Το πολύ το τακα τακα .......φιλαρακι ελατωσε το άθλημα γιατι κάποια στιγμη θα εξαρτηθεις τόσο πολύ απο το πορνο και θα φτιάχνεσαι μόνο με οτι βλέπεις να κάνουν οι επαγγελματίες με αποτελεσμα οτι και να σου κάνει η οποια γκόμενα γνωρίζεις δεν θα σε φτιάχνει με τίποτα.Φιλικα στο λέω χωρις να ειρωνευομαι.
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

ευχαριστω παιδια! θα το παλεψω δεν ξερω πως εγινε συνηθεια!
ειμαι 29 ετων, μεχρι στιγμης χωρις προβλημα υγειας, αλλα παχυσαρκος, 160 κιλα υψος 187, εχω κανει εξετασεις ολα καλα, τωρα εχω ενα θεμα με τη στυση κ δε ξερω γιατι;

σου εγινε οπως έγινε και σε όλους μας....σιγα σιγα και δεν το πήραμε χαμπάρι.Εγω έβλεπα τσοντες και τον έπαιζα και 3 φορες απανωτα.Και τωρα τον ηπια...........
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

Παράθεση από: markelos στις 27 Αυγούστου, 2013, 05:56:01 ΜΜ
σου εγινε οπως έγινε και σε όλους μας....σιγα σιγα και δεν το πήραμε χαμπάρι.Εγω έβλεπα τσοντες και τον έπαιζα και 3 φορες απανωτα.Και τωρα τον ηπια...........
Εγώ τι να σου πω ,την έκοψα και βρήκα την υγειά μου .Για να είμαι ακριβής την περιορισα και αν το παρακάνω έχω προβλήματα που με το πολύ σεξ   δεν  έχω .
Είναι μαλακία ρε παιδάκι μου η πολύ μαλακία .Διάβασε ότι εχουμε αναρτήσει ,θα βοηθηθεις .Και μην το σκεφτεσαι και πολύ το σεξ όταν είναι να το κάνεις ,αφήσου .Και το βασικότερο ,φύγε απο εδω ,απο αυτό το forum .Δεν έχεις καμία δουλειά με εμάς ,Είσαι υγιειής  . -
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

παλικαρια που το ξερετε οτι ειμαι υγιης; το εκανα για πολυ καιρο κ γω! απο τη κυριακη που διαβασα το φορουμ, δεν ξανασχοληθηκα με πορνο κ αυνανισμο, καλα θα μου πειτε ειναι 2 μερες! αλλα μου κοπηκαν τα ποδια με τη ζημια που μπορεις να παθεις! δεν ειχα ιδεα! πολλες φορες ειχα σχεση και αυνανιζομουν! παλιοτερα! ευχαριστω για την υποστηριξη παντως!
ειμαι 29 ετων, μεχρι στιγμης χωρις προβλημα υγειας, αλλα παχυσαρκος, 160 κιλα υψος 187, εχω κανει εξετασεις ολα καλα, τωρα εχω ενα θεμα με τη στυση κ δε ξερω γιατι;

Δεν εισαι υγιής...ΕΜΕΙΣ σε θεραπέυσαμε!!!!!!!!!!!!! :-X
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

παλικαρια πηγα σημερα με γυναικα αλλα δεν ημουν ντουρος, τελειωσα με αυνανισμο, ειχα αρκετη ποσοτητα σπερματος, μηπως φταιει που ειμαι κ παχυσαρκος 160 κιλα? ειμαι πολυ χαλια ψυχολογικα!  :-[
ειμαι 29 ετων, μεχρι στιγμης χωρις προβλημα υγειας, αλλα παχυσαρκος, 160 κιλα υψος 187, εχω κανει εξετασεις ολα καλα, τωρα εχω ενα θεμα με τη στυση κ δε ξερω γιατι;

Παράθεση από: zeus1984 στις 05 Σεπτεμβρίου, 2013, 08:07:10 ΜΜ
παλικαρια πηγα σημερα με γυναικα αλλα δεν ημουν ντουρος, τελειωσα με αυνανισμο, ειχα αρκετη ποσοτητα σπερματος, μηπως φταιει που ειμαι κ παχυσαρκος 160 κιλα? ειμαι πολυ χαλια ψυχολογικα! 
Γραψε μας ενα αναλυτικο ιστορικο αν θες και εδω είμαστε  .
Πολλές φορές έχουμε πει πως ένα χάπι δεν αρκει για να μας φτιάξει ή να μας βελτιώσει αλλά μία ολοκληρωτικη στροφη ως προς τις συνηθειες μας.
Με μία 1η εντύπωση αυτό που φταίει σε εσένα είναι και το προφανες .Γιατι δεν προσπαθεις ας πουμε να αδυνατισεις ;
Τι υψος εισαι ρε συ και είσαι 160 κιλά ;
2.15 ;
Γραψε μας ηλικια κτλ και οτι εσυ πιστευεις που σε οδηγησε εδω ...
Μία ακόμη σκεψη που μου ερχεται στο μυαλό είναι το ζαχαρο .Συνδεεται αμμεσα με την στυτικη δυσλειτουργια ,όπως βεβαιως και με την παχυσαρκια .Το έχεις ελεχξει φίλε μου ;

ΑΝ και αυτό που έχεις ίσως να είναι 'ασχετο προφανως με αυτο που ταλανίζει εμάς ίσως να μπορεσουμε να σε βοηθησουμε  .

Θα ειμαι πολυ χαρούμενος αν το κανω .Προσπαθησε να αλλάξεις ...Δεν θελει κόπο ,αγάπη για εσένα μονο ...
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

λοιπον ειμαι 29 ετων, εχω υψος 187 εκατοστα κ βαρος 160 κιλα. μεχρι στιγμης δεν εχω καποιο προβλημα υγειας ο γιατρος μου ειπε οτι πρεπει να κανω διαιτα για να μην αποκτησω. εχω αδυναμια στυσης εδω κ ενα χρονο περιπου, φοβομουν οτι ηταν λογω αυνανισμου (γινοταν καθημερινα) εδω κ  βδομαδες τον εκοψα μαχαιρι απο τη στιγμη που διαβασα το site εδω.ειμαι πολυ μπερδεμενος κ στεναχωρημενος φοβαμαι οτι κατεστρεψα τον εαυτο μου, δεν εχω καθολου ορεξη κ δεν ξερω τι να κανω;
ειμαι 29 ετων, μεχρι στιγμης χωρις προβλημα υγειας, αλλα παχυσαρκος, 160 κιλα υψος 187, εχω κανει εξετασεις ολα καλα, τωρα εχω ενα θεμα με τη στυση κ δε ξερω γιατι;

Παράθεση από: Hyper Ban στις 05 Σεπτεμβρίου, 2013, 09:12:48 ΜΜ
Μία ακόμη σκεψη που μου ερχεται στο μυαλό είναι το ζαχαρο .Συνδεεται αμμεσα με την στυτικη δυσλειτουργια ,όπως βεβαιως και με την παχυσαρκια .Το έχεις ελεχξει φίλε μου ;

Βασιζόμενος σε όσα σωστά ανέφερε ο ban και χωρίς να θέλω να σε τρομάξω, κάποιες φορές στυτικά προβλήματα μπορεί να υποδηλώνουν πολύ σοβαρότερα προβλήματα υγείας όπως π.χ. καρδιαγγειακά. Δεν σημαίνει βέβαια ότι αναγκαστικά αυτό ισχύει για σένα αλλά η παχυσαρκία που ανέφερες δίνει ένα στοιχείο που βαρύνει την περίπτωσή σου. Καλό θα ήταν να μην το αφήσεις χωρίς να το εξετάσεις. Καπνίζεις;

Πάντως στην θέση σου θα ξεκίναγα να βάζω τα πράγματα στη θέση τους κατ'αρχάς χάνοντας κιλά. Αν θες εγγυημένα και υγιεινά να χάσεις πολλά κιλά, διάβασε και ακολούθησε αυστηρά την παλαιο-δίαιτα (paleo-diet). Την έκανα και "έλιωσα" μέσα σε 2 μήνες.
Ηλικία εμφάνισης 39 (αρχές 2011). Αρχικά πόνος στη βουβωνική περιοχή, επιτακτική ούρηση και κίτρινο χρώμα σπέρματος. Αργότερα συχνουρία, νυχτουρία, σπανιότερα τσούξιμο, μικροενοχλήσεις κατά την στύση και την εξπερμάτωση. Πλέον σχεδόν καλά με χαλάρωση, αποφυγή εντάσεων και στρες, τρέξιμο, αραιή εκπερμάτωση, μασάζ, διατάσεις.

Αν κάποιος θέλει να με ρωτήσει για την γνώμη μου σε κάτι ας ποστάρει στο forum ώστε να μπορούν να διαβάσουν και άλλοι που μπορεί να ενδιαφέρονται. Όχι με προσωπικό μήνυμα αν δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος. Και όχι στο chat.

Δεν έχω (δεν γνωρίζω) πολλά πράγματα να απαντήσω σε ερωτήσεις ανθρώπων που πιστεύουν ότι έχουν μια μικροβιακή πάθηση και ρωτούν για αντιβιώσεις και μικρόβια πέρα από αυτά που έχω γράψει εδώ: http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=654.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=227.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=239.0

οπωσδηποτε πρεπει να αλλαξω,  :-\, κ τωρα που θα ξαναδω αυτη τη κοπελα τη δευτερα; τι να κανω; να παρω καποιο χαπι; να την αποφυγω; δε λεει!
ειμαι 29 ετων, μεχρι στιγμης χωρις προβλημα υγειας, αλλα παχυσαρκος, 160 κιλα υψος 187, εχω κανει εξετασεις ολα καλα, τωρα εχω ενα θεμα με τη στυση κ δε ξερω γιατι;

Αυτό έχει να κάνει με το τι είδους σχέση έχεις με αυτή τη κοπέλα. Αν πάντως σε αγχώνει μην πας να κάνεις τίποτα, δεν θα σου βγει. Εγώ νομίζω η ειλικρίνεια (που προσφέρει χαλάρωση) είναι ότι καλύτερο.
Ηλικία εμφάνισης 39 (αρχές 2011). Αρχικά πόνος στη βουβωνική περιοχή, επιτακτική ούρηση και κίτρινο χρώμα σπέρματος. Αργότερα συχνουρία, νυχτουρία, σπανιότερα τσούξιμο, μικροενοχλήσεις κατά την στύση και την εξπερμάτωση. Πλέον σχεδόν καλά με χαλάρωση, αποφυγή εντάσεων και στρες, τρέξιμο, αραιή εκπερμάτωση, μασάζ, διατάσεις.

Αν κάποιος θέλει να με ρωτήσει για την γνώμη μου σε κάτι ας ποστάρει στο forum ώστε να μπορούν να διαβάσουν και άλλοι που μπορεί να ενδιαφέρονται. Όχι με προσωπικό μήνυμα αν δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος. Και όχι στο chat.

Δεν έχω (δεν γνωρίζω) πολλά πράγματα να απαντήσω σε ερωτήσεις ανθρώπων που πιστεύουν ότι έχουν μια μικροβιακή πάθηση και ρωτούν για αντιβιώσεις και μικρόβια πέρα από αυτά που έχω γράψει εδώ: http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=654.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=227.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=239.0

Εγω θα σου έλεγα να πάρεις 1 καυλόχαπο και να της αλλάξεις την παναγία.Να της δώσεις τα κωλομάγουλα στα χερια .
:P
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

Παράθεση από: zeus1984 στις 06 Σεπτεμβρίου, 2013, 10:52:40 ΠΜ
οπωσδηποτε πρεπει να αλλαξω,  :-\, κ τωρα που θα ξαναδω αυτη τη κοπελα τη δευτερα; τι να κανω; να παρω καποιο χαπι; να την αποφυγω; δε λεει!
Δεν απάντησες σε αυτό που σε ρώτησε ο Φαεθων και γεινκότερα απο ότι βλέπω  δεν έχεις καν την διάθεση να αλλάξεις  .

Ψάχνεις   εύκολες λυσεις τύπου χάπι  οι οποίες και μόνο προσχαιρες είναι ,πασσαλείματα κοινώς και δεν χτυπάς μεθοδικά το προβλημα στην ρίζα του .Δεν έχω ιδέα επίσης ποιος μπορεί να είσαι και μπορεί να τρολλαρεις και να κοροιδευεις  ,αλλά πρέπει να σου πω πως αλλάγη για εσενα στα 160 + κιλά που είσαι θα σημαινει εξωτερικη και εσωτερική βελτίωση ...



-Καπνίζεις ;

-Πόσα χρόνια είσαι σε αυτά τα κιλά ;

-Συνέβη κάτι και τα απόκτησες ;Κατάθλιψη ας πούμε ;

-Είσαι επιρρεπής στα γλυκά ;

-Τρως πολλά λιπαρά και σε μεγάλες ποσότητες ;

-Πότε έκανες τελευταία φορά εξετάσεις αίματος ;


-Έχεις κάνει ποτέ ορμονολoγikές εξετάσεις ;Οι υπέρβαροι άντρες έχουν την τάση και αντιστρέφουν τις ανδρικες ορμόνες σε θηλυκες .Εν ολίγοις γίνονται κατά κάτα κάποιο τρόπο χημικά περισσότερο γυναίκες παρά άντρες και αυτό έχει ως αποτέλεσμα μικρότερη επιθυμια για σεξ - μειωμένη libido .

-Eίχες ποτέ σου σταθερή σχέση ;Εν ολίγοις ξέρεις να κάνεις σεξ ή έχεις μάθει στον οργανισμό σου μόνο να έρχεται με το χέρι σου ;


.- Αν πάρεις χάπια σ.δ. ΚΥΝΔΥΝΕΥΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΑΝΑΚΟΠΉ Ή ΕΜΦΡΑΓΜΑ ΤΟΥ ΜΥΟΚΑΡΔΙΟΥ .Αν προτιμας τώρα αυτη την συντομη και ''ανωδυνη λύση'' ,σαν να τρως μια σοκολάτα ας πουμε ή ένα γλυκό σουδάκι ή ενα πιτόγυρο ,κάνετο αλλά πρώτα συμβουλέυσου καρδιολόγο και αφου κάνεις τις αντίστοιχες εξετάσεις παρε όσα θες .

Σε παρακαλώ απαντησε μου σε οτι σε ρωτησα .
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

Παράθεση από: zeus1984 στις 06 Σεπτεμβρίου, 2013, 10:52:40 ΠΜ
οπωσδηποτε πρεπει να αλλαξω,  :-\, κ τωρα που θα ξαναδω αυτη τη κοπελα τη δευτερα; τι να κανω; να παρω καποιο χαπι; να την αποφυγω; δε λεει!
Μεγάλο παιδί είσαι(κυριολεκτικά)ώριμα σκέψου και αντιστοίχως πράξε ...Σιγουρα να ξέρεις αυτή νίωθει το ίδιο 'ασχημα με εσένα  . . .

Διάβασε εδώ ιστορίες απο εμάς :

http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=731.msg1999#msg1999
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .