθεση από: markelos στις 22 Απριλίου, 2013, 09:39:04 ΜΜ


Αυτή τη στιγμή έχω ολοκληρώσει το ¼ της θεραπείας που ακολουθεί και το μικρόβιο δεν έχει καθαρίσει.
Πέρα απο την πλάκα δοκιμασε το.Τελειωσε την θεραπεια σου.Και αν δεν δεις βελτιωση κάντην με ελαφρα απο εκει και κοιτα μην παίξεις το παιχνιδακι του λαγου που εχει δεμένο με κονταρι στην πλάτη ενα καροτο το οποιο απεχει απέχει 20 πόντους απο το προσωπό του και οσο και να τρέχει θα θέλει λίγο ακόμα για να το φτάσει........ΠΡΟΣΕΧΕ εμεις την πατησαμε
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

 
ΠαράθεσηΠέρα απο την πλάκα δοκιμασε το.Τελειωσε την θεραπεια σου.Και αν δεν δεις βελτιωση κάντην με ελαφρα απο εκει και κοιτα μην παίξεις το παιχνιδακι του λαγου που εχει δεμένο με κονταρι στην πλάτη ενα καροτο το οποιο απεχει απέχει 20 πόντους απο το προσωπό του και οσο και να τρέχει θα θέλει λίγο ακόμα για να το φτάσει........ΠΡΟΣΕΧΕ εμεις την πατησαμε

Πόσες θεραπείες έκανες ? Ακολούθησες πιστά τις οδηγίες του? Τι μικρόβιο είχες, αν είχες?
Εμφάνηση στα 35 μετά από χρήση φιναστερίδης. Οι εξετάσεις έδειξαν χλαμύδια. Θεραπεία με μαλάξεις και αντιβίωση. Η ψυχολογία ΜΕΤΡΑΕΙ!

Παράθεση από: markelos στις 22 Απριλίου, 2013, 09:42:11 ΜΜ
Παράθεση από: SUPER_SUPER BAN στις 22 Απριλίου, 2013, 01:51:03 ΜΜ
Παράθεση από: Phaethon στις 22 Απριλίου, 2013, 01:12:05 ΜΜ
Καλωσήλθες...

ΠαράθεσηΨάχνοντας λοιπόν στο Internet και αποφασισμένος να λύσω το πρόβλημά μου πέφτω στο site του γιατρού από το νησί, αυτός με τις προστατικές πιέσεις(μαλάξεις). Μόνο με το ανάγνωσμα των μαρτυριών των ασθενών του μου ΈΦΥΓΑΝ τα συμπτώματα!!! Ακόμα και σήμερα δεν μπορώ να το εξηγήσω.

Lol... ;D Εγώ αν θες μπορώ να στο εξηγήσω! Απλά μια απορία, αφού σου έφυγαν τα συμπτώματα τότε γιατί πήγες;

(Ακατάν: τώρα και θεραπεία από απόσταση σαν τον Γιούρι Γκέλερ- μην με παρεξηγείς κάνω πλάκα!!)
Στην ηρεμία του ιατρείου του και εκεί που κάνει break με την απογευματινή  μπανάνα του και τον ζεστο ελληνικό καφέ του ,  ακούγωντας τα παλιά λαικά hit του Φίλιππου Νικολάου και των animals  ,συγκεντρώνεται μπροστά απο την οθόνη του laptop του και ακουμπώντας με τον δείκτη του το email του παθώντα ,φωνάζει με σχεδόν ναρκωμενη φωνή :
-Καθάρισε !!! ΚΑΘΑΡΙΣΕ !!!!!! Κ Α Θ Α Ρ Ι Σ Ε !!!!!!!!!!!!
Και μετά βυθίζεται σε  nirvana για να συνεχίσει το γνωστό θεόσταλτο  έργο του ,της συλλογής   50ρικων ...
Αμήν .
δεν ξερω για εσενα super ban αλλά αν ο υπολογιστης μου κολλήσει ιο στον Ακαταν θα τον πάω.Θα βάζει δάχτυλο στο USB
Χαχαχαχαχαχα ,α ν ω μ α λ ε !
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

ΠαράθεσηΕμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand,και εν αναμονή για ομοιοπαθητικη απο τον Ιούνιο μετα απο 3 μηνες με βιταμίνες.
Επίσης σας βλέπω να αναφέρεστε σε wand. Τι είναι το wand? Πώς μπορώ να μάθω περισσότερα?
Εμφάνηση στα 35 μετά από χρήση φιναστερίδης. Οι εξετάσεις έδειξαν χλαμύδια. Θεραπεία με μαλάξεις και αντιβίωση. Η ψυχολογία ΜΕΤΡΑΕΙ!

