Phaethon δεν θεωρώ ότι υπάρχει λόγος να ερχόμαστε σε αντιπαράθεση. Εγώ και αρκετοί άλλοι χάρη σε αυτό το φόρουμ γλυτώσαμε την απίστευση εκμετάλλευση και κοροϊδία που κάποιοι άλλοι υπέστησαν. Αυτό το χρωστάμε στα μέλη που ξεκίνησα την προσπάθεια αυτή για να διακινούνται ελεύθερα οι απόψεις χωρίς λογοκρισία. Καλό Πάσχα σε όλους και μακριά από Χρυσοδάκτυλους!
Διάγνωση Χρόνιας Βακτηριακής Προστατίτιδας (e-coli) 2007 στα 31 λόγω ενοχλήσεων συζύγου μετά το σεξ - είχα συχνουρία και κάψιμο. Αποτυχημένες θεραπείες κυνολόνες ως 2010 τα παράτησα. Αδυναμία τεκνοποίησης Μάιος 2012 θεραπεία με ΑBlocker, Prixina, μαλάξεις. Καθαρός Ιουν 2012 - τεκνοποιηση Σεπ 2012 - Επανεμφάνιση e-coli Μάρτιος 2013

Καλημερες σε ολους! Να κανω 1 μικρη ερωτηση? Ο Ακαταν ειναι ο γνωστος που εχει κ μπλογκ και γραφουν ολοι οτι θεραπευτηκαν? Γιατι εχω σκεφτει να τον επισκεφτω!
Εμφανιση πριν απο 2 μηνες κατακορυφης στυτικης δυσλειτουργιας. Επισκεψη σε ουρολογο και εξετασεις (χοληστερινη,τεστοστερονη) οι οποιες δεν εδειξαν απολυτως τιποτα. Τα υπολοιπα συμπτωματα που αναφερετε δεν τα εχω αλλα δεν εφησυχάζω κιολας. Ξεχασα να αναφερω. Απουσια στυσης κατα τον αυνανισμο. Σπερμα νομιζω κανονικο. Χαιρομαι που βρηκα το foroum και τα ειπα.

Αυτός είναι! Ελπίζω να έχεις γερό πορτοφόλι! Βλέπε post είναι πολλά τα λεφτά Άρη...
Διάγνωση Χρόνιας Βακτηριακής Προστατίτιδας (e-coli) 2007 στα 31 λόγω ενοχλήσεων συζύγου μετά το σεξ - είχα συχνουρία και κάψιμο. Αποτυχημένες θεραπείες κυνολόνες ως 2010 τα παράτησα. Αδυναμία τεκνοποίησης Μάιος 2012 θεραπεία με ΑBlocker, Prixina, μαλάξεις. Καθαρός Ιουν 2012 - τεκνοποιηση Σεπ 2012 - Επανεμφάνιση e-coli Μάρτιος 2013

Παράθεση από: βερτης στις 02 Μαΐου, 2013, 10:25:07 ΠΜ
Αυτός είναι! Ελπίζω να έχεις γερό πορτοφόλι! Βλέπε post είναι πολλά τα λεφτά Άρη...

Σε ευχαριστω για την αμεση απαντηση! Δεν θα παρω! Θα παω σε αλλον! Αλλα ολοι μας βλεπουν λιγο πολυ σαν ευρα. Να πω κ το αλλο οποιος ξερει καποιον καλο ουρολογο ανδρολογο στην Αθηνα παντα ας τον προτεινει σε προσωπικο μυν. Απο εχθες πολυ στεναχωρια!
Εμφανιση πριν απο 2 μηνες κατακορυφης στυτικης δυσλειτουργιας. Επισκεψη σε ουρολογο και εξετασεις (χοληστερινη,τεστοστερονη) οι οποιες δεν εδειξαν απολυτως τιποτα. Τα υπολοιπα συμπτωματα που αναφερετε δεν τα εχω αλλα δεν εφησυχάζω κιολας. Ξεχασα να αναφερω. Απουσια στυσης κατα τον αυνανισμο. Σπερμα νομιζω κανονικο. Χαιρομαι που βρηκα το foroum και τα ειπα.

Παράθεση από: Machine Head στις 02 Μαΐου, 2013, 10:28:38 ΠΜ
Θα παω σε αλλον! Αλλα ολοι μας βλεπουν λιγο πολυ σαν ευρα.

Machine Head έχεις δίκιο, όλοι μας βλέπουν σαν ευρά. Και οι γιατροί άνθρωποι είναι -πλεονέκτες όπως όλοι μας- η ιατρική είναι το επάγγελμά τους και εμείς πελάτες τους. Και όπως όλοι μας θέλουν από τη δουλειά τους να βγάλουν όσο πιο πολλά λεφτά μπορούν. Αυτό όμως έχει τεράστια διαφορά από το να σου λένε ψέμματα για να το επιτύχουν.
Ηλικία εμφάνισης 39 (αρχές 2011). Αρχικά πόνος στη βουβωνική περιοχή, επιτακτική ούρηση και κίτρινο χρώμα σπέρματος. Αργότερα συχνουρία, νυχτουρία, σπανιότερα τσούξιμο, μικροενοχλήσεις κατά την στύση και την εξπερμάτωση. Πλέον σχεδόν καλά με χαλάρωση, αποφυγή εντάσεων και στρες, τρέξιμο, αραιή εκπερμάτωση, μασάζ, διατάσεις.

Αν κάποιος θέλει να με ρωτήσει για την γνώμη μου σε κάτι ας ποστάρει στο forum ώστε να μπορούν να διαβάσουν και άλλοι που μπορεί να ενδιαφέρονται. Όχι με προσωπικό μήνυμα αν δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος. Και όχι στο chat.

Δεν έχω (δεν γνωρίζω) πολλά πράγματα να απαντήσω σε ερωτήσεις ανθρώπων που πιστεύουν ότι έχουν μια μικροβιακή πάθηση και ρωτούν για αντιβιώσεις και μικρόβια πέρα από αυτά που έχω γράψει εδώ: http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=654.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=227.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=239.0

Παράθεση από: βερτης στις 02 Μαΐου, 2013, 10:07:59 ΠΜ
Phaethon δεν θεωρώ ότι υπάρχει λόγος να ερχόμαστε σε αντιπαράθεση.

Βέρτη μεταξύ μας δεν υπάρχει κάποια αντιπαράθεση πέρα από το ότι εσφαλμένα υπονόησες ότι γενικά είμαι κατά της δοκιμής μαλάξεων και ότι κράτησες ίσες αποστάσεις. Είμαι κατά των ψεύτικων προσδοκιών και υποσχέσεων για τις μαλάξεις και όσων τις εκφράζουν.
Ηλικία εμφάνισης 39 (αρχές 2011). Αρχικά πόνος στη βουβωνική περιοχή, επιτακτική ούρηση και κίτρινο χρώμα σπέρματος. Αργότερα συχνουρία, νυχτουρία, σπανιότερα τσούξιμο, μικροενοχλήσεις κατά την στύση και την εξπερμάτωση. Πλέον σχεδόν καλά με χαλάρωση, αποφυγή εντάσεων και στρες, τρέξιμο, αραιή εκπερμάτωση, μασάζ, διατάσεις.

Αν κάποιος θέλει να με ρωτήσει για την γνώμη μου σε κάτι ας ποστάρει στο forum ώστε να μπορούν να διαβάσουν και άλλοι που μπορεί να ενδιαφέρονται. Όχι με προσωπικό μήνυμα αν δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος. Και όχι στο chat.

Δεν έχω (δεν γνωρίζω) πολλά πράγματα να απαντήσω σε ερωτήσεις ανθρώπων που πιστεύουν ότι έχουν μια μικροβιακή πάθηση και ρωτούν για αντιβιώσεις και μικρόβια πέρα από αυτά που έχω γράψει εδώ: http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=654.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=227.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=239.0

Παράθεση από: Machine Head στις 02 Μαΐου, 2013, 10:15:56 ΠΜ
Καλημερες σε ολους! Να κανω 1 μικρη ερωτηση? Ο Ακαταν ειναι ο γνωστος που εχει κ μπλογκ και γραφουν ολοι οτι θεραπευτηκαν? Γιατι εχω σκεφτει να τον επισκεφτω!
Aκριβως έτσι είναι όπως τα λες !
Αυτός ο απατεώνας με τεχνάσματα(ίσως και με λεφτά) ,υποδούλωσε κυριολεκτικά ένα blog και τον ιδιοκτήτη του ,παρουσιάζοντας τεκμηριώσεις βελτίωσης και όχι θεραπείας όπως λες!!!Όλα ξεκίνησαν όταν ο spridex τον βρήκε τυχαία τον γεναρη του ''11 αν δεν κάνω λάθος . . .Έκτοτε ,ένας βλάχος με πτυχίο κωλοδαχτύλωσε πανελλαδικός και όχι μόνο (δες ίκαρος) , όλους τους πικραμένους...
Αν τον επισκεφτείς να βρεθούμε να σου δώσω ενα 50ρικο να του δώσεις απο μένα γιατί ποτέ δεν θα του είναι αρκετά όσα και να του δώσεις ...
Πήγαινε και εσύ και υποδουλώσου αν θες , μόνο 2000+2 μαλλάξεις για την απόλυτη θεραπεία , εγώ ο πανίβλακας σταμάτησα στις 70 . :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o..
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

Παράθεση από: Machine Head στις 02 Μαΐου, 2013, 10:28:38 ΠΜ
Παράθεση από: βερτης στις 02 Μαΐου, 2013, 10:25:07 ΠΜ
Αυτός είναι! Ελπίζω να έχεις γερό πορτοφόλι! Βλέπε post είναι πολλά τα λεφτά Άρη...

Σε ευχαριστω για την αμεση απαντηση! Δεν θα παρω! Θα παω σε αλλον! Αλλα ολοι μας βλεπουν λιγο πολυ σαν ευρα. Να πω κ το αλλο οποιος ξερει καποιον καλο ουρολογο ανδρολογο στην Αθηνα παντα ας τον προτεινει σε προσωπικο μυν. Απο εχθες πολυ στεναχωρια!
Κλάψε τον πεθαμένο όσες μέρες θέλεις , αλλά μην ξεχάσεις να ζήσεις και να προσπαθήσεις για αυτό !
Διάβασε ότι έχουμε γράψει περι χ.π.α ,θα βοηθηθείς είμαι σίγουρος .
ΑΚΑΤΑΝ - FORUM = 0-1
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

Παράθεση από: Hyper Ban στις 02 Μαΐου, 2013, 08:07:11 ΜΜ
Παράθεση από: Machine Head στις 02 Μαΐου, 2013, 10:28:38 ΠΜ
Παράθεση από: βερτης στις 02 Μαΐου, 2013, 10:25:07 ΠΜ
Αυτός είναι! Ελπίζω να έχεις γερό πορτοφόλι! Βλέπε post είναι πολλά τα λεφτά Άρη...

Σε ευχαριστω για την αμεση απαντηση! Δεν θα παρω! Θα παω σε αλλον! Αλλα ολοι μας βλεπουν λιγο πολυ σαν ευρα. Να πω κ το αλλο οποιος ξερει καποιον καλο ουρολογο ανδρολογο στην Αθηνα παντα ας τον προτεινει σε προσωπικο μυν. Απο εχθες πολυ στεναχωρια!
Κλάψε τον πεθαμένο όσες μέρες θέλεις , αλλά μην ξεχάσεις να ζήσεις και να προσπαθήσεις για αυτό !
Διάβασε ότι έχουμε γράψει περι χ.π.α ,θα βοηθηθείς είμαι σίγουρος .
ΑΚΑΤΑΝ - FORUM = 0-1
Εχω την εντύπωση ban οτι ειναι περισσότερο απο 0-1.Αρκετοι που ψάχνονται και έχουν μπει εδω ειτε δεν θα πήγαν καθόλου(την γλύτωσαν)ειτε αν πήγαιναν θα επέστρεψαν υποψιασμένοι(και θα την γλυτώσουν).'Οπως και να έχει χαίρομαι που με κάποιον τρόπο βοηθούνται απο εδω μέσα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ οι συμπάσχοντες προστατιτιδοποθεις στην Ελλάδα.
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

Ευχαριστω ολους για τις αμεσες απαντησεις. Ημουν ετοιμος να τον επισκευτω αλλα κατι ειχα ψιλιαστει. Ειδικα διαβαζοντας το φορουμ που γραφουν ολοι! Ευχομαι σε ολους καλο πασχα κ καλες γιορτες να εχουμε!

Παράθεση από: Phaethon στις 02 Μαΐου, 2013, 11:16:07 ΠΜ
Παράθεση από: Machine Head στις 02 Μαΐου, 2013, 10:28:38 ΠΜ
Θα παω σε αλλον! Αλλα ολοι μας βλεπουν λιγο πολυ σαν ευρα.

Machine Head έχεις δίκιο, όλοι μας βλέπουν σαν ευρά. Και οι γιατροί άνθρωποι είναι -πλεονέκτες όπως όλοι μας- η ιατρική είναι το επάγγελμά τους και εμείς πελάτες τους. Και όπως όλοι μας θέλουν από τη δουλειά τους να βγάλουν όσο πιο πολλά λεφτά μπορούν. Αυτό όμως έχει τεράστια διαφορά από το να σου λένε ψέμματα για να το επιτύχουν.
Καλησπερα Patheon! Κ εγω ακομα στη δουλεια μου ολα τα βλεπω με την λογικη να πληρωθω! Ευρα δηλαδη! Αλλωστε κανεις δεν δουλευει για την ψυχη της μανας του! Αλλα απαιτω οταν παω ειδικα σε γιατρο να μην απλα κανει την εξεταση κ μετα να πεταει 2 αντε 3 ξερες μαλακιες του στυλ αν θες να τα ξαναπουμε ελα απο το ιατρειο μου! Ετσι το δα εγω! Τι να πω. Καλες γιορτες κ παλι.
Εμφανιση πριν απο 2 μηνες κατακορυφης στυτικης δυσλειτουργιας. Επισκεψη σε ουρολογο και εξετασεις (χοληστερινη,τεστοστερονη) οι οποιες δεν εδειξαν απολυτως τιποτα. Τα υπολοιπα συμπτωματα που αναφερετε δεν τα εχω αλλα δεν εφησυχάζω κιολας. Ξεχασα να αναφερω. Απουσια στυσης κατα τον αυνανισμο. Σπερμα νομιζω κανονικο. Χαιρομαι που βρηκα το foroum και τα ειπα.

Τη 'θεραπεία' με μαλάξεις βασικά τις κάνει ο 'ακατανόμαστος' που υποστηρίζεται από γνωστό blog.
Εδώ να παρατηρήσουμε τα εξής:
1. Δεν είναι απλώς μαλάξεις. Πρόκειται για πολύ ισχυρές πιέσεις στον προστάτη, κάτι που εκτός από φοβερά οδυνηρό είναι πρωτίστως ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ. Αυτό μου τόνισαν ουρολόγοι και λοιμωξιολόγοι που επισκέφτηκα (δυστυχώς) μετά την εμπειρία των μαλάξεων στον ακατανόμαστο. Αυτό συμβαίνει γιατί:
α) τα μικρόβια διασπείρονται εντός του προστάτη, πιθανώς και εκτός αυτού, αλλά για τα εκτός, ευτυχώς αναλαμβάνει η αντιβίωση. Για τα εντός; Απλώς η 'προστατίτιδα' χρονίζει.
β) ασκείται τρομακτική πίεση σε ένα όργανο του ανθρώπινου σώματος, με οδυνηρές και πιθανώς ΜΟΝΙΜΕΣ επιπτώσεις (κακώσεις) σε νεύρα, μύες ή και αγγεία. Χαρακτηριστικά θυμάμαι το παιδί που έβγαινε κουτσαίνοντας από το δωμάτιο του πόνου, διαμαρτυρόμενο για τους φρικτούς πόνους στη μέση του, ένα άλλο παιδί που μου έλεγε ότι έσπασε ένα αγγείο στους όρχεις με φρικτούς πόνους, αλλά φυσικά και η προσωπική μου εμπειρία, που έπαιρνα 1 μήνα ισχυρά αντιφλεγμονώδη για να συνέλθω.
Σε ότι αφορά εμένα, οι πιέσεις αυτές ΕΠΙΔΕΙΝΩΣΑΝ τα συμπτώματα, και σε καμία περίπτωση δεν αισθάνθηκα καλύτερα.
2. Πως είναι δυνατόν από ένα υπέρηχο να προσδιορίζει το χρόνο 'εισόδου' του μικροβίου στον προστάτη, όταν ο ίδιος σου λέει αργότερα ότι δεν υπάρχει μόνο ένα μικρόβιο; Δηλαδή τι, e-coli Νοέμβριος 2006, ουρεόπλασμα Σεπτέμβριος 2008; Πως είναι δυνατό από το χρώμα του υπέρηχου να αποφαίνεται κατηγορηματικά ότι 'ο προστάτης είναι κλειστός και μπορεί να θεραπευτεί μόνο με μαλάξεις'.
3. Δίνει αντιβιοτικά χωρίς να λαμβάνει υπόψη καμία καλλιέργεια, ούτε ζητάει καμία πριν τις 'θεραπείες'. Κουτσοί – στραβοί στον Άγιο Παντελεήμονα δηλαδή, αγνοώντας προηγούμενες αντιβιοτικές αγωγές, την ευαισθησία του κάθε μικροβίου, καθώς και την αποτελεσματικότητα του κάθε αντιβιοτικού σε συγκεκριμένο μικρόβιο. 'Μικροβιακή θεωρία', χωρίς μικροβιολογία και λοιμωξιολογία δηλαδή.
Εδώ να λάβουμε υπόψη, ότι πολλοί γιατροί, ναι μεν συμφωνούν στο παραπάνω από ένα αντιβιοτικό,  αλλά μετά από αντιβιόγραμμα, και όχι ταυτόχρονα, αλλά πρώτα το ένα (για ένα μήνα πχ) και μετά το άλλο (τον επόμενο μήνα) ώστε να αποφεύγονται οι μεταξύ τους αλληλεπιδράσεις, οι οποίες μειώνουν την αποτελεσματικότητά τους, αλλά και οι ισχυρές παρενέργειες στον ασθενή.
4. Δεν τηρεί στοιχειώδεις κανόνες υγιεινής, με πιθανές ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ συνέπειες.
Πριν τις μαλάξεις, εφαρμόζει ξυλοκαϊνη στον πρωκτό του εκάστοτε 'ασθενούς', κατόπιν με το ίδιο χέρι παίρνει ποσότητα βαζελίνης από το ΙΔΙΟ ΒΑΖΑΚΙ (για όλους!), και ξανά με το ίδιο χέρι στον πρωκτό του εκάστοτε 'ασθενούς'. Τώρα το αν οι 'εκάστοτε ασθενείς' τυχαίνει να έχουν αιμορροΐδες, μπορείτε να φανταστείτε τι ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΜΟΛΥΝΣΕΩΝ υπάρχει από μικρόβια και ιούς  του αίματος. Όταν του έκανα παρατήρηση εκνευρίστηκε και απάντησε ότι χρησιμοποιεί διαφορετικό δάκτυλο (χα!), και όταν επέμεινα δείχνοντάς του τις τρίχες από τους πρωκτούς των 'εκάστοτε ασθενών' στο βαζάκι της βαζελίνης, τότε απαξιωτικά μου απάντησε ότι έπρεπε να πάει στην Αμερική, να δούμε κάτι σαν κι εμένα τι θα κάνανε χωρίς αυτόν.
Η γνωστή τρομοκρατία, είναι η ίδια που τον ωθεί να γράψει ότι οι λοιμώξεις ευθύνονται για τον καρκίνο του προστάτη.

5. Δεν κρατά ιστορικό του κάθε ασθενούς, δεν γνωρίζει τι συμπτώματα και τι μικρόβια έχει ο καθένας.

6. Δεν εκδίδει αποδείξεις (προφανώς όχι μόνο για φορολογικούς λόγους...).

Αυτά από την προσωπική μου εμπειρία, οδυνηρά και τραυματικά.
Χρόνιο, Μυϊκά βασιζόμενο Πυελικό Άλγος.
Ξεκίνησε το 2012, είμαι χωρίς συμπτώματα από το 2016.
Πυροδοτήθηκε από προστατίτιδα, το πρωτόκολλο Wise Anderson με βοήθησε περισσότερο από όλες τις θεραπείες.

Θα ξεράσω ρε Evans  ;D ...Μια χαρά τα λες και συ, τα έχω πει κι εγώ, τα έχουν πει κι άλλοι. Έχουμε εξαντλήσει το θέμα ξανά και ξανά και ξανά.

Ωστόσο το ξαναλέω χωρίς κακία ή υπερβολή και είμαι κουρασμένος και πεπεισμένος: οι περισσότεροι από εμάς τόσο μυαλό κουβαλάμε που έναν τέτοιο αξίζουμε και τίποτα παραπάνω. Η δικαιολογία της πρώτης φουρνιάς ήταν ότι δεν υπήρχε κανένας να μας ανοίξει τα μάτια. Και τώρα όμως που υπάρχει, πάλι εκεί τα στραβάδια. Μικρόβια, αντιβιώσεις, εξετάσεις. Αναρωτιέμαι κάποιες φορές αν τα κείμενά μου τα έχω γράψει στα Αραμαϊκά, ή αν τυχόν είναι αόρατα ή αν τυχόν είναι τόσο δυσκολονόητα. Άλλες φορές σιχτιρίζω για την ώρα που έχασα. Η βλακεία δυστυχώς είναι ανίκητη. Οπότε πλέον τον υποστηρίζω γιατί πλέον δεν τα τρώει από εξαπατημένους αλλά από απλούς βλάκες. Και οι βλάκες σε αυτόν τον πλανήτη πρέπει να πληρώνουν τον φόρο βλακείας τους. Έτσι ήταν πάντα και έτσι θα είναι.
Ηλικία εμφάνισης 39 (αρχές 2011). Αρχικά πόνος στη βουβωνική περιοχή, επιτακτική ούρηση και κίτρινο χρώμα σπέρματος. Αργότερα συχνουρία, νυχτουρία, σπανιότερα τσούξιμο, μικροενοχλήσεις κατά την στύση και την εξπερμάτωση. Πλέον σχεδόν καλά με χαλάρωση, αποφυγή εντάσεων και στρες, τρέξιμο, αραιή εκπερμάτωση, μασάζ, διατάσεις.

Αν κάποιος θέλει να με ρωτήσει για την γνώμη μου σε κάτι ας ποστάρει στο forum ώστε να μπορούν να διαβάσουν και άλλοι που μπορεί να ενδιαφέρονται. Όχι με προσωπικό μήνυμα αν δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος. Και όχι στο chat.

Δεν έχω (δεν γνωρίζω) πολλά πράγματα να απαντήσω σε ερωτήσεις ανθρώπων που πιστεύουν ότι έχουν μια μικροβιακή πάθηση και ρωτούν για αντιβιώσεις και μικρόβια πέρα από αυτά που έχω γράψει εδώ: http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=654.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=227.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=239.0

Πολύ επικίνδυνο εάν ισχύει ότι χρησιμοποιεί κάποιος το ίδιο βαζάκι σε όλους. Μπορείς να κόλλησης οποιοδήποτε ιό ακόμα και τον πιο επικίνδυνο!
Επίσης διάβασα το βιογραφικό του εν λόγω και δεν λέει που τελείωσε τη σχολή του. Άρα τελείωσε σε ανατολικού μπλοκ κράτος, αλλιώς δεν είχε λόγο να μην το αναφέρει.
στοματικο με υποπτη που ειχε φαρυγγαλγια. Ουρηθριτιδα μετα απο μερικες ημερες. Πηρα 2gr Sir Zithromax εφαπαξ.  Μικρη βελτιωση και μετα 10 ημερες πονος στο περινεο ιδιαιτερα όταν ημουν καθιστος. Ηλθε λοιπον η προστατιτιδα.

Παράθεση από: aaa στις 15 Αυγούστου, 2013, 11:13:45 ΜΜ
Πολύ επικίνδυνο εάν ισχύει ότι χρησιμοποιεί κάποιος το ίδιο βαζάκι σε όλους. Μπορείς να κόλλησης οποιοδήποτε ιό ακόμα και τον πιο επικίνδυνο!
Επίσης διάβασα το βιογραφικό του εν λόγω και δεν λέει που τελείωσε τη σχολή του. Άρα τελείωσε σε ανατολικού μπλοκ κράτος, αλλιώς δεν είχε λόγο να μην το αναφέρει.

Οντως έχεις δίκιο. Δεν το έιχα παρατηρήσει οτι δε λέει που πήρε το πτυχίο του. Απο καμια Μπανανία θα το τσίμπησε και το παίζει γιατρός....
Ε ρε ζώα που είμαστε....
Καλά μας έκανε.

Απαπαπά...Ο κατευθείαν απογονος των αρχαίων ημίθεων και ιατρών ,αυτό το τριχωτο τέρας μόρφωσης και παιδείας ,μπανανοπτυχιουχος ;
Φωτιά θα ριξει ο Δίας (σε συνεργασία με τον Χριστό και την ΜΠαναγία )και θα μας καψει !!!!
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .