Οπως λοιπον ανεφερα και στο chat προσφατα ακουσα απο ενα γνωστο μου οτι βλεπει εναν γιατρο ΕΙΔΙΚΟ ΠΑΘΟΛΟΓΟ και οχι Ουρολογο ο οποιος ανελαβε να τον θεραπευσει απο χρονια προστατιτιδα η οποια τον ταλαιπωρει τα τελευταια 11 χρονια ( δεν εχει τη δυνατοτητα της ερωτικης επαφης λογω φριχτων πονων ). Ο εν λογω γιατρος εχει αντιμετωπισει και αλλες τετοιες περιπτωσεις με 100% αποτελεσμα. Στο ακουσαμ μιας τετοιας ειδησης εσπευσα να την μοιραστω μαζι σας....διοτι ΙΣΩΣ..ο συγκεκριμενος ανθρωπος να ειναι οντως ΕΙΔΙΚΟΣ..

Το ονομα του ειναι ΜΙΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ και βρισκεται στον ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟ.Η ειδικοτητα του ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ.

Ελπιζω ( και το ευχομαι ) να μπορει να βοηθησει.

Να ειστε καλα.
Εμφάνιση στα 32 ( με 33 ). Καψιμο και πονος στην ουρηση και πολυ σπανια στην εκσπερματωση. Πρωτο ευρημα: Χλαμύδια που μετα απο σχεδον 1,5 μηνα αντιβιωση θεραπειας με vibamicyn εξαφανιστηκαν. Μετα απο μηνες  ειχα μια αναιπαισθητη ενοχληση σαν μουδιασμα στην ουρηθρα μετα απο την ουρηση και την εκσπερματωση η οποια ομως εξαφανιστηκε και πλεον ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ( δόξα το θεό ) ειμαι σε περιοδο προληπτικων εξετασεων για τυχον μικκροβιο καθως ο φοβος καποιες φορες ειναι καλος συμβουλος και καλο ειναι να προλαβαινουμε το κακο πριν μας προλαβει εκεινο.

#1 27 Αυγούστου, 2013, 09:50:50 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 27 Αυγούστου, 2013, 09:58:14 ΜΜ από Hyper Ban
Παράθεση από: evilnanouk στις 27 Αυγούστου, 2013, 04:29:34 ΜΜ
Οπως λοιπον ανεφερα και στο chat προσφατα ακουσα απο ενα γνωστο μου οτι βλεπει εναν γιατρο ΕΙΔΙΚΟ ΠΑΘΟΛΟΓΟ και οχι Ουρολογο ο οποιος ανελαβε να τον θεραπευσει απο χρονια προστατιτιδα η οποια τον ταλαιπωρει τα τελευταια 11 χρονια ( δεν εχει τη δυνατοτητα της ερωτικης επαφης λογω φριχτων πονων ). Ο εν λογω γιατρος εχει αντιμετωπισει και αλλες τετοιες περιπτωσεις με 100% αποτελεσμα. Στο ακουσαμ μιας τετοιας ειδησης εσπευσα να την μοιραστω μαζι σας....διοτι ΙΣΩΣ..ο συγκεκριμενος ανθρωπος να ειναι οντως ΕΙΔΙΚΟΣ..

Το ονομα του ειναι ΜΙΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ και βρισκεται στον ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟ.Η ειδικοτητα του ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ.

Ελπιζω ( και το ευχομαι ) να μπορει να βοηθησει.

Να ειστε καλα.
Απίστευτα ανώριμο το post σου .
Προτείνω άμμεσα αλλαγές στο κομμάτι που λες 100%  και τέτοια .ΑΜΜΕΣΑ.
ΜΑ ΚΑΛΑ ,ο ΑΚΑΤΑΝ και η φάση που φάγαμε 3.000 κωλοδαχτυλα για να γινουμε δηθεν καλα δεν σε έμαθε τιποτα ;93-96 % έλεγε εκείνος και εφτανε στο 100% per os .
Κρατα δεμενα τα αλογα σου λοιπόν  ,καταλαβαινω τον αισθησιασμό σου ,αλλά μην προβαίνεις σε τέτοιου είδους παρορμητικες εκδηλώσεις χαράς και αισιοδοξίας διοτί τετοια  ποσοστα απλά ΔΕΝ ΥΠΆΡΧΟΥΝ .
Μην σε βρίζουν και εσενα όπως εμένα ή μην αρχίσεις να κατηγορείς τον εαυτό σου αδίκως (πραγμα που έκανα) πάνω στην αλτρουιστικη  προσπάθεια που έκανες για να βοηθήσεις και να βοηθηθείς .
Με αγάπη και προδερμ .
--Valar morgulis--
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

Aδερφε δεν τιθεται θεμα ανωριμοτητας... καθως το post ΜΟΝΑΔΙΚΟ σκοπο εχει να βοηθησει...και συγκριτικα με τον Ακαταν .. δεν τιθεται θεμα καθως ο εν λογω ιατρος αντε να σε χρεωσει την επισκεψη ( ο φιλος μου συγκεκριμενα δεν πληρωσε τπτ ).

Ειναι στην κριση του καθενος αν θα παει και αν θα δοκιμασει να θεραπευτει συμφωνα με τις οδηγιες του γιατρου. Οσο για το 100% οτι ακουσα μεταφερω. Δεν εχω προσωπικη εμπειρια και οπως γνωριζεις δεν εχω καποιο προβλημα πλεον.

Απο την καλη μου την καρδια μου εσπευσα να μοιραστω μαζι σας τις ΙΣΩΣ πολυτιμες πληροφοριες..που ΙΣΩΣ βοηθησουν..

Ας μην ειμαστε αρνητικοι, απλα να βοηθησω προσπαθω. Το βαρος των λεξεων νομιζω μπορει να το ζυγισει μονος του καθενας απο εμας χωρις κατευθυνσεις απο 3ους.

Φιλικα :)
Εμφάνιση στα 32 ( με 33 ). Καψιμο και πονος στην ουρηση και πολυ σπανια στην εκσπερματωση. Πρωτο ευρημα: Χλαμύδια που μετα απο σχεδον 1,5 μηνα αντιβιωση θεραπειας με vibamicyn εξαφανιστηκαν. Μετα απο μηνες  ειχα μια αναιπαισθητη ενοχληση σαν μουδιασμα στην ουρηθρα μετα απο την ουρηση και την εκσπερματωση η οποια ομως εξαφανιστηκε και πλεον ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ( δόξα το θεό ) ειμαι σε περιοδο προληπτικων εξετασεων για τυχον μικκροβιο καθως ο φοβος καποιες φορες ειναι καλος συμβουλος και καλο ειναι να προλαβαινουμε το κακο πριν μας προλαβει εκεινο.

Φίλε Evilanalouk κατ'αρχάς δεν αμφισβητείται από κανέναν η καλή σου πρόθεση να βοηθήσεις. Εγώ είμαι που σε παρότρυνα να ποστάρεις το όνομα του γιατρού στο κυρίως σώμα του forum ώστε να μη χαθεί στο chat που το είχες αρχικά ποστάρει. Οπότε κατ'αρχάς ξεκαθαρίζω ότι σε ευχαριστούμε θερμά. Όπως και να το κάνουμε το θέμα του πρακτικού tip είναι από τα σημαντικότερα πράγματα με τα οποία μπορεί κανείς να συμβάλει. Όμως...

Ο προβληματισμός μου (και νομίζω και του Ban) είναι στην επιλογή κάποιων λέξεων φράσεων που χρησιμοποίησες (το ξαναλέω: με καλή πρόθεση). Φράσεις όπως "Πιθανόν η λύση στα προβλήματα μας", "ανελαβε να τον θεραπευσει απο χρονια προστατιτιδα" και "με 100% αποτελεσμα". Κι όλα αυτά απ'ότι καταλαβαίνω από φήμες, "μου είπαν", "άκουσα" κλπ.

Η φάση με τον Ακατάν ξεκίνησε ΑΚΡΙΒΩΣ με τον ίδιο τρόπο. Ένα παιδί ΑΚΟΥΣΕ ότι ΘΕΡΑΠΕΥΕΙ, πίστεψε ότι βρήκε ένα κρυμμένο θαύμα, το ανακοίνωσε με όλη την καλή πρόθεση και καταλήξαμε σε μια μπουρδολογία ετών όπου ακόμα και εμείς οι ίδιοι οι ασθενείς στην λαχτάρα μας να τον πιστέψουμε βγαίναμε και ορκιζόμασταν ότι πάμε καλύτερα και βρίζαμε όποιον έλεγε το αντίθετο. Και εκεί είχαμε ζητήσει μια απόδειξη, μια ιατρική μελέτη ότι αυτά που ισχυρίζεται ισχύουν και η απάντηση εν συντομία ήταν "Ιατρική μελέτη δεν υπάρχει αλλά δεν έχετε τίποτα καλύτερο από το να με δοκιμάσετε". Όποιος καεί στον χυλό φυσάει και το γιαούρτι και κατάλαβα καλά ότι η πάθησή μας είναι πονηρή. Ο δικός σου λες ότι δεν το κάνει για λεφτά. Για εμένα δεν κάνει κάποια διαφορά στο ότι δεν πρέπει να παρασύρουμε ομοιοπαθείς με ενθουσιώδεις υποσχέσεις που μπορεί να μην ισχύουν. Το όνομα του γιατρού είναι εκεί πλέον και δεν νομίζω ότι χρειάζεται ο νέος ασθενής να ακούσει τέτοιες παρακινδυνευμένες υποσχέσεις (και κατά την προσωπική μου γνώμη 99,9% άκυρες) για να χρησιμοποιήσει το tip.

Συνεπώς για να μην το κουράζουμε: ευχαριστούμε για το όνομα του γιατρού, λάθος κατά τη γνώμη μου ο στολισμός του με τα υπόλοιπα παρά την όποια καλή πρόθεση.
Ηλικία εμφάνισης 39 (αρχές 2011). Αρχικά πόνος στη βουβωνική περιοχή, επιτακτική ούρηση και κίτρινο χρώμα σπέρματος. Αργότερα συχνουρία, νυχτουρία, σπανιότερα τσούξιμο, μικροενοχλήσεις κατά την στύση και την εξπερμάτωση. Πλέον σχεδόν καλά με χαλάρωση, αποφυγή εντάσεων και στρες, τρέξιμο, αραιή εκπερμάτωση, μασάζ, διατάσεις.

Αν κάποιος θέλει να με ρωτήσει για την γνώμη μου σε κάτι ας ποστάρει στο forum ώστε να μπορούν να διαβάσουν και άλλοι που μπορεί να ενδιαφέρονται. Όχι με προσωπικό μήνυμα αν δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος. Και όχι στο chat.

Δεν έχω (δεν γνωρίζω) πολλά πράγματα να απαντήσω σε ερωτήσεις ανθρώπων που πιστεύουν ότι έχουν μια μικροβιακή πάθηση και ρωτούν για αντιβιώσεις και μικρόβια πέρα από αυτά που έχω γράψει εδώ: http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=654.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=227.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=239.0

Φίλε μου πες μας σε παρακαλώ τι ακριβώς κάνει ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚO απο τους υπόλοιπους και κόψε τη διαφήμηση. Φιλικά μιλάω

Αδερφια Ειρήνη Ημίν !

Δεν γινεται καμια διαφημιση. Ουτε που τον ξερω τον ανθρωπο. Εγω απλως σας εδωσα τα στοιχεια του. ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ κρισης αν θα τον επισκεφτειτε η οχι.

Για το τι διαφορετικο κανει...προφανως ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ.

Ξαναλεω οτι απλως ρωτησα και εμαθα τα στοιχεια του. Τα παραθεσα εδω και τελος.

Ευχομαι να μπορει να βοηθησει.

Να ειστε καλα
Εμφάνιση στα 32 ( με 33 ). Καψιμο και πονος στην ουρηση και πολυ σπανια στην εκσπερματωση. Πρωτο ευρημα: Χλαμύδια που μετα απο σχεδον 1,5 μηνα αντιβιωση θεραπειας με vibamicyn εξαφανιστηκαν. Μετα απο μηνες  ειχα μια αναιπαισθητη ενοχληση σαν μουδιασμα στην ουρηθρα μετα απο την ουρηση και την εκσπερματωση η οποια ομως εξαφανιστηκε και πλεον ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ( δόξα το θεό ) ειμαι σε περιοδο προληπτικων εξετασεων για τυχον μικκροβιο καθως ο φοβος καποιες φορες ειναι καλος συμβουλος και καλο ειναι να προλαβαινουμε το κακο πριν μας προλαβει εκεινο.

Αγαπητέ evilnanouk,
προφανώς δεν έχεις ιδέα για πολλά πράγματα, κι αυτό φαίνεται σε αυτά που γράφεις.
Το πιο σημαντικό είναι ότι εσύ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΤΑΤΙΤΙΔΑ αλλά πέρασες μια απλή ουρηθρήτιδα από χλαμύδια, όπως πολλές χιλιάδες κόσμος, και έχεις ξεμπερδέψει. Αυτό προκύπτει 'αβίαστα' από αυτά που ΕΣΥ έχεις γράψει στο forum. Αν τώρα επιθυμείς να νομίζεις ότι έχεις προστατίτιδα ή απλώς επιθυμείς να γράφεις στο forum δικαίωμά σου, όλα δεκτά.
Ο γιατρός 'που δεν είναι ουρολόγος', προφανώς έχει ειδίκευση στη λοιμωξιολογία (ειδίκευση της παθολογίας) και ασχολείται με τις λοιμώξεις όπως χιλιάδες άλλοι συνάδελφοι του σε ιδιωτικά και δημόσια νοσοκομεία.
Προφανώς τα '100%' και 'κάποιος κάπου μου είπε και άκουσα' είναι τουλάχιστον ανώριμα.
Και μάλιστα από κάποιον που ούτε έχει ούτε πέρασε χρόνια προστατίτιδα...
Χρόνιο, Μυϊκά βασιζόμενο Πυελικό Άλγος.
Ξεκίνησε το 2012, είμαι χωρίς συμπτώματα από το 2016.
Πυροδοτήθηκε από προστατίτιδα, το πρωτόκολλο Wise Anderson με βοήθησε περισσότερο από όλες τις θεραπείες.

Αλλος ένας παπαρας..........Θα προσπαθησω να μαθω τι φρούτο ειναι και αυτος.Και ρε παιδιά πέσατε να το φατε το παλικάρι.Αφήστε και κάνα κομμάτι για εμένα.

Ρε σ'ιχαμα τι πα και γράφεις.??????????.......(κλπ κλπ κλπ χεσιμο)Το θες το δαχτυλάκι σου.
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

Δεν έμαθα τίποτα απο το άτομο που δουλευει στον Ευαγγελισμο γι του λόγου του.Αν ηταν κανένας αξιόλογος θα τον ήξερε ή ειναι low profile.Αν πάει κανεις ας μας πεί.Αλλα και αν δεν πάει καλά θα κάνει γιατι μάλλον θα γλυτώσει απο μερικά κουτιά αντιβιωσωμυοχαλαρωτικααλφαμπλόκεροαντιφλεγμονώδοψυχοφαρμακα και depon.
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

Παράθεση από: markelos στις 03 Σεπτεμβρίου, 2013, 09:25:34 ΜΜ
Δεν έμαθα τίποτα απο το άτομο που δουλευει στον Ευαγγελισμο γι του λόγου του.Αν ηταν κανένας αξιόλογος θα τον ήξερε ή ειναι low profile.Αν πάει κανεις ας μας πεί.Αλλα και αν δεν πάει καλά θα κάνει γιατι μάλλον θα γλυτώσει απο μερικά κουτιά αντιβιωσωμυοχαλαρωτικααλφαμπλόκεροαντιφλεγμονώδοψυχοφαρμακα και depon.

Με απλη αναζητηση στο google ο γιατρος ειναι διευθυντης στο παθολογικο τμημα του ευαγγελισμου.

http://www.evaggelismos-hosp.gr/0010000443/ε-παθολογικη.html

Τωρα το παιδι που ανεφερε το ονομα ..χωρις καμια αλλη πληροφορια (ω θεε-ασχολιαστο), αποτι γραφει στην υπογραφη του ειναι καλα. Υποθετω οτι δεν μπαινει πια εδω και ουτε ασχολειται με το θεμα "προστατιτιδα" ..και καλα κανει.

Δεν ξερω αν υπαρχει καποιο νεο απο αυτο τον γιατρο και αν κανεις βρηκε το θαρρος να του τηλ η να τον επισκεφτει..  την προστατιτιδα ΣΙΓΟΥΡΑ δεν την θεραπευει ..αλλα θα ειχε ενδιαφερον να μαθουμε την προσεγγιση-αποψη του στο "προβλημα" 
Εμφανιση στα 31(Δεκ/13). Ενοχλησεις στο περινεο στο πεος, βαρος στους ορχεις, συχνοουρια πονος μετα την εκσπαρματωση. Χαμηλη λιμπιντο ενοχλησεις και μετριες στυσεις. Πονοι στην πλατη μεση. Εχει βρεθει εντεροκοκκος σε καλλιεργεια. Δοκιμη με αντιβιωση αποτυχημενη. Αντιμετωπιση κυριως με χαλαρωση και μειωση του στρες. Οι ενοχλησεις παραμενουν καθημερινα. Ισως επιχειρησω να καθαρισω τον εντεροκοκκο ..αλλα οχι για το πυελικο αλγος. Ειμαι σιγουρος πως το προβλημα ειναι μυοσκελετικο.

#10 10 Φεβρουαρίου, 2014, 05:27:44 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 10 Φεβρουαρίου, 2014, 05:35:48 ΜΜ από Hyper Ban
Ο evilnanouk ,ο οποίος γράφει το έξης :
Οπως λοιπον ανεφερα και στο chat προσφατα ακουσα απο ενα γνωστο μου οτι βλεπει εναν γιατρο ΕΙΔΙΚΟ ΠΑΘΟΛΟΓΟ και οχι Ουρολογο ο οποιος ανελαβε να τον θεραπευσει απο χρονια προστατιτιδα η οποια τον ταλαιπωρει τα τελευταια 11 χρονια ( δεν εχει τη δυνατοτητα της ερωτικης επαφης λογω φριχτων πονων ). Ο εν λογω γιατρος εχει αντιμετωπισει και αλλες τετοιες περιπτωσεις με 100% αποτελεσμα. Στο ακουσαμ μιας τετοιας ειδησης εσπευσα να την μοιραστω μαζι σας....διοτι ΙΣΩΣ..ο συγκεκριμενος ανθρωπος να ειναι οντως ΕΙΔΙΚΟΣ..

Υπήρξε ήδη θεραπευμένος απο  πριν ,εξάλλου όπως γράφει στην υπογραφη του (εγώ προσωπικά του έιχα στείλει π.μ. να το κάνει ΚΑΙ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ) :
Μετα απο μηνες  ειχα μια αναιπαισθητη ενοχληση σαν μουδιασμα στην ουρηθρα μετα απο την ουρηση και την εκσπερματωση η οποια ομως εξαφανιστηκε και πλεον ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜ

Πριν αναφερθεί στον εν λόγω γιατρό τον είχα ρωτήσει σε άλλο τόπικ  ''αφού είσαι θεραπευμένος τι δουλειά έχεις εδώ'' και είχε στραβώσει .Αν δεν απατώμαι εγκατέλειψε οριστικά το forum ''μετά το κερασάκι στην τούρτα του'',οπού και του την είχαμε πεί για την τσάμπα διαφήμιση που έκανε σε εκείνο τον γιατρό !

Προς θεού σε καμία περίπτωση δεν θέλω να αφήσω να εννοηθεί πως είχε δόλο κτλ .

Επίσης μην πηγαίνει στραβά το μυαλό σου πως και γιατί μιλάμε ''ελεύθερα'' για τον Ζούμπο κτλ.
Ο κ. Ζούμπος παρουσιάζει στοιχεία  και μέθοδο με διεθνή αναγνώριση και μελέτες ,πρωτοποριακές  για την Ελλάδα .
Αυτός που πρότεινε ο Evilnanouk  ,αν και καλοπροαίρετα ,όπως είπε και o John δεν είχε κάτι άλλο φαινομενικά να προτείνει ...

Ο evilnanouk ποτέ δεν επανήλθε έκτοτε ,ούτε να μας μιλήσει για τον ίδιο  ,ούτε και  για τον φίλο του που υπέφερε 11 χρόνια κτλ και δεν μπορούσε να βρει γιατρειά !

Unsuccesfull story bro ,συγνώμη .
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

...μαλιστα

hyper δεν περιμενα και κατι αλλο ..ευχαριστω που μπηκες στον κοπο και εκλεισες το θεμα.




Εμφανιση στα 31(Δεκ/13). Ενοχλησεις στο περινεο στο πεος, βαρος στους ορχεις, συχνοουρια πονος μετα την εκσπαρματωση. Χαμηλη λιμπιντο ενοχλησεις και μετριες στυσεις. Πονοι στην πλατη μεση. Εχει βρεθει εντεροκοκκος σε καλλιεργεια. Δοκιμη με αντιβιωση αποτυχημενη. Αντιμετωπιση κυριως με χαλαρωση και μειωση του στρες. Οι ενοχλησεις παραμενουν καθημερινα. Ισως επιχειρησω να καθαρισω τον εντεροκοκκο ..αλλα οχι για το πυελικο αλγος. Ειμαι σιγουρος πως το προβλημα ειναι μυοσκελετικο.

ΕΠΕΙΔΗ  ΕΙΜΑΙ  ΙΣΩΣ  ΑΠΟ  ΤΟΥΣ  ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ  ΚΑΙΡΟ  ΠΑΣΧΟΝΤΕΣ  ΑΠΟ  ΤΟ  ΧΡΟΝΙΟ  ΣΥΝΔΡΟΜΟ  ΠΥΕΛΙΚΟΥ  ΑΛΓΟΥΣ  ΚΑΙ  ΕΧΩ  ΕΠΙΣΚΕΥΘΕΙ  ΠΑΝΩ  ΑΠΟ  40   ΓΙΑΤΡΟΥΣ  ΕΠΙ  ΤΟ  ΠΛΕΙΣΤΟΝ  ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ  ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΤΙΚΟΥΣ  ΒΟΤΑΝΟΛΟΓΟΥΣ  ΚΑΙ  ΑΛΛΟΥΣ.  ΤΟ  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ  ΣΥΝΕΧΙΖΩ  ΤΗΝ  ΘΕΡΑΠΕΙΑ  ΠΟΥ  ΜΟΥ  ΕΔΩΣΕ  Ο  ΚΥΡΙΟΣ  ΖΟΥΜΠΟΣ  ΕΔΩ  ΚΑΙ  ΔΥΟ  ΧΡΟΝΙΑ  ΑΦΟΥ  ΚΑΝΑΜΕ  ΤΟ  ΤΕΣΤ    WIT  ANTERSON  .  ΟΧΙ  ΘΕΑΜΑΤΙΚΑ  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΑΛΛΑ  ΑΠΕΚΛΕΙΣΑ    ΜΕ  ΤΟ  ΤΕΣΤ  ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ  ΑΛΛΕΣ  ΠΑΘΗΣΕΙΣ.   ΚΑΙ  ΕΧΩ  ΜΙΑ  ΕΣΤΩ  ΜΙΚΡΗ  ΒΕΛΤΙΩΣΗ.  ΜΕΝΩ  ΚΥΡΙΩΣ  ΣΤΟΝ  ΑΝΘΡΩΠΟ  ΚΑΙ  ΣΤΟΝ  ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ  ΤΟΥ.  ΚΑΙ  ΣΤΟΝ  ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ  ΠΟΥ  ΔΙΑΡΚΩΣ  ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ    ΝΑ  ΒΡΕΙ  ΚΑΙ  ΝΑ  ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ  ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥΣ  ΜΕΘΟΔΟΥΣ.