#23 22 Απριλίου, 2013, 10:29:38 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 22 Απριλίου, 2013, 10:36:05 ΜΜ από SUPER_SUPER BAN
Παράθεση από: Trapsoul στις 22 Απριλίου, 2013, 09:56:05 ΜΜ
ΠαράθεσηΠέρα απο την πλάκα δοκιμασε το.Τελειωσε την θεραπεια σου.Και αν δεν δεις βελτιωση κάντην με ελαφρα απο εκει και κοιτα μην παίξεις το παιχνιδακι του λαγου που εχει δεμένο με κονταρι στην πλάτη ενα καροτο το οποιο απεχει απέχει 20 πόντους απο το προσωπό του και οσο και να τρέχει θα θέλει λίγο ακόμα για να το φτάσει........ΠΡΟΣΕΧΕ εμεις την πατησαμε

Πόσες θεραπείες έκανες ? Ακολούθησες πιστά τις οδηγίες του? Τι μικρόβιο είχες, αν είχες?
Πιστά τις οδηγίες ;
Το ξέρεις πως εκεί μέσα είναι ένα παληκάρι που τον πιστεύει και που έχει φτάσει να έχει κάνει πάνω απο 500 θεραπείες ;;;
Έφερε τον αδερφό του σε ένα πολύ καλό επίπεδο και πιστεύει πως θα κάνει καλά και αυτόν ! Το παράδοξο είναι πως ο συγκεκριμένος αν και πιστός ,δεν έχει την π α ρ α μ ι κ ρ η βελτίωση !!!Και ρε γμτ ,πόσο καλό παιδί φαίνεται .Ο ΑΚΑΤΑΝ δεν του έχει χαρίσει ούτε ένα σεντ και τον έχει σε κατάσταση ομηρίας σχεδον .
Αυτόν εμπιστεύεσαι ;;;

Και για ποιές οδηγίες μιλάς ;

Τις άλλα ντάλον ;

Δεν θα ξεχάσω ποτέ μου πως με ειρωνευόταν όταν του παρέθετα κάτι καινούργιο που διάβασα και μετά αφού το ξέχναγε πως του το είχα πει εγώ ,μου το συνέστηνε !!!!!
Ενώ γέλαγε με την νευρομυική θεωρία , μετά απο λίγο την έβαλε και αυτή στο ρεπερτόριο του το u.f.o ...
Να σου πω ,βαλτός είσαι ;
Για πια πίστη μιλάς ;
Άκου εκεί πιστος !!!Αυτά για άπιστους και απείθαρχους δήθεν ασθενείς  τα λέει ο ίδιος ,για να πείσει τους καινούργιους ασθενείς ,πως έφταιγαν οι ίδιοι οι ασθενείς που δεν έγιναν καλά και οχι ο ίδιος για την αποτυχία που είχε να τους θεραπεύσει  !!!

Tην φωτογραφία μην ξεχάσεις να βγάλεις!!!!

ΜΑΡΚΕΛΕ ΜΑΛΑΚΑ ΕΣΥ ΕΦΤΑΙΓΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕΣ ΚΑΛΑ !!!!

Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

Ρε φιλε Ban... το ότι εσύ δεν έγινες καλά δεν σημαίνει ότι κάποιος άλλος δεν έγινε καλά... Αντιλαμβάνομαι την τσαντίλα σου, αλλά όπως καταλαβαίνεις το οφείλω στον εαυτό μου να σιγουρευτώ. Ασχετα με τον Ακαταν, υπάρχουν πολλοί γιατροί και γνώμες ότι το προστατικό massge βοηθάει όπως αυτή πχ http://www.drmirkin.com/men/M156.html

Και όχι δεν είμαι βαλτός, απλά ελπίζω ακόμα...
Εμφάνηση στα 35 μετά από χρήση φιναστερίδης. Οι εξετάσεις έδειξαν χλαμύδια. Θεραπεία με μαλάξεις και αντιβίωση. Η ψυχολογία ΜΕΤΡΑΕΙ!

Εντάξει φίλε θέλουμε να έχουμε καλή τη πίστη αλλά αν μπήκες εδώ να μας κάνεις διαφήμηση για τον Ακατάν τζάμπα κόπο κάνεις και μάλλον κακό θα του κάνεις. Τα επιχειρήματα "κάτσε να δούμε", "να δοκιμάσουμε" δεν περνάνε πλέον σε εμάς γιατί τα φάγαμε στη μάπα 2 χρόνια και η βλακεία έχει και τα όριά της. Ο τύπος είναι απάτη και γνωρίζω ότι κάποια παιδιά του έχουν κάνει μηνύσεις.

Όσο για τα link που ποστάρεις για προστατικό μασάζ κλπ είναι 15 χρόνια πίσω. Η έρευνα έχει καταρρίψει καιρό τώρα όλα όσα παραθέτεις και πιστεύεις και μπορώ να σου αντιπαραθέσω κι εγώ άλλα 40 links αλλά δεν μπαίνω στον κόπο. Κάτσε και ψάξτο. Αν είσαι πεπεισμένος τόσο πολύ είσαι ελεύθερος να κάνεις ότι θες, δικά σου λεφτά είναι. Αν επιθυμείς να μάθεις αν κάποιος από τους ασθενης του έγινε καλά γιατί το ρωτάς εδώ και δεν το ρωτάς στο σαλονάκι όπου είναι όλοι μαζεμένοι; Ή στο blog με τις τεκμηριώσεις;
Ηλικία εμφάνισης 39 (αρχές 2011). Αρχικά πόνος στη βουβωνική περιοχή, επιτακτική ούρηση και κίτρινο χρώμα σπέρματος. Αργότερα συχνουρία, νυχτουρία, σπανιότερα τσούξιμο, μικροενοχλήσεις κατά την στύση και την εξπερμάτωση. Πλέον σχεδόν καλά με χαλάρωση, αποφυγή εντάσεων και στρες, τρέξιμο, αραιή εκπερμάτωση, μασάζ, διατάσεις.

Αν κάποιος θέλει να με ρωτήσει για την γνώμη μου σε κάτι ας ποστάρει στο forum ώστε να μπορούν να διαβάσουν και άλλοι που μπορεί να ενδιαφέρονται. Όχι με προσωπικό μήνυμα αν δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος. Και όχι στο chat.

Δεν έχω (δεν γνωρίζω) πολλά πράγματα να απαντήσω σε ερωτήσεις ανθρώπων που πιστεύουν ότι έχουν μια μικροβιακή πάθηση και ρωτούν για αντιβιώσεις και μικρόβια πέρα από αυτά που έχω γράψει εδώ: http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=654.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=227.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=239.0

#26 22 Απριλίου, 2013, 10:49:58 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 22 Απριλίου, 2013, 10:55:23 ΜΜ από SUPER_SUPER BAN
Παράθεση από: Trapsoul στις 22 Απριλίου, 2013, 10:36:06 ΜΜ
Ρε φιλε Ban... το ότι εσύ δεν έγινες καλά δεν σημαίνει ότι κάποιος άλλος δεν έγινε καλά... Αντιλαμβάνομαι την τσαντίλα σου, αλλά όπως καταλαβαίνεις το οφείλω στον εαυτό μου να σιγουρευτώ. Ασχετα με τον Ακαταν, υπάρχουν πολλοί γιατροί και γνώμες ότι το προστατικό massage βοηθάει όπως αυτή πχ http://www.drmirkin.com/men/M156.html

Και όχι δεν είμαι βαλτός, απλά ελπίζω ακόμα...
Εγώ πάντως στο άλλο blog μόνο τεκμηριωμένους βλέπω!!!
Εσύ βλέπεις την λαοθάλασσα του 96 % πουθενά ;Του 100% βασικά είναι γιατί στο υπόλοιπο  4 % κάνει ενέσεις !!!
Ξέρεις πόσους μαλάκες σαν εμένα(οχι και εσένα ακόμα -εσύ ονειρεύεσαι ακόμα)εκμεταλεύτηκε ;

Τι τσαντίλα μου όχι αγόρι μου ,ούτε καν δεν μπορείς να την φανταστείς !
Ούτε καν!!!

Την επόμενη φορά που θα παραθέσεις link φρόντισε να έχεις διαβάσει και ότι άλλο έχουμε παραθέσει και εμείς ,γιατί μάλιασε το δάχτυλο να γράφουμε τα ίδια και τα ίδια !
Άσε που η αλήθεια είναι ότι συμφωνούμε ,μιάς και όπως και όπως λες το μασάζ βοηθάει ,δεν θεραπεύει!!!
Το θεραπεύει απέχει πολύ απο αυτό και χαίρομαι που συμφωνούμε !!!
8) 8) 8) 8) 8) 8)
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

#27 22 Απριλίου, 2013, 10:52:29 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 22 Απριλίου, 2013, 10:58:33 ΜΜ από SUPER_SUPER BAN
ΠαράθεσηΑν επιθυμείς να μάθεις αν κάποιος από τους ασθενης του έγινε καλά γιατί το ρωτάς εδώ και δεν το ρωτάς στο σαλονάκι όπου είναι όλοι μαζεμένοι; Ή στο blog με τις τεκμηριώσεις;
Αλήθεια , αυτό γιατί δεν το κάνεις ;
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

Ρε Trapsoul πλάκα μου κάνεις εσυ τωρα?????Τσιμπάς ηδη με τις παπαριες που σου λέει?Αν ειδες πριν σου ειπα να κάνεις τις θεραπείες σου ΟΛΕΣ μεχρι να πειστεις οτι δεν σε θεραπευει γιατι για αυτο μιλάει οχι για βελτίωση συμπτωμάτων.Εκανα περιπου 30 αν σε ενδιαφερει και σταματησα γιατι άρχισε να μου λέει οτι εκεινος με θεραπευσε παροτι εγω ημουν συνεχεια με τσούξιμο και πόνο και μου ειπε στα μουτρα μου οτι ολα ειναι στο μυαλό μου και φταιει το ξερο μου το κεφαλι.Αυτα τα άκουγα και απο άλλους γιατρους που δεν επαιρναν 50 ρικάκι κάθε φορα και στην τελική ηταν πιο ειλικρινεις γιατι μου έλεγαν οτι δεν μπορουν και δεν ξερουν αν μπορουν να με κάνουν καλά.Πόλες φορες δεν μου επαιρναν καν χρήματα.
Και  η καραμελίτσα του τυπου απείθαρχος και δεν κάνουν αυτο που λέω πρέπει να ειναι κάποιος πολυ βλάκας για να την καταπιεί.Ημουν πιστος στο 99,9 % αυτον που έλεγε.Το μονο που δεν έκανα ηταν να χορευω σε πανσεληνο 29 Φλεβαρη με βροχη και να φοραω νυφικό.
Το wand που ρωτας ειναι ενα παλουκάκι που κάνει δουλεια πολυ καλύτερη απο του Ακαταν,σε ανακουφίζει οταν εισαι σε έξαρση,στοιχιζει 85 περιπου ευρωπουλα και το σημαντικότερο  ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ WAND ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΘΕΡΑΠΕΥΣΕΙ ΠΛΗΡΩΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΑΛΛΑ WAND ΣΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΟΥ.Το wand δεν σε λέει απειθαρχο και δεν σου λεει οτι αυτο δεν ειναι πάλουλωμα αλλά θεραπεία και στο τελος δεν σου ζηταει 50 ευρω.
Ο super ban  τσαντισμενος δεν ειναι με τον Ακαταν αλλά  με τον εαυτο του που δεν ειδε νωριτερα οτι ο τυπος ειναι μουφα,και αν εγω ημουν 99%πιστος σε αυτα που μας ελεγε ο super ban ηταν 101% και εκανε και επιπλέον πράγματα που βοηθούσαν την κατάσταση του και αν δεν κάνω λάθος εφτασε τις 70 μαλάξεις.
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

Παράθεση.....δεν περνάνε πλέον σε εμάς γιατί τα φάγαμε στη μάπα 2 χρόνια....
Πάμε full για 2.5 Phaethonta . . .
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .