Λοιπόν παιδιά καιρός είναι να γράψω το ιστορικό μου μετά και την ολοκληρώμενη έκθεση του Κυρίου Ζούμπου...Όλα ξεκίνησα ένα ωραίο πρωί πριν 3 χρόνια όταν πήγα για κατούρημα και αργούσα να ξεκινήσω...18 ήμουν τότε και με είχαν πιάσει τα γέλια θυμάμαι...ήταν η αρχή όλων!5 μήνες μετά ξεκίνησαν οι αιμορραγίες στο έντερο για τις οποίες αδιαφόρησα τελείως και τις θεώρησα αιμορροίδες και άγχος πανελληνίων.(Η στύση μέχρι τότε κάγκελο αλλά μετά από 2 φορές σεξ έπεφτα σε λήθαργο...είχα ξεκινήσει να απορώ πως από τις 4 5 την μέρα έφτασα στις 2 και τέζα..) Μετά από 1.5 χρόνο και κάποιες σεξουαλικές επαφές...εξαφάνιση...Αίσθηθη νερουλιάσματος όποτε ήμουν με γκόμενα...γέμισα αποτυχίες...τουλάχιστον με 20 γκόμενες...Έκρηξη μηδέν...γυμνοί κώλοι και εγώ εκεί...ΚΑΤΩ.Δικαιολογίες τύπου δεν μαρέσει το σεξ στο πρώτο ραντεβού και εξαφάνιση...Οι αιμορραγίες να συνεχίζουν μέχρι που μετά απο 6 μηνες απ την απώλεια της στήσης φτάνω σε σημείο να μην μπορώ να πάω τουαλέτα και να μην μου σηκώνεται ούτε με αίτηση(σημειοτέον τον είχα κάνει λάστιχο απ την αγαμία)...Γαστρεντερολόγος..διάγνωση Κρον...σαν να επανήλθε λίγο μετα την θεραπεία(Ξανακανα σεξ ω θεοί) αλλά πάλι έξαρση και κάτω...Ασυνήθιστα στην νέα έξαρση απέκτησα συχνοουρία και μια τάση να μην νοιώθω οτι αδειασα...ξεκιναω θεραπεια με βιταμινες σε ενα ακριβο γιατρο...την επικεντρωνει στη βελτιωση του εντερου...στην ψυχικη ηρεμια...και στην αναπληρωση δυναμεων..Αποτέλεσμα?Τέλεια λειτουργία εντέρου...τέλεια στύση...και ενέργεια...Κάποια στιγμή τα λεφτά τελείωσαν και βρήκα το forum και αρχισα να το διαβάζω παραπάνω...Συμπέρασμα μου?Χ.Π.Α... Μάζεψα λεφτά ανέβηκα το Μάρτιο στο Κύριο Ζούμπο και σήμερα έχω την διάγνωση στα χέρια μου...Καμία σχέση με Χ.Π.Α,δεν έχω εσωτερικα εκλυτικα σημεία στον πρωκτό..Συμπέρασμα?Οι φλεγμονές στο ορθό όπως το αντιλαμβάνομαι εγώ...εχουν αφησει καποια βλαβη σε καποιο νεύρο που προκαλεί την στύση?Τωρινή μου κατάσταση...Σεξ ευχάριστο για την παρτενερ αλλα οχι με την ιδια εκρηξη για μένα....Όπως και να το κάνεις αμα δεν σπας απο καυλα δεν είναι το ίδιο...Πρόταση κυρίου Ζούμπου...15 μερες αντιβιοση προφανως για την φλεγμονη που εχει δημιουργηθει και ψυχοθεραπεια(που ξεκινησα ηδη για το απιστευτο αγχος που εχω)Αποτελέσματα ψυχοθεραπειας μεχρι στιγμης και τι προσπαθω να βελτιώσω...ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ απο την ενταση που εχω περασει τοσα χρονια δεν μπορει να δεχτει την ευτυχια....Εγω θα βγω νικητης απ ολο αυτο ειναι το μόνο σίγουρο...απλως επειδη μπορει να θεωρησατε οτι ελυσα τα προβληματα και δεν εγραφα...Θεωρησα σωστο να παρω πρωτα την εκθεση και μετα να γραψω...
Καθυστέρηση στην ούρηση παροδικά στυτικά προβλήματα συχνοουρία...Ψάχνομαι για την λύση..Ηλικία εμφάνισης 20

Παράθεση από: 1312g στις 03 Μαΐου, 2013, 11:13:28 ΜΜ
Αποτελέσματα ψυχοθεραπειας μεχρι στιγμης και τι προσπαθω να βελτιώσω...ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ απο την ενταση που εχω περασει τοσα χρονια δεν μπορει να δεχτει την ευτυχια....
Αυτή η πρότασή σου μου ανοίγει νέους ορίζοντες...σε ευχαριστώ
Ηλικία εμφάνισης 39 (αρχές 2011). Αρχικά πόνος στη βουβωνική περιοχή, επιτακτική ούρηση και κίτρινο χρώμα σπέρματος. Αργότερα συχνουρία, νυχτουρία, σπανιότερα τσούξιμο, μικροενοχλήσεις κατά την στύση και την εξπερμάτωση. Πλέον σχεδόν καλά με χαλάρωση, αποφυγή εντάσεων και στρες, τρέξιμο, αραιή εκπερμάτωση, μασάζ, διατάσεις.

Αν κάποιος θέλει να με ρωτήσει για την γνώμη μου σε κάτι ας ποστάρει στο forum ώστε να μπορούν να διαβάσουν και άλλοι που μπορεί να ενδιαφέρονται. Όχι με προσωπικό μήνυμα αν δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος. Και όχι στο chat.

Δεν έχω (δεν γνωρίζω) πολλά πράγματα να απαντήσω σε ερωτήσεις ανθρώπων που πιστεύουν ότι έχουν μια μικροβιακή πάθηση και ρωτούν για αντιβιώσεις και μικρόβια πέρα από αυτά που έχω γράψει εδώ: http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=654.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=227.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=239.0

Τρομακτικό και συνάμα απίστευτα σωστό το συμπερασμά σου...σαν να περιγραφει εμένα...και είναι δύσκολα τα πράγματα όταν έχεις χρόνιο άγχος...η ευτυχία είναι κάτω απο τη μύτη σου, αλλά εσύ δεν τη βλέπεις....δυστυχώς....

Ακριβώς αυτό...Ίσως χρειάζεται και μια τρομερή αλλαγή σκέψης για να ξεπεράσεις κάποια πράγματα...Καλημέρα σας!
Καθυστέρηση στην ούρηση παροδικά στυτικά προβλήματα συχνοουρία...Ψάχνομαι για την λύση..Ηλικία εμφάνισης 20

#4 04 Μαΐου, 2013, 12:34:04 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 04 Μαΐου, 2013, 12:35:43 ΜΜ από markelos
1312g  ΟΛΟΙ θα βγούμε νικητες αυτο ειναι τον μονο σιγουρο.Δυστηχως οι αρχαιοι με το  νους υγιης σωματι υγιει εχουν απόλυτο δικιο.Οτι και να κάνουμε με θεραπείες αν δεν φτιάξουμε και την ψυχολογία μας μάλλον κάνουμε μια τρύπα στο νερό.Όταν είμασταν στον Ακαταν ο Κένταυρος ειχε πεί κάτι που το θυμάμαι ακόμα,ειχε αναφερει πως στον προθάλαμο του οι συνομιλίες που ειχαμε και η πλάκα που κάναμε δρούσαν σαν ψυχοθεραπεία και ειχε δίκιο.Ακόμα και εγω οταν έφευγα απο εκει αισθανόμουν καλύτερα ψυχολογικά γιατι μιλούσα ανοιχτα με τους υπόλοιπους χωρις αναστολες γιατι όλοι περνούσαμε τα ιδια πάνω κατω,μοιραζόμουν με αγνώστους πράγματα που δεν τα έλεγα ουτε στον κολλητό μου.Να εισαι καλά και να βρεις γρηγορα τον δρόμο για πλήρη θεραπεία 1312g. ;D
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

Παράθεση από: 1312g στις 03 Μαΐου, 2013, 11:13:28 ΜΜ
Λοιπόν παιδιά καιρός είναι να γράψω το ιστορικό μου μετά και την ολοκληρώμενη έκθεση του Κυρίου Ζούμπου...Όλα ξεκίνησα ένα ωραίο πρωί πριν 3 χρόνια όταν πήγα για κατούρημα και αργούσα να ξεκινήσω...18 ήμουν τότε και με είχαν πιάσει τα γέλια θυμάμαι...ήταν η αρχή όλων!5 μήνες μετά ξεκίνησαν οι αιμορραγίες στο έντερο για τις οποίες αδιαφόρησα τελείως και τις θεώρησα αιμορροίδες και άγχος πανελληνίων.(Η στύση μέχρι τότε κάγκελο αλλά μετά από 2 φορές σεξ έπεφτα σε λήθαργο...είχα ξεκινήσει να απορώ πως από τις 4 5 την μέρα έφτασα στις 2 και τέζα..) Μετά από 1.5 χρόνο και κάποιες σεξουαλικές επαφές...εξαφάνιση...Αίσθηθη νερουλιάσματος όποτε ήμουν με γκόμενα...γέμισα αποτυχίες...τουλάχιστον με 20 γκόμενες...Έκρηξη μηδέν...γυμνοί κώλοι και εγώ εκεί...ΚΑΤΩ.Δικαιολογίες τύπου δεν μαρέσει το σεξ στο πρώτο ραντεβού και εξαφάνιση...Οι αιμορραγίες να συνεχίζουν μέχρι που μετά απο 6 μηνες απ την απώλεια της στήσης φτάνω σε σημείο να μην μπορώ να πάω τουαλέτα και να μην μου σηκώνεται ούτε με αίτηση(σημειοτέον τον είχα κάνει λάστιχο απ την αγαμία)...Γαστρεντερολόγος..διάγνωση Κρον...σαν να επανήλθε λίγο μετα την θεραπεία(Ξανακανα σεξ ω θεοί) αλλά πάλι έξαρση και κάτω...Ασυνήθιστα στην νέα έξαρση απέκτησα συχνοουρία και μια τάση να μην νοιώθω οτι αδειασα...ξεκιναω θεραπεια με βιταμινες σε ενα ακριβο γιατρο...την επικεντρωνει στη βελτιωση του εντερου...στην ψυχικη ηρεμια...και στην αναπληρωση δυναμεων..Αποτέλεσμα?Τέλεια λειτουργία εντέρου...τέλεια στύση...και ενέργεια...Κάποια στιγμή τα λεφτά τελείωσαν και βρήκα το forum και αρχισα να το διαβάζω παραπάνω...Συμπέρασμα μου?Χ.Π.Α... Μάζεψα λεφτά ανέβηκα το Μάρτιο στο Κύριο Ζούμπο και σήμερα έχω την διάγνωση στα χέρια μου...Καμία σχέση με Χ.Π.Α,δεν έχω εσωτερικα εκλυτικα σημεία στον πρωκτό..Συμπέρασμα?Οι φλεγμονές στο ορθό όπως το αντιλαμβάνομαι εγώ...εχουν αφησει καποια βλαβη σε καποιο νεύρο που προκαλεί την στύση?Τωρινή μου κατάσταση...Σεξ ευχάριστο για την παρτενερ αλλα οχι με την ιδια εκρηξη για μένα....Όπως και να το κάνεις αμα δεν σπας απο καυλα δεν είναι το ίδιο...Πρόταση κυρίου Ζούμπου...15 μερες αντιβιοση προφανως για την φλεγμονη που εχει δημιουργηθει και ψυχοθεραπεια(που ξεκινησα ηδη για το απιστευτο αγχος που εχω)Αποτελέσματα ψυχοθεραπειας μεχρι στιγμης και τι προσπαθω να βελτιώσω...ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ απο την ενταση που εχω περασει τοσα χρονια δεν μπορει να δεχτει την ευτυχια....Εγω θα βγω νικητης απ ολο αυτο ειναι το μόνο σίγουρο...απλως επειδη μπορει να θεωρησατε οτι ελυσα τα προβληματα και δεν εγραφα...Θεωρησα σωστο να παρω πρωτα την εκθεση και μετα να γραψω...
Πραγματικά φίλε μου ,όλο αυτό που μας παρουσιάσες ήθελε πολύ μεγάλα αρχίδια (με συγχωρείτε για την γλαφυρότητα ) !
Μεγάλη υπόθεση να πας σε έναν ουρολόγο για προστατίτιδα και να καταλήξεις σε εναν ψυχολόγο για ψάξιμο της έσω κατάστασης σου .Μεγάλη υπόθεση γιατί φωνάζω καιρό σε πολλούς ,πως αν και δεν ανευρίσκονται μικρόβια και άλλες αιτίες ,να ψάξουν προς αυτή  την κατεύθυνση που είσαι και εσύ .
Καλή συνέχεια με τις επίλογες σου ,αναμένω update   .
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

Καλή επιτυχία στο δύσκολο αγώνα που κάνεις.

Επιτέλους κάποιος συνδέει πλήρως το ΧΠΑ με τον ορθό και το έντερο, τόσο απροκάλυπτα και μετά από ιατρική παρέμβαση...

Όσο για τον ψυχολόγο, διαβάστε λιγάκι και το δικό μου ιστορικό, νομίζω ότι βοηθάει απίστευτα...

Η πάθηση επιδρά άμεσα στην ψυχολογία γιατί

α. Έχει άμεση επίδραση στις κοινωνικές και κατ'επέκταση ερωτικές μας επαφές ("ΚΑΤΩ.Δικαιολογίες τύπου δεν μαρέσει το σεξ στο πρώτο ραντεβού και εξαφάνιση")
β. Είναι κάτι που δεν το μοιράζεσαι εύκολα με κανένα, γιατί θεωρείται ταμπού στην κοινωνία μας. Έχουμε γαλουχηθεί έτσι που να νομίζουμε ότι κανείς πρέπει να πηδάει 50 φορές τη μέρα και να συμμετέχει σε ρωμαϊκά όργια για να θεωρείται λεβέντης.
γ. Τον καιρό που διανύουμε, όπου η ισότητα των φύλων (ορθώς) διέρχεται σε όλα τα κοινωνικά επίπεδα, δεν έμειναν και πολλά πράματα που να διαχωρίζουν τον (κακώς εννοούμενο) ανδρισμό. Ένα από αυτά είναι το σέξ. Ε, το ΧΠΑ το στερεί και αυτό και μετά άντε να (κακώς) αυτοπροσδιοριστείς...

Τέσπα, μεγάλη κουβέντα ανοίγουμε.

Και πάλι μπράβο και καλή δύναμη φίλε.
Συμπτώματα απο 02.2011 (κάψιμο μετά την ούρηση- πόνος στην χαμηλή κοιλιακή χώρα, περίνεο, χαμήλά στη μέση, στυτικά προβλήματα). Καλλιέργειες ούρων στείρες. Καλλιέργειες σπέρματος στρεπτόκοκκος, εντερόκοκκος. Αντιμετώπιση με αντιβίωση δια στόματος, ενέσιμη, αντιφλεγμονώδη, Α-blockers. Συμπτώματα τα οποία δεν είναι μόνιμα. Προηγούμενο ιστορικό με σπαστική κολίτιδα (αντιμετωπίστηκε). Εκκίνηση λήψης κουεσερτίνης 01.2013 (Έχει λήξη 09.2013). Καθαρός από μικρόβια από 12.2012. Τεκνοποίηση 02.2012. Mείωση συμπτωμάτων από Ιούλιο 2013 μετά από εκκίνηση Γιόγκα και περιορισμό γλουτένης. Παράλληλα σταμάτημα σε γυμναστήριο (Βάρη), εκγύμναση μόνο με βοήθεια σωματικού βάρους. Μαξιλαράκι "ντόνατ" στο αυτοκίνητο και θετική σκέψη. Πλέον δεν θεωρώ τον εαυτό μου ασθενή ( 18.12.2013) αλλά ανήκω σε "ευαίσθητη ομάδα" .... Πληροφορίες εντός. Δεν υπαρχουν ματζούνια και μαγικές θεραπείες, μόνο παρατήρηση, αποφυγή και προσπαθεια.

Παρατήρηση απο εμένα...Το σέξ με έχει βοηθήσει σε μεγάλο βαθμό!Πολύ μεγάλο...Χαλαρώνω πολύ μετά το σέξ...Ώς επίπτωση μπορεί κάποιες μέρες να πάω για κατούρημα ανα 3 ώρες αλλά οκ.Δεν του δίνω σημασία!
Παρατήρηση Number2: Μαζί με την ψυχοθεραπεία κάνω και ρέικι...Δεν ξέρω τι και πώς αλλά χτες με ιγμορίτιδα και 3 μερες 38 πυρετό η στύση μου ήταν turbo αμέσως και χωρίς βοήθεια απ την γυναίκα..Συμπέρασμα>>>Η κακή και αρνητική ενέργεια που έχουμε μέσα μας για το σεξ μετα απο καποιες αποτυχίες...μας κάνει να αισθανόμαστε συνεχώς Α ΠΟ ΤΥ ΧΗ ΜΕ ΝΟΙ...
Παρατήρηση Number3:Διατροφικά στο θέμα της στύσης βοηθάνε σε εξαιρετικό βαθμό τροφές η χυμοί πλούσιοι σε βιταμίνη C. Δοκιμάστε φράουλες! Εγώ τρώω ένα φλιτζάνι την ημέρα...η τις κανω και χυμό στον αποχυμωτή...Μην ξεχνάτε οτι οσοι δεν έχετε σοβαρό θεμα με το έντερο έχετε στο χέρι σας ένα σημαντικό όπλο...την διατροφή!
Παρατήρηση Number4: Καλό θα έκανε σε πολλούς να δοκιμάσουν ΒιταμίνηB ή κάποιο ήπιο αντιαγχολυτικό φυτικό(Όχι βαλεριάνα)
Παρατήρηση Number5: Και αυτό είναι τροφή για σκέψη...Τι σκέφτεστε μες την μέρα? ;)  Θα ήθελα πραγματικά να μάθω πόσοι απ εμάς/εσάς κάνετε θετικές σκέψεις μέσα στην ημέρα...Που να γεμίζετε με ευτυχία...εγώ εδώ και κανα μήνα έχω κάνει 3-4 τέτοιες...είχα να κάνω τουλάχιστον 4 χρόνια
Και μια απάντηση στον αγχωμένο φίλο που πάει για όλους...Ο ανδρισμός καλώς η κακώς συνδέεται και με την στύση...Ωστόσο άνδρας δεν είναι μόνο όποιος βλέπει κώλο και του σηκώνεται...Άνδρας είναι άλλα 150 διαφορετικά πράγματα...Μην χάνετε την εμπιστοσύνη στον ανδρισμό σας...Υπάρχει μέσα σας και θα βγεί ξανά στην επιφάνεια όσο καιρό και αν πάρει... Καλημέρες  :D
Καθυστέρηση στην ούρηση παροδικά στυτικά προβλήματα συχνοουρία...Ψάχνομαι για την λύση..Ηλικία εμφάνισης 20

Δυστηχως 1312g το να φτιάξουμε την ψυχολογία μας ειναι και το πιο δύσκολο.Με ολα αυτα που γίνονται κάθε μερα η ψυχολογία πάει στο ναδίρ.
Θα συμφωνήσω μαζί σου ΑΠΟΛΥΤΑ στην χαλάρωση που υπάρχει μετα το σεξ αφου τότε εκρίνονται και τα φυσικά μας ηρεμιστικα.Αλλα θα σταθω περισσότερο στην 5η παρατήρηση  Το κωλοπρόβλημά μας μας χτυπάει ΑΚΡΙΒΩΣ εκει που δεν θέλουμε ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΙΣΜΟ μας και αρκετοι θα έχουν ακούσει διάφορα σχόλια απο γκόμενες του κώλου και αυτα δύσκολα φευγουν απο το μυαλό μας.Και μετα ολα αυτα τα ανακυκλώνουμε συνέχεια απο μόνοι μας και το αποτελεσμα ειναι να μπεί τόσο βαθια στο κεφάλι μας και μετα αντε ξερίζωσε το!!!Το καλύτερο που μπορούμε να κάνουμε μέσα απο την ανωνυμία του forum ειναι να το συζητάμε ανοιχτα και ας ρωτάμε πράγματα που μπορει να μας φαίνονται ηλίθια.Μεσα απο την κουβέντα κάτι θα βγει.ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ οσο μπορειτε και την λυση θα την βρούμε αργα η γρήγορα απλά θέλει χρόνο.
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

Ωραία θα σας πω την χειρότερη ιστορία μου με γκόμενα τα τελευταία 3 χρόνια..Αυτή που με έριξε πιο πολύ ψυχολογικά και σαν άντρα...Καταρχάς να γνωρίζετε ΟΛΟΙ γιατί αν και μεγαλύτεροι σε κάποιους ίσως διαφεύγει...Όταν έχετε καιρό να τελειώσετε με γκόμενα ή να σας ακουμπήσει μπορεί να τελειώσετε από τον φόβο σας...Η από την καύλα σας..Ε εμένα αυτό μου έτυχε 2 φορές..Μία με γκόμενα που δεν πολύγουσταρα που με ακούμπησε και σε 2 λεπτά τελείωσα και μία με μια μουνάρα που δεν γαμησα ποτε και το θυμάμαι ώρες ώρες και τρελένομαι... Ε η συγκεκριμένη και το κατάλαβε και μου το είπε κιόλας σε φάση γρήγορος είσαι εσύ...Και της κάνω απλά αγχώνομαι να προχωρήσω με κάποια απ' την πρώτη φορά...και παίρνει ενα υφάκι άντε ρε μαλάκα ξέρω γω...Την γύρισα σπίτι και μετά ούτε φωνή ούτε ακρόαση...Πρέπει να βρείτε κάποια που και να την θέλετε αλλά και να σας θέλει...Το καλό σεξ ίσως αργήσει ένα δύο μήνες αλλά θα έρθει...έναν άνθρωπο που ρε πούστη θα δεχτεί οτι μπορεί να  συμβαίνει κάτι..Είναι δύσκολο ρε παιδιά αλλά σ αυτό το μπουρδελόκοσμο δεν είμαστε μόνοι μας...Υπάρχουν ψυχές με καταννόηση μακρυά από την κακία...και δυστυχώς ή ευτυχώς είναι μια ιδιαιτερότητα που συμβαίνει στον κάθε άνδρα κάποια στιγμή της ζωής του...Παίζει ρόλο και με ποια έτυχε πρώτη φορά...
Καθυστέρηση στην ούρηση παροδικά στυτικά προβλήματα συχνοουρία...Ψάχνομαι για την λύση..Ηλικία εμφάνισης 20

#10 16 Μαΐου, 2013, 07:59:52 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 16 Μαΐου, 2013, 08:06:06 ΜΜ από Hyper Ban
Eγώ δεν θα ξεχάσω ποτέ  μία κάμπια που όπως ήμουν απο πάνω της και έτοιμος  να την καρφώσω ,  μου απαντησε στο :
- ''τι θα σου κάνω με την πουτσακλάρα μου ´´!!!
Με το :
-''μμμ,έχωδει και καλύτερα''!!!
Έγινε ματσάκι μαιντανο(γεια σου ρε Φαέθων) σε δευτερόλεπτα το παπάρι μου . . . Την πήδηξα όμως για το γαμώτο την επόμενη , με αυτη την γαμημένη ατάκα να λιβανίζει το κεφάλι μου  !!!
Είναι μερικές γυναίκες που είναι για κλωτσιές , όπως και μερικοί απο εμάς (άσχετο)για πολλές μπουνιές  . . .
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

Καλά ναι!!!!! Απλά μάγκες αν έχετε καποια αρνητική ανάμνηση που δεν έχετε βγάλει κάντε το,θα σας βοηθήσει πολύ...Θα σας επηρεάσει για μια μέρα αλλά θα σας βοηθήσει μελλοντικά  8)
Καθυστέρηση στην ούρηση παροδικά στυτικά προβλήματα συχνοουρία...Ψάχνομαι για την λύση..Ηλικία εμφάνισης 20

Παράθεση από: Hyper Ban στις 16 Μαΐου, 2013, 07:59:52 ΜΜ
Eγώ δεν θα ξεχάσω ποτέ  μία κάμπια που όπως ήμουν απο πάνω της και έτοιμος  να την καρφώσω ,  μου απαντησε στο :
- ''τι θα σου κάνω με την πουτσακλάρα μου ´´!!!
Με το :
-''μμμ,έχωδει και καλύτερα''!!!
Έγινε ματσάκι μαιντανο(γεια σου ρε Φαέθων) σε δευτερόλεπτα το παπάρι μου . . . Την πήδηξα όμως για το γαμώτο την επόμενη , με αυτη την γαμημένη ατάκα να λιβανίζει το κεφάλι μου  !!!
Είναι μερικές γυναίκες που είναι για κλωτσιές , όπως και μερικοί απο εμάς (άσχετο)για πολλές μπουνιές  . . .
Ας της έλεγες και εσυ :και εγω εχω πηδηξει καλύτερα μουνια με πιο στυτα βυζια απο τα δικά σου!!!!Ε????
Πλάκα κάνω μην πεσετε ΠΟΤΕ τοσο χαμηλα απλά της λές σου ευχομαι να βρεις αυτο που σου ταιριάζει.....ΠΟΥΤΑΝΑΡΑ!!!!!ξεχειλωμενη.......ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΥΛΩΝΕΙΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ(πλάκα κάνω πάλι).Ψηλά το κεφάλι παιδια υπάρχουν πολύ αξιόλογες γυναικες που ειναι ετοιμες να δεχτούν το πρόβλημα μας και να μας βοηθήσουν απλά μην περιμένετε να το βρείτε σε ξεκωλιαράκια της μιας βραδιάς.
Εχω ενα φιλαρακι που προσπάθησε 3 φορες και δεν τα κατάφερε(δεν ειναι ομοιοπαθής)και μετα πήγε σε πουτανα και ηταν μια χαρα.(του ειχε μπει στο μυαλό οτι πρέπει να την πηδηξει καλύτερα απο τον πρών)μετα απο καμια εβδομάδα την πήδηξε ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ   και η ξεκωλιάρα μετα απο κάνα χρόνο του ειπε οτι εκείνη την ημερα ηθελε να τον χωρίσει γιατι πίστευε οτι εχει πρόβλημα.Και μετα που την σούταρε τον παρακάλαγε να την πηδήξει!!!!Ξεκωλιάρες!!!!ΠΟΥΤΑΝΕΣ!!!!!!!!

Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

Δεν ξερω για εσας, εγω μετα απο την αποτυχημενη προσπαθεια που ειχα στις αρχες απριλιου μετα απο την οποια κατεληξα σε γιατρο, δεν τολμω να ξαναερθω σε επαφη με γυναικα.. Φοβαμαι στην ιδεα οτι θα ξαναπερασω τα ιδια.. Εκεινες οι κουβεντες της: "τι εγινε δεν μπορεις;", με στοιχειωνουν!
Δεν ξερω αν κανω καλα.. Παντως πιστευω πως υπαρχουν γυναικες με κατανοηση σε τετοια θεματα..
Συμπτωματα: στυτικη δυσλειτουργια, συχνοουρια, καθυστερηση στην εναρξη της ουρησης. 4 χρονια σπαστικη κολιτιδα (διορθωθηκε η λειτουργια του εντερου με ομοιοπαθητικη). Αγχος και στρες αρκετο. Με βοηθανε πολυ, η γυμναστικη, οι διατασεις, το τρεξιμο.

Ξεκόλλα ρε...Και αν δεν μπόρεσες?Τι πειράζει?Θα μπορέσεις την επόμενη...η την μεθεπόμενη! ΨΗΛΑ το κεφάλι...εννοείται πως θα ξαναπάς με γυναίκα...μην το αφηνεις να σε παίρνει απο κάτω!! Χαμογέλα ;D
Καθυστέρηση στην ούρηση παροδικά στυτικά προβλήματα συχνοουρία...Ψάχνομαι για την λύση..Ηλικία εμφάνισης 